Pařba v Jersey Shore (TV pořad)

Jersey Shore

Reality-TV

USA, 2009, 40 min

Jenni Farley

Jak to tady tak čtu, jsou dva druhy lidí - ti kteří pořad milují a ti, kteří nenávidí. Prostě a jednoduše: pořad pro mladé, jejichž životní styl se alespoň trochu přibližuje ke stylu hlavních protagonistů. V každém díle s stane něco, čemu se prostě musíte od srdce zasmát, ať už je to hloupé nebo ještě víc hloupé. Na závěr bych rád všem haters nadhodil frázi z jednoho dílu South Parku, který se zaměřuje na tenhle pořad: "It´s a Jersey thing!", aneb, tomu prostě nemůžeme rozumět.(19.9.2014)

Naprosto chápu řadu pobouřených komentářů tady, mě samotnou dost pobouřilo, že se na takovou blbost dívám. Jenže mě tento "reality seriál" každou neděli tak ohromně pobavil, že si nemůžu dovolit dát odpad. Netvrdím, že je to nějaká intelektuální podívaná, ale na druhou stranu, co jste v pořadu o mladých američanech italského původu, pro které je každej den fitko, solárko a závěrečná PARTY, čekali? Nesmíte brát věci tak vážně, chce to trošku nadhledu a humoru. ;)(22.9.2011)

• Timy68

Jersey Shore je jen další výplod někoho opravdu znuděného... Nevidím důvod, proč bych s tímhle seriálem, plným bezmozkových, puberťácky se chovajících dětí, měla zahazovat jedinou minutu života. Když jsem tuhle hloupost jednou udělala, abych se koukla, o čem to vlastně je, měla jsem sto chutí jít a každému tam pár vlepit, aby se vzpamatovali... To, že jsou v nějaké přitroublé realityshow neznamená, že se můžou chovat jako králové světa. Ztráta času !(16.5.2012)

Naprosto chápu rozporuplné hodnocení stylem 5* nebo odpad. Né každý má na takovou show žaludek, ale co se týče mě, musím říct, že se většinu dílů královsky bavím. Situace, do kterých se "hrdinové" dostávají, jsou kolikrát naprosto geniální a já se nemůžu přestat smát. V každém díle jsou hádky samozřejmostí...77%(11.4.2011)

• Sinn

OMG I LOVE IT, I WANNA BE THERE, I WANNA BE ´EM! To je tak úchvatný pořad, u prvního dílu jsem jen nevěřícně kroutila hlavou a smála se, teď na konci série mi už přirostli k srdci a bude se mi snad i stýskat. Big fake boobs, big fake hair, big muscles, lots of sunbeds, no style. Geniální. A nejgeniálnější ze všech je JWOW (kůl nick), která si nad svoje obrovský strašidelný umělý kozy a pod svoje obrovský strašidelný umělý dvoubarevný vlasy pověsí náušnice a náhrdelníky Coco Chanel. Ta se obrací v hrobě. Nebo Snookie? Metr dvacet, napoleonskej komplex. Ti metroušci jsou strašní všichni, to ani nestojí za zmínku. ////// Kam kráčíš, MTV?(16.1.2013)

• - Každá nová série pořadu překonává rekord v počtu sledovanosti. Zatímco první sérii sledovalo 1,38 milionu diváků, druhou sérii si nenechalo ujít 5,25 milionů diváků. Ke třetí sérii usedlo 8,45 milionů lidí a čtvrtou dokonce 8,78 milionů. Ve své době se tak pořad stal nejsledovanější reality show, která kdy byla natočena. (Dlee)

• - Dům „pařmenů“ je možné nalézt v Jersey Shore na adrese 1209 Ocean Terrace. Z domu se během tří let stalo turistické centrum, a to nejen díky podnebí, atrakcím a klubům, ale také kvůli protagonistům. Přespat je v domě možné za 3000 amerických dolarů. (Dlee)

• - Pořad je prezentován jako reality show, avšak na videoserveru YouTube se objevilo video, které naznačuje opak. Moderátor v něm ukazuje scénu ze čtvrté série, kde Snooki a Deena vyrazili do klubu, zatímco všichni šli domů. Tam na ně Barman začal házet kostky ledu. Ty však podle záběrů letí z jiné strany, a to zprava od producentky, která má později také Snooki říkat, co má dělat. (Dlee)