Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Na svatbě se objeví Gary Blauman a každý z party vzpomíná na své první setkání s tímto podivuhodným člověkem... (TV Prima)

Recenze (4)

Jirk4 odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Celou epizodu jsem teda čekal, co se stane když si na Manhattanu chci jít sednout do restaurace bez rezervace a nedočkal jsem se. Poslední dvě tři série jsou zoufalý odpad celkově; tahle epizoda byla takové dno, že jsem si prostě to čsfd musel hned otevřít a konečně tomu dát odpad, což je v tomto případě výrazný eufemismus. Tragický lazy writing, hlavně tu franšízu ještě ve finále trochu podojit... ()

bubun 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Sakra, jak ta Tedova historika o Blaumanovi souvisela s tím, co řešil s Tracy (Cristin Milioti)? Posledních pár dílů deváté série se snaží tvůrci bezostyšně ždímat emoce, bylo by zas na odpad, ale jedna hvězda za Sandyho Riverse. ()

Reklama

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Dvadsiata prvá epizóda z deviatej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "Gary Blauman" (Gary Blauman). Na svatbe Robin Scherbatskej a Barneyho Stinsona sa objaví chlapík menom Gary Blauman. Nietorí sú jeho prítomnosťou nadšení, iným zasa nesmierne lezie na nervy a chcú ho vyhodiť. Začnú spomínať na príhody, ktoré zažili s týmto človekom a potom sa rozhodnú, či môže zostať alebo ho pošlú preč. **** ()

Galerie (15)

Zajímavosti (4)

  • Na parkovišti hraje v pozadí píseň „Where Are They Now?“ od The Kinks. (SONY_)

Reklama

Reklama