Kluci v akci

(pořad)
všechny plakáty
TV spot

Kluci v akci jsou pořadem, který chce divákům zábavnou formou ukázat kouzlo vaření a přípravy jídel v podání skutečných profesionálů. Nejde však pouze o suchý výčet zpracovaných ingrediencí a popis správného postupu. Rádi bychom, aby celý pořad byl pro diváky atraktivní – vaří totiž mladí kluci, kteří jsou nejen zručnými kuchaři s mnoha nápady a osobitým přístupem, ale mají navíc i dar zprostředkovat divákům potěšení ze skutečného kulinářství, a tak trochu i nespoutanost, která je vlastní jejich věku. Divák si může být jistý, že se dozví spoustu zajímavých kuchařských fíglů, triků a tipů. Proto v žádném případě neočekávejte složité receptury a nudu v kuchyni. (oficiální text distributora)

Kimon

Všiml jsem si tohoto pořadu až v roce 2012, kdy mě na něj upozornila manželka. Takových pořadů bylo, je a bude v TV vysílání hromada. Ale tihle dva jsou v současné době na rozdíl od těch ostatních i vtipní a kreativní. Alespoň nyní po těch letech jejich zkušeností to tak vnímám. Nemám v oblibě pořady o vaření, ochutnávání apod., obzvlášť ty upjaté na TV PRIMA a TV NOVA. Ale tihle "obyčejní" dva "lidoví" z ČT1 si mě získali až natolik, že si některé pořady nahrávám a recepty z netu tisknu. No, ... a manželka má podle čeho vařit skvělé poživatiny. :-) Také má ty dva ráda. Hoši, držíme Vám palce, protože to není jen u toho kuchařského stolu, ale třeba i na chvíli venku na lyžích nebo např. mezi parohy jelenů či na horské chatě. A hlavně, nejde o show za každou cenu. Jen se špetkou, jako toho koření. Skvělé, díky hoši. ()

Tommassi3

Ne a ne a ne !! Je mi líto, ale některé rovnice zkrátka nefungují.. Jamie Oliver je jen jeden, a tak pouze zdvojnásobit počet moderátorů, jakkoli platí Slanina se Sajlerem za výborné kuchaře, a počet pokusů o šíleně cool hlášku nikdy nemůže fungovat.. Jejich povýšenost a zároveň křečovitá snaha o nápodobu, díl od dílu v různé síle, mě zkrátka irituje.. ()

Mononoke.

Poté co jsem se náhodou dostala k nováckému pořadu Babicovy podivné "dobroty" musím Kluky ohodnotit královskými třemi hvězdami. ()

Kryton

Zaleží díl od dílu. Jindy kluci mají povídaní svižné a zábavné , ale mnohdy se zarazí i ten host co tam s nima je. Každopádně někdy se mrknu copak zajímavého vaří a konkrétě jim zavidím , že si mohli na náklady čété jezdit po světě a žrát tam lahůdky. Není to špatné jen ti dva fungují jako sůl. Někdy je jí moc (a kyselý ksicht je na místě) ,někdy málo a někdy tak akorát. ()

nervoznideda

Od roku 2007 pečeme šukrůt a luhačovické špačky 1x za dva měsíce .Velice dobré recepty. Zkuste a nebudete litovat. Mám rád česká jídla. A hlavně laciná. Zábavu tam hledají promiňte nemám pro ně slov . deda:-) ()

Korbitch odpad!

Maso důkladně nakrájíme a dáme na pánev. Smažíme asi 20 minut na olivovém oleji, samozřejmě extra virgin. Formu s bábovkou vložíme do trouby a pečeme zhruba 40 minut na olivovém oleji, samozřejmě extra virgin. Vaječné bílky důkladně rozmícháme a podlejeme olivovým olejem, samozřejmě extra virgin. Tihle dva "kuchaři" neznají nic jiného, než vše mrvit olivovým sajrajtem. Olivový olej se doporučuje pouze do salátů, takže je spíše pro studenou kuchyni. Osobně jsem byl v Bulharsku a Řecku, kde se olivový olej užívá hojně, ale pouze pro studenou kuchyni. Tedy třeba na jejich specialitu Šopský salát se dává pár kapek. Nevím, jestli to tihle pánové vědí, ale olivový olej, pokud je používán ke smažení, je daleko nebezpečnější, než olej slunečnicový. Každý blbec totiž ví, že např. řízky je nejlepší dělat na sádle. Protože na olivovém oleji si je opravdu nedovedu představit. Musím se smát, když ty dva pitomce vidím do všeho lít olivový olej a jen se utvrzuju v tom, že Češi jsou národem křupanů! Dobrou nechuť! ()

NinonL

Ti dva se k sobě zkrátka nehodí. Vaření, proč ne, ale kdyby mlčeli, udělali pro tento pořad mnohem lépe. ()

ivishka

Tihle dva umí pobavit a taky uvařit...Podvině na mě ale působí ten vyšší holohlavý týpek co mi velice připomíná jednoho mého retardovaného "známého".Ale jako celek na česko celkem slušný pořad o vaření(mnohem lepší než Babica). ()

Džejkop

Naprosto normální pořad o vaření se zajimávými recepty a myslím pohodovými moderátory-kuchaři, opravdu nechápu, co proti Klukům v akci většina z vás má. ()

aluna

Náhodou! Kluci jsou podle mě sympaťáci, rozhodně nejlepší pořad o vaření, co byl v ČR stvořen (a žádný zahraniční jsem neviděla). Ty jejich "kecy", jak tady někteří píšou, mi právě vůbec dementní a trapný nepřipadaj - jsou přirozený, vtipný a normální!, což je s přihlédnutím k faktu, že toho určitě vědí o vaření hodně, ale nesnažej se nás posadit na prdel tunami cizích nonšalantních slov, kompliment nejvyššího kalibru. Má to spád a já se u toho nikdy nenudila.... ()

PKD

Ne,že bych tento typ XXX filmů sledoval,ale název tohoto pořadu mi silně evokuje nějaké gay porno.:) ()

blackrain

Někde se inspirovat museli. To je jasné. Show obou kluků je svižná a vtipná. Své recepty předvádějí s lehkostí a nápaditostí. Ovšem, i tato show se časem přejí. ()

stration

Název jako pro gay porno, ale hoši jsou opravdu šikovní. Občas u toho dokonce dostanu hlad, což je znamení dobrého pořadu o vaření. ()

Easykk

Rozhodně nejlepší pořad o baštách z českých luhů a hájů. Sympatičtí kuchaři a netradiční postupy. Když na ně narazím v TV, skoro nikdy neuteču! ()