Reklama

Reklama

Lovci duchů - Série 5 (2009) (série)


Poslední jezdec (S05E21)

(epizoda)
  • USA Two Minutes to Midnight

Obsahy(1)

Sam, Dean a Castiel přemůžou Morového jezdce a vezmou mu prsten. Poslední zbývá jezdec Smrt. Plán je jednoduchý - Dean díky Crowleymu najde jezdce a má mu sebrat prsten. Smrt ale prsten Deanovi vydá pouze pod podmínkou, že při pokusu o chycení ďábla skočí i Sam. Sam a Bobby mezitím jdou zachránit nevinné oběti ze skladu, z kterého se do celého světa vyváží virus Croatian. (Varan)

(více)

Recenze (4)

Loki_Six 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"You have an inflated sense of your importance. To a thing like me, a thing like you, well... Think how you'd feel if a bacteria sat at your table and started to get snarky. This is one little planet in one tiny solar system in a galaxy that's barely out of its diapers. I'm old, Dean. Very old. So, I invite you to contemplate how insignificant I find you." ()

helraiser 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

A blížíme se do finále. Smrt je naprosto dokonalá postava ve všech ohledech, tahle postava se prostě povedla a okamžitě se dostala na přední místa mích oblíbených postav. V podstatě v tomto dílu se uzavře i část mytologie o démonickému viru croatonu a člověk prostě musí smeknout jak to měli tvůrci vymyšlený. Dokonalý díl. ()

Reklama

Galerie (14)

Zajímavosti (6)

  • Toto je prvá epizóda, v ktorej Bobby (Jim Beaver) používa svoju frázu „Balls!“ (Pat.Ko)

Reklama

Reklama