Jak jsem poznal vaši matku - Série 6

(série)
USA, (2010–2011), 8 h 39 min (Minutáž: 20–22 min)

Hudba:

John Swihart

Josh Radnor, Jason Segel, Neil Patrick Harris, Alyson Hannigan, Cobie Smulders, Rachel Bilson, Bill Fagerbakke, Kaylee DeFer, Lyndsy Fonseca, David Henrie (více)

Epizody(24)

Shakers

6. Séria - 90%. Prvé štyri serie mi prišli výborné, ale piata mi už neprišla tak dobrá. No šiesta séria oprášila znova kvalitné epizódy a ešte lepšie príbehy a osudy pre naše obľúbené hlavné postavy. Finálna scéna vo finálnej epizóde skutočne prekvapila. Smutný den v New Yorku, Tede. Vskutku smutný. Víš, co jsem cestou sem viděl? Holku ve svetru. A víš, co to znamená. Období odhalené kůže skončilo. Přesně tak. Už žádná tílka, Tede. Žádné roztomilé minisukně. Žádné letní šaty. Letní šaty, Tede! Myslím, že nepřežiju osm měsíců bez letních šatů. ()

Necrotongue

Šestá sezóna pro mě byla zatím tím nejslabším souborem epizod, který tvůrci v seriálu spáchali. Řada mě přiměla dvakrát odpadovat, čímž dorovnala negativní rekord předchozí série, zároveň mi ale neposkytla jediný opravdu zábavný díl, a to jí u mě zlomilo pomyslný vaz. Pozitivním zjištěním byl ten fakt, že scénáristé podali velmi vyrovnaný výkon, negativem pak bylo to, že šlo zároveň o výkon velmi slabý. Pokud mám hodnotit jednotlivé postavy, myslím si, že Robin byla tradičně neviditelná, malé monstrum tradičně nesnesitelné, Ted byl ještě větším tragédem než obvykle, Barneyho silně upozadili a největším zklamáním byl pro mě donedávna ještě hrdina Marshall, který se postupně měnil v bizarní karikaturu sebe sama. / Poučení: Dochází ti nápady? Nevadí, i tak stále piš, jen když to sype. ()

MM_Ramone

Velké dny (S06E01), Úklid před vlastním prahem (S06E02), Nedořešená (S06E03), Praví Newyorčané (S06E04), Architekt destrukce (S06E05), Dětské řeči (S06E06), Padák pro Randyho (S06E07), Večer v muzeu (S06E08), Bobři a matika (S06E09), Prokleté Díkůvzdání (S06E10), Teorie o mořské panně (S06E11), Planý poplach (S06E12), Špatné zprávy (S06E13), Poslední slova (S06E14), Ale, zlato... (S06E15), Den zoufalství (S06E16), Ostrov odpadků (S06E17), Srdeční záležitost (S06E18), Legentátní (S06E19), Výbušná americká bageta (S06E20), Beznadějný (S06E21), Dokonalý koktejl (S06E22), Památky (S06E23), Výzva přijata (S06E24). ***** ()

• Píseň „Jeremy“ od Pearl Jam byla napsána o skutečné tragédii, která se stala v roce 1991. Patnáctiletý student Jeremy Delle si přinesl do třídy na střední škole zbraň, postavil se do čela třídy a před očima učitele si vystřelil mozek z hlavy. Proto Lily (Alyson Hannigan) ve své třídě vykřikla: „Jeremy, ne!“ A byla poté postříkána červenou barvou. (Čiban)