Rande naslepo

Rande naslepo

Blind Dating

Romantický / Komedie

USA, 2006, 96 min

Myslel som, že to bude nejaká tuctová romantická komédia, ale na moje prekvapenie sa z toho vykľula skôr romantická dráma. Dokonca by som povedal, že niektoré tie akože komediálne vsuvky tomu skôr uškodili ako pomohli, aj keď občas aspoň trochu odľahčili dej. Inak ma to celkom milo prekvapilo, aj keď absurdnosť niektorých scén strašne ubrala na reálnosti celého príbehu. No napriek tomu je to pre mňa ľahký nadpriemer, akurát na 3*. A to aj vďaka tomu, že citeľná predvídavosť deju sa až tak úplne nenaplnila, teda vlastne len z polovice - ale z tej dôležitejšej.(30.6.2014)

Celkom milá a hlavne dosť nezvyčajná Americká komédia :) Do kolónky romantický/komédia by sa patrilo možno pridať aj Sci-fi, pretože to bolo naozaj strelené. Nič iné sa od toho ani očakávať nedalo, happyend sa našťastie nekonal až v takom rozsahu že by hlavný hrdina zrazu začal vidieť :) To už by bolo o pár * menej. Tento film nebol vôbec zbytočný príjemne naladil a pohlad na hercov potešil. Už len škoda že tam nebolo toľko vážnosti potom by to mohlo dopadnúť oveľa lepšie.(16.2.2010)

V celku pohodička. Věděl jsem, že nemůžu čekat zázraky a taky jsem se ničeho převratného nedočkal. Ale přišlo mi, že zde hráli samí příjemní herci, děj taky nebyl k zahození, možná bych se přikláněl i k té 4. hvězdě. Rád jsem po dlouhé době viděl Finče:). Příjemná podívaná, na nudu doporučuji. ... Souhlas s Malarkey a AngelAngie(31.8.2011)

• Crucifere

Bohužel, když člověk v dnešní době vidí titul ,,romantický,, tak si ihned představí přecitlivělý románek muže a ženy, kdy se film snaží v divákovi zanechat takový umělý pocit štěstí, kdy se má ztotožnit s hlavními postavami a celou zápletkou a bohužel proto, že tomu není jinak ani tady. K tomu asi není co dodat, jen asi tolik, že hlavný hrdina je slepý, co vlastně trošku zachraňuje snímek některými podařenými kouskami v podobě situační komedie, což ale také není zrovna originální.(1.8.2010)

• Grondal

Ťažko komentovať film, z ktorého je ťažko si zapamätať hocičo viac ako to, že hlavnú postavu hral kapitán Kirk z nového Star Treku. Veľmi tuctová zápletka sa tu spája s, z môjho hľadiska, žiadnym herectvom v podaní všetkého čo sa tu hýbe. Tomuto filmu chýba duša, ktorú film s touto témou potrebuje ako soľ. Nechytilo ma to, ale zas musím uznať, že to ako je film natočený asi nikoho neurazí, a na zabitie času poslúži... celkom bezbolestne.(15.2.2010)

• - Spoiler: První film, na který se dívá hlavní hrdina Danny (Chris Pine) po úspěšně provedené oční operaci, je Casablanca (1942). (Jizni Tlapa)