Síť 2.0

Sieť 2.0

Akční / Drama / Thriller

USA, 2006, 89 min

• kombajn

Opravdu hodně špatný informační film pro cestovky o Turecku s mnoha zpomalenými nebo naopak zrychlenými záběry a lá Baywatch. K tomu hodně interpolací (záběry bezpečnostních kamer).To že v těchto filmech funguje práce s PC jako jakási magie je samozřejmost, stejně jako to, že firewall je 3D koule z několika kousků (ale od dob OPERACE HACKER - SWORDFISH, se virusu říká hydra a je to 3D kostka, tak proč ne ;) ) Jedna hvězdička mohla být za 1 vtipnou hlašku: "Co to je?" "To je můj náramek proti uhranutí." "Možná bys měla vyměnit baterky zlato." Jenže hned potom hlavní hrdinka nejdřív vyhodí stráž z okna (v Turecku vůbec skolí chlapů jak Stallone) a vzápětí jak padá přes zábradlí, HO CHYTÍ !!!! WTF? Je to opravdu škvár, který by si ani TV Nova nedovolila odvysílat před půlnocí.(16.5.2006)

• Easykk

Dokonalá televizní nuda, která nutí sledující se opravdu famózně nudit, tudíž nemáte čas být neznudění, protože nuda je nuda a statistika je oproti tomu zábava pro celosvětové hnutí za správně nudné výsledky. P.S.: Vypadalo to natolik televizně, že vidět to v kině, chrochtal bych si jakou mám parádní úhlopříčku - teda než by to začlo - pak bych zmizel i s úhlopříčkou ;)(29.11.2010)

• Fr

sledovat celej film v ukrutným tempu prchající ,,půvabnou" počítačovou expertku, ke které nestíháte cítit žádný sympatie je nad moje síly. všechno to už známe z klidnější verze příběhu se S.Bullock. podle mě se rejža spletl, protože původně měl hrát hlavní roli S.Stallone a ne N.Deloach. tomu by jsme snad uvěřili, koho všechno přepral a oblafnul. a možná by se u toho tolikrát nechoval jako kretén.(4.2.2006)

• carodejb

Samozrejme, videl som aj horšie filmy. Naozaj. Ale odpad som dal z dvoch dôvodov: 1. Hrdinka je nesympatická hlupaňa. Takže jej nedržím palce a je mi jej osud ukradnutý. V tomto bode mi už aj klišé vadí. 2. Odporná forma. Zmätočná kamera i strihy. Proste sa na to nedá dívať. Takže: je to nudné a nepozerateľné. Vypol som to v polke. Čistý odpad, zbytočnosť. Klišé môže byť vo filmoch, ale má baviť. Tu sa to nedeje.(16.5.2014)

VHS/// Obsazení 5/10 Děj 8/10 Hudba 8/10 Prostředí 7/10/// +akce, spád, Nikki Deloach, napětí, hudba, určitě kamera -hraje si to na něco co není, nesmíte se ptát jak a proč?/// Předně je potřeba zdůraznit, že s původní Sítí to má pramálo společného. Tam kde předtím chtěli ukázat na sílu internetu a možné hrozby s názvem ztráta identity, tak na tom stejném místě zde zůstal název filmu a právě odcizená identita, bez toho aby byla nějaká váha přikládaná internetu. Prostě klidně se to mohlo jmenovat Odcizená identita. Celé je to vlastně o něčem jiném. Ale to jen takový rejpnutí. Protože jinak je film celkem solidní akční jízda se zběsilým spádem a pokud pomineme že tu neexistuje logika, tak je to vlastně solidní a napínavá zábava./// Celkem 73%///(16.2.2010)