Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Na svatbě se objeví Gary Blauman a každý z party vzpomíná na své první setkání s tímto podivuhodným člověkem... (TV Prima)

Recenze (4)

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Dvadsiata prvá epizóda z deviatej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "Gary Blauman" (Gary Blauman). Na svatbe Robin Scherbatskej a Barneyho Stinsona sa objaví chlapík menom Gary Blauman. Nietorí sú jeho prítomnosťou nadšení, iným zasa nesmierne lezie na nervy a chcú ho vyhodiť. Začnú spomínať na príhody, ktoré zažili s týmto človekom a potom sa rozhodnú, či môže zostať alebo ho pošlú preč. **** ()

Jirk4 odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Celou epizodu jsem teda čekal, co se stane když si na Manhattanu chci jít sednout do restaurace bez rezervace a nedočkal jsem se. Poslední dvě tři série jsou zoufalý odpad celkově; tahle epizoda byla takové dno, že jsem si prostě to čsfd musel hned otevřít a konečně tomu dát odpad, což je v tomto případě výrazný eufemismus. Tragický lazy writing, hlavně tu franšízu ještě ve finále trochu podojit... ()

Reklama

bubun 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Sakra, jak ta Tedova historika o Blaumanovi souvisela s tím, co řešil s Tracy (Cristin Milioti)? Posledních pár dílů deváté série se snaží tvůrci bezostyšně ždímat emoce, bylo by zas na odpad, ale jedna hvězda za Sandyho Riverse. ()

Galerie (15)

Zajímavosti (4)

  • Na parkovišti hraje v pozadí píseň „Where Are They Now?“ od The Kinks. (SONY_)

Reklama

Reklama