Síť 2.0

Net 2.0, The

Sieť 2.0

Akční / Drama / Thriller

USA, 2006, 89 min

Levne zpracovani, ktere vypada jako pilotni dil noveho americkeho serialu je zasazene do tureckeho Istanbulu, ktery je aspon pro me neokoukany a exoticky. Hlavni hrdinka je mlada americka pocitacova specialistka Hope touzici po dobrodrustvi. Takze kdyz dostane atraktivnni nabidku z Turecka, okamzite po ni sahne. Ale vsechno neni, jak se na prvni pohled zda. Uz od sameho zacatku se deji absurdni veci, ktere vyvrcholi narknutim z vrazdy a ztratou identity. Jak se z toho mila holka dostane, zalezi na ni a na panu scenaristovi, ktery neni zadny Shakespear. Kdybych nevidel puvodni Sit a Firewall pred par dny, asi bych film hodnotil jinak. 55%(5.4.2006)

• nash.

Vždy, když vznikne nějaký zajímavý a originální příběh, najde se banda nedouků, kteří si myslí, že to zládnou taky. Nezvládnou. I když je překombinovaná zápletka, kde vůbec nikdo není tím, za koho se vydává, svým způsobem úsměvná, stejně jako turečtí poldové s mrožími kníry a ochotníci, kteří s vážnou tváží pronáší neuvěřitelné scénáristické "perly", není zase tak úsměvná, aby stálo za to, vyměnit ji za 90 minut vašeho života.(17.10.2010)

• carodejb

Samozrejme, videl som aj horšie filmy. Naozaj. Ale odpad som dal z dvoch dôvodov: 1. Hrdinka je nesympatická hlupaňa. Takže jej nedržím palce a je mi jej osud ukradnutý. V tomto bode mi už aj klišé vadí. 2. Odporná forma. Zmätočná kamera i strihy. Proste sa na to nedá dívať. Takže: je to nudné a nepozerateľné. Vypol som to v polke. Čistý odpad, zbytočnosť. Klišé môže byť vo filmoch, ale má baviť. Tu sa to nedeje.(16.5.2014)

• Easykk

Dokonalá televizní nuda, která nutí sledující se opravdu famózně nudit, tudíž nemáte čas být neznudění, protože nuda je nuda a statistika je oproti tomu zábava pro celosvětové hnutí za správně nudné výsledky. P.S.: Vypadalo to natolik televizně, že vidět to v kině, chrochtal bych si jakou mám parádní úhlopříčku - teda než by to začlo - pak bych zmizel i s úhlopříčkou ;)(29.11.2010)

• Laku

Nezdálo se mi to až tak nudné a nezábavné... Dovedl bych si to představit o poznání horší. Na film určený výhradně pro video-distribuci jde rozhodně o to lepší nač můžete narazit. V podstatě jde o první díl na steroidech zasazený do atraktivního Istambulu. Co mě ovšem hodně pobavilo bylo hackování bankovního počítače, který mimochodem zabírá celou místnost (hold je asi nacucaný penězi :). Hlavní hrdinka si jen tak sedla ke klávesnici párkrát poťukala a hle, objevila chybu v systému - hold je asi dobrá ;). Nebo provádění fotomontáže přetažením jedné fotky na druhou... a šup... hotovo :)(27.3.2006)