poster

Pařba v Jersey Shore (TV pořad)

 • USA

  Jersey Shore

Reality-TV

USA, 2009, 40 min

Hrají:

Jenni Farley
 • AngelG
  *****

  Ano, já vim.. je to nehoráznej shit, o tom se s nikym hádat nebudu. Ale mě to prostě baví. :D A faktem je, že mi ta banda plastiku a opalovacího spreje s příšerným přízvukem, prostě přirostla k srdci. Takže pro mě je to takový naprostý guilty pleasure, kdy člověk může totálně vypnout, nepřemýšlet a prostě se jenom bavit.. A přesně to je účel reality show, jako je tahle, tak why the hell not.. ;)(4.9.2015)

 • dud
  ****

  V téhle šílené show sledujeme skupinku Italo-Američanů - tzv. Guidos, kteří si vyrazili především užívat do Jersey shore(druhá série se odehrává v Miami) a čas od času tam i pracovat. Abych byl přesný, šílená není ani tak show samotná, jako spíš její protagonisté, "užívání si" představuje každodenní ožíračku spojenou s lovem kohokoliv povolného a následnými sexuálními orgiemi a pracovní proces téměř neuvidíme, protože k práci mají všichni ze skupiny po opici značný odpor. Přestože to zní prázdně jako Snookiina hlava, funguje show překvapivě dobře a pokud překonáte počáteční odpor k pořadům z produkce MTV, nebudete se brát moc vážně a sžijete se s "hrdiny", budete se královsky bavit (a to především ve druhé sérii). The Situation a Pauly D totiž dokáží být překvapivě zábavní, dívky jsou vtipné hlavně kvůli své tuposti a nezměrné sebestřednosti a zbytek osazenstva je vtipný díky situacím, do kterých jsou schopni se dostat. Důležité zkratky: GTL, MVP, DTF, IFF, WTF!(12.11.2010)

 • Sinn
  odpad!

  OMG I LOVE IT, I WANNA BE THERE, I WANNA BE ´EM! To je tak úchvatný pořad, u prvního dílu jsem jen nevěřícně kroutila hlavou a smála se, teď na konci série mi už přirostli k srdci a bude se mi snad i stýskat. Big fake boobs, big fake hair, big muscles, lots of sunbeds, no style. Geniální. A nejgeniálnější ze všech je JWOW (kůl nick), která si nad svoje obrovský strašidelný umělý kozy a pod svoje obrovský strašidelný umělý dvoubarevný vlasy pověsí náušnice a náhrdelníky Coco Chanel. Ta se obrací v hrobě. Nebo Snookie? Metr dvacet, napoleonskej komplex. Ti metroušci jsou strašní všichni, to ani nestojí za zmínku. ////// Kam kráčíš, MTV?(16.1.2013)

 • Timy68
  odpad!

  Jersey Shore je jen další výplod někoho opravdu znuděného... Nevidím důvod, proč bych s tímhle seriálem, plným bezmozkových, puberťácky se chovajících dětí, měla zahazovat jedinou minutu života. Když jsem tuhle hloupost jednou udělala, abych se koukla, o čem to vlastně je, měla jsem sto chutí jít a každému tam pár vlepit, aby se vzpamatovali... To, že jsou v nějaké přitroublé realityshow neznamená, že se můžou chovat jako králové světa. Ztráta času !(16.5.2012)

 • KatyBitch
  ****

  Když jsem viděla první díl tak jsem si uvědomila že právě teď jde svět to sraček, ale čím víc epizod jsem viděla tím víc jsem si to oblíbila.Občas jsem si přála umět se rvát jako Jwoww se Sammi. Já si to dokonce stahovala hned po odvysílání v USA stalo se mi z toho guilty pleasure. A dokonce jsem se pak dívala i na Plány Paulyho D a Snooki and Jwoww. jsem šílenec zvažuji pobyt v bohnicích.(22.8.2013)

 • - Pořad se stal velmi kontroverzním, neboť údajně urážel italskou komunitu. I přes protesty MTV natočilo v Miami druhou sérii. (Dlee)

 • - Pořad je prezentován jako reality show, avšak na videoserveru YouTube se objevilo video, které naznačuje opak. Moderátor v něm ukazuje scénu ze čtvrté série, kde Snooki a Deena vyrazili do klubu, zatímco všichni šli domů. Tam na ně Barman začal házet kostky ledu. Ty však podle záběrů letí z jiné strany, a to zprava od producentky, která má později také Snooki říkat, co má dělat. (Dlee)

 • - Každá nová série pořadu překonává rekord v počtu sledovanosti. Zatímco první sérii sledovalo 1,38 milionu diváků, druhou sérii si nenechalo ujít 5,25 milionů diváků. Ke třetí sérii usedlo 8,45 milionů lidí a čtvrtou dokonce 8,78 milionů. Ve své době se tak pořad stal nejsledovanější reality show, která kdy byla natočena. (Dlee)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace