Čtyři uši na mezi (TV seriál)

Animovaný / Pohádka

Česko, 2003, 13x9 min

Předloha:

Markéta Zinnerová (kniha)

Večerníček s velmi specifickou poetikou. Pro někodo super, ale mnozí musí určitě skřípat zuby. Hrzánová zpočátku běs, ale jak jsem do toho po pár dílech zaplul, tak dobré. První 2 díly jsem protrpěl, teď se na to i docela těším. Dvouapůlletému synovi to moc nevoní, mnohem radši má Lisu, Timmy Time nebo Dubínka. Ale to je asi u každého dítěte individuální, přikládám to jen jako autentickou zkušenost, která se může hodit jiným rodičům.(3.10.2011)

Miloučkej večerníček, ale opatrně s dávkováním.(25.4.2011)

• Terva

Jako dítě bych se na to nevydržel koukat.(11.7.2011)

• Divočák

Tak tohle teda fakt ne. Už jsem si pomalu zvykl na to, že nové večerníčky/raníčky už nemívají tu kvalitu jako dřív, ale tohle je po hroších další velký krok do ....., no víte kam. Hrzánová sice třeba není nejhorší vypravěčka, ale ty příběhy jsou tak stupidní, že jsem to pomalu ani nemohl dokoukat do konce. Prosím, další už NEEEEEE!(4.5.2007)

po jednom díle nemohu hodnotit, ale zatím to nevypadá až zas tak zle... ale ani nijak extra dobře... bára vypráví hezky a animace je příjemná, nicméně děj byl o dost slabší... uvidíme, co se z toho vyvine... - - - ... a nakonec to není špatné, naopak laskavé a příjemné. když k tomu přičtu vydařenou znělku, vychází mi to na 70%.(16.3.2008)