Šarmantní nevidomý mladý muž Danny (Chris Pine) chce podstoupit  nebezpečný experiment: operaci mozku, která mu může částečně navrátit zrak. Mezitím co mu dělají testy, se seznámí s krásnou zdravotní sestrou z východní Indie a vášnivě se do ní zamiluje. Leeza (Anjali Jay) je však již zasnoubena a její manželství je podle tradice dohodnuto. Cítí odpovědnost a slib nesmí porušit, jinak by zneuctila svou rodinu. Danny upadá do deprese a testy přeruší. Dannyho rodina, jeho excentrická psychoterapeutka doktorka Evansová (Jane Seymourová), i oční doktor mu radí, aby pokračoval, protože je to jeho jediná šance, aby viděl. Danny je úspěšně operován. Netrvá však dlouho a ukáže se, že experiment se nezdaŕil. Nečekaná  krize mladé milence znovu spojí. (TV JOJ)

Trailer

burina

Úvod je ceľkom sľubný a ani námet nie je zlý. Danny je slepý, ale aj napriek tomu túži po normálnom vzťahu. Čo sa mu ale nedarí, kedže sa stretáva len so šialenými ženskými. Jeho pokusy o randenie sú asi to najvtipnejšie na tomto filme. Ale asi tak po hodine(SPOILER: keď postúpi operáciu zraku) ide všetko dokelu a miestami som mala pocit, akoby som prepla na úplne iný film. Mohla byť z toho celkom milá romantika, takto ostal iba priemerný film, na ktorý si o mesiac ani nespomeniete. ()

Rex Mundi

Prosté, romantické a sympatické. Som zarytým odporcom prvoplánovej hollywoodskej romantiky... ale tento film som si pozrela v telke a oddýchla si pri ňom. Najprv ma pritiahol Eddie Kaye Thomas, ktorého ksichtík môžem už od Prcičiek, no potom som zistila, že aj ten darebák a budúci kapitán lode Enterprise Chris Pine je šarmantný cukrík ;-) ()

freddy

Tohle je velice příjemná pohodová a z mého pohledu nadprůměrná romantická komedie, která se mi velmi líbila a kterou jsem si užíval. Dokonce si myslím, že jsem si na sobotní večer jen těžko mohl vybrat lepší a odpočinkovější film, než je právě tato komedie. Jistě, chvílemi se to měnilo spíše tak trochu na drama, ale většinu času to opravdu byla velice vydařená komedie, jejíž téma mě dokázalo zaujmout. A co stojí za mým nadšením? Těžko říci. Možná slepý mladý sympaťák v podání Chrise Pinea (můžete ho znát z jiné romantické komedie Jen trošku štěstí), možná Eddie Kaye Thomas (známý spíše jako Paul Finch z Prciček) jako brácha hlavního hrdiny, a nebo několik opravdu pěkných holek (ta blondýnka, kterou hlavní hrdina málem dostal do postele byla fakt kus). Prostě velice sympatičtí hrdinové, k tomu je zde k vidění příjemný milostný příběh o tom, kterak chtěl jeden slepý mladík prožít poprvé v životě pravou a nefalšovanou lásku, na konci nějaký ten happyend a já jsem naprosto spokojený. Jak už jsem psal, na sobotní večer to byla ideální volba a já jsem od této komedie dostal přesně to, co jsem chtěl a co jsem očekával a náramně jsem si to užil. Tohle opravdu není průměrná komedie, a z toho důvodu uděluji krásné a nadprůměrné čtyři hvězdičky. ()

IQ Tiqe

Co jsem čekal? Film plný trapných nevtipných scén s chudákem slepcem, který se snaží zapůspbit na holku, případně něco vážnějšího a nudnějšího. ●● A čeho jsem se dočkal? Průměrné romantické komedie s netradičním tématem, která mě příjemně překvapila - žádné dementní vtipy, děj celkem ok, zkrátka bavil jsem se. První půlka byla dokonce nadprůměrná, konec už moc umělý. Klasická oddychovka. ●● Za zmínku stojí i rozkošná Anjali Jay (představte si Catherine Bell jako Indku ;) ). ●● 70% ()

D.Moore

Přesně ten typ filmu, který je čím dál horší a horší. Po nadějném a příjemném úvodu se totiž postupně rozpíjí, atmosféra se vytrácí, začínají se řešit jakési problémy, které jsou úplně nedůležité, humor mizí... Takže kdyby vám zhruba po půlhodině explodoval DVD přehrávač a vy jste nemohli Rande naslepo dokoukat, můžete mít pocit, že jste přišli o dobrou podívanou. Ale nebude to pravda. ()