Síť 2.0

Sieť 2.0

Akční / Drama / Thriller

USA, 2006, 89 min

• Laku

Nezdálo se mi to až tak nudné a nezábavné... Dovedl bych si to představit o poznání horší. Na film určený výhradně pro video-distribuci jde rozhodně o to lepší nač můžete narazit. V podstatě jde o první díl na steroidech zasazený do atraktivního Istambulu. Co mě ovšem hodně pobavilo bylo hackování bankovního počítače, který mimochodem zabírá celou místnost (hold je asi nacucaný penězi :). Hlavní hrdinka si jen tak sedla ke klávesnici párkrát poťukala a hle, objevila chybu v systému - hold je asi dobrá ;). Nebo provádění fotomontáže přetažením jedné fotky na druhou... a šup... hotovo :)(27.3.2006)

• kombajn

Opravdu hodně špatný informační film pro cestovky o Turecku s mnoha zpomalenými nebo naopak zrychlenými záběry a lá Baywatch. K tomu hodně interpolací (záběry bezpečnostních kamer).To že v těchto filmech funguje práce s PC jako jakási magie je samozřejmost, stejně jako to, že firewall je 3D koule z několika kousků (ale od dob OPERACE HACKER - SWORDFISH, se virusu říká hydra a je to 3D kostka, tak proč ne ;) ) Jedna hvězdička mohla být za 1 vtipnou hlašku: "Co to je?" "To je můj náramek proti uhranutí." "Možná bys měla vyměnit baterky zlato." Jenže hned potom hlavní hrdinka nejdřív vyhodí stráž z okna (v Turecku vůbec skolí chlapů jak Stallone) a vzápětí jak padá přes zábradlí, HO CHYTÍ !!!! WTF? Je to opravdu škvár, který by si ani TV Nova nedovolila odvysílat před půlnocí.(16.5.2006)

• Easykk

Dokonalá televizní nuda, která nutí sledující se opravdu famózně nudit, tudíž nemáte čas být neznudění, protože nuda je nuda a statistika je oproti tomu zábava pro celosvětové hnutí za správně nudné výsledky. P.S.: Vypadalo to natolik televizně, že vidět to v kině, chrochtal bych si jakou mám parádní úhlopříčku - teda než by to začlo - pak bych zmizel i s úhlopříčkou ;)(29.11.2010)

• Fr

sledovat celej film v ukrutným tempu prchající ,,půvabnou" počítačovou expertku, ke které nestíháte cítit žádný sympatie je nad moje síly. všechno to už známe z klidnější verze příběhu se S.Bullock. podle mě se rejža spletl, protože původně měl hrát hlavní roli S.Stallone a ne N.Deloach. tomu by jsme snad uvěřili, koho všechno přepral a oblafnul. a možná by se u toho tolikrát nechoval jako kretén.(4.2.2006)

• Rapikk

Nikdy jsem neměl rád filmy, jež se dopouští zásadních faktických chyb, odfláknou detaily nebo občas ignorují základní fyzikální zákony. Pro příklad lze uvést, že špičková hackerka používá Internet Explorer, že odesílá důležité e-maily přeložené do cizího jazyka přes počítačový program nebo že leze Istanbulskými kanály a i přes to je její blůza stále sněhobílá. Asi prala v Perwollu. Abych filmu opustil tyto nedomyšlenosti, musel by film mít alespoň nadprůměrný scénář. Ale ani to se filmařům nepovedlo. Prostě toto byla taková blbost, až to bolelo.(7.10.2012)