Jak jsem poznal vaši matku - Série 8

(série)
USA, (2012–2013), 8 h 48 min (Minutáž: 22 min)

Hudba:

John Swihart

Josh Radnor, Jason Segel, Neil Patrick Harris, Alyson Hannigan, Cobie Smulders, Becki Newton, Thomas Lennon, Ashley Williams, Michael Trucco, Judith Drake (více)

Epizody(24)

MM_Ramone

Farhampton (S08E01), Předmanželská smlouva (S08E02), Chůva k pohledání (S08E03), Chcete být kmotrem? (S08E04), Podzim rozchodů (S08E05), Rakvičkárna (S08E06), Dávačka (S08E07), Dvanáct rozžhavených žen (S08E08), Zoufalá chuť na humra (S08E09), Překompenzace (S08E10), Ultimátní Trik 1/2 (S08E11), Ultimátní Trik 2/2 (S08E12), Kapela, nebo DJ? (S08E13), Do prstenu! (S08E14), P.S. Miluji Tě (S08E15), Chování a pochování (S08E16), Popelník (S08E17), Víkend u Barneyho (S08E18), Pevnost (S08E19), Návštěva z budoucnosti (S08E20), Neuvěřitelná cesta do Říma (S08E21), Rozlučka se svobodou (S08E22), Něco starého (S08E23), Něco nového (S08E24). ***** ()

Necrotongue

Docela se děsím deváté sezóny, protože osmá řada byla zatím tou nejslabší z těch, které mi tvůrci seriálu představili. Jasné, osmá série měla i své světlé momenty, ale bylo jich zoufale málo, zatímco počet mých odpadových hodnocení enormně narostl. Předpokládám, že ta bezmoc scénáristů vycházela z nedostatku invence, protože už byli po sedmi předchozích sezónách vyhořelí. Ale čert ví, třeba byl ten zakopaný pes někde jinde. / Poučení: Nerecykluj staré nápady, vždycky se na to přijde. ()

Chrustyn

Únava materiálu znatelnější než v předchozí sérii. Zde se už jasně ukazuje, že tvůrci nevěděli, jak vše zdárně dotáhnout do konce a celá řada epizod je naprosto zbytečná. Parta je naštěstí dostatečně zajímavá, aby to s nimi divák vydržel. ()

Shakers

8. Séria - 85%. O niečo slabšie ako predošlá séria, tých výborných epizód je trošku po menej, ale stále si to drží výborne nastavený ton a príbeh, ktorý smeruje do finále. Marshall: Odkdy nosíš brýle? Lily: Myslíš moje lunety pohlcující záři. Pomáhají mi rozlišit genialitu od nabubřelých sraček. Ted: Škoda, že jsi ty brýle neměla, když jsi ty brýle kupovala. ()

• Luc Robitaille, bývalý hokejista, který působil v letech 1986 až 2006 v kanadskoamerické NHL, hraje sám sebe. (žvanimírek)
  • Když si Lily (Alyson Hannigan) na konci epizody nalévá z konvičky čaj do šálku, tak si ho nalévá dvakrát za sebou. (SONY_)