poster

Síť 2.0

 • USA

  Net 2.0, The

 • Slovensko

  Sieť 2.0

Akční / Drama / Thriller

USA, 2006, 89 min

 • cab
  ***

  Levne zpracovani, ktere vypada jako pilotni dil noveho americkeho serialu je zasazene do tureckeho Istanbulu, ktery je aspon pro me neokoukany a exoticky. Hlavni hrdinka je mlada americka pocitacova specialistka Hope touzici po dobrodrustvi. Takze kdyz dostane atraktivnni nabidku z Turecka, okamzite po ni sahne. Ale vsechno neni, jak se na prvni pohled zda. Uz od sameho zacatku se deji absurdni veci, ktere vyvrcholi narknutim z vrazdy a ztratou identity. Jak se z toho mila holka dostane, zalezi na ni a na panu scenaristovi, ktery neni zadny Shakespear. Kdybych nevidel puvodni Sit a Firewall pred par dny, asi bych film hodnotil jinak. 55%(5.4.2006)

 • Easykk
  *

  Dokonalá televizní nuda, která nutí sledující se opravdu famózně nudit, tudíž nemáte čas být neznudění, protože nuda je nuda a statistika je oproti tomu zábava pro celosvětové hnutí za správně nudné výsledky. P.S.: Vypadalo to natolik televizně, že vidět to v kině, chrochtal bych si jakou mám parádní úhlopříčku - teda než by to začlo - pak bych zmizel i s úhlopříčkou ;)(29.11.2010)

 • nash.
  odpad!

  Vždy, když vznikne nějaký zajímavý a originální příběh, najde se banda nedouků, kteří si myslí, že to zládnou taky. Nezvládnou. I když je překombinovaná zápletka, kde vůbec nikdo není tím, za koho se vydává, svým způsobem úsměvná, stejně jako turečtí poldové s mrožími kníry a ochotníci, kteří s vážnou tváží pronáší neuvěřitelné scénáristické "perly", není zase tak úsměvná, aby stálo za to, vyměnit ji za 90 minut vašeho života.(17.10.2010)

 • Deimos
  ****

  VHS/// Obsazení 5/10 Děj 8/10 Hudba 8/10 Prostředí 7/10/// +akce, spád, Nikki Deloach, napětí, hudba, určitě kamera -hraje si to na něco co není, nesmíte se ptát jak a proč?/// Předně je potřeba zdůraznit, že s původní Sítí to má pramálo společného. Tam kde předtím chtěli ukázat na sílu internetu a možné hrozby s názvem ztráta identity, tak na tom stejném místě zde zůstal název filmu a právě odcizená identita, bez toho aby byla nějaká váha přikládaná internetu. Prostě klidně se to mohlo jmenovat Odcizená identita. Celé je to vlastně o něčem jiném. Ale to jen takový rejpnutí. Protože jinak je film celkem solidní akční jízda se zběsilým spádem a pokud pomineme že tu neexistuje logika, tak je to vlastně solidní a napínavá zábava./// Celkem 73%///(16.2.2010)

 • klerik
  **

  Film začína zhurta a režisér sa snaží, aby celý film pôsobil ako adrenalínová jazda. Ale nemá dosť zmysluplného obsahu, takže sa občas zasekne pri snímaní tureckých pamiatok alebo žmýkaní napätia z niečoho, čo už vieme ako dopadne. Hlavný problém je však v scenári. Už sme zvyknutí, že vo „filmoch s počítačmi“ je kopa zjednodušení (mierne povedané), ale tu sa ide fakt na dreň znesiteľnosti – a to hrdinka v podstate len dva krát robí niečo, čo súvisí s programovaním. Najviac však dojme spôsob, ako sa dá v banke dostať k pár miliónom, keď ani nemáte doklad totožnosti. Video béčko, ktoré nemá logiku, ale miestami sympaticky hecuje tempo... K téme ukradnutej identity má určite viac čo povedať NEZNÁMY...(8.9.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace