Reklama

Reklama

Lovci duchů - Série 7 (2011) (série)


Time After Time (S07E12)

(epizoda)

Obsahy(1)

Šerifka Jody potřebuje pomoc bratrů Winchesterů, a proto je zavolá do Ohia, kde dochází k podivným úmrtím. Když byla těla nalezena, byly z nich už jen mumie. Bratři démona chytí, ale ten je pošle nazpátek v čase. Bratři událost prožijí znovu, ale tentokrát démon přenese Deana do roku 1944. Zmatený Dean se ocitá v roce 1944 a ještě k tomu je zatčen policí kvůli držení zbraně na veřejnosti. Policisté Deanově historce o démonovi nevěří, ale na scénu přijde Eliot Ness – známý lovec duchů. Eliot Deanovi věří, a proto spojí své síly a jdou netvora polapit společně. Sam a Judy se v součastnosti snaží vyřešit, jak Deana dostanou zpět do součastnosti. (Varan)

(více)

Recenze (2)

Galerie (17)

Zajímavosti (7)

  • Nicholas Lea, ktorý hrá Elliota Nessa, bol dôležitou postavou v seriáli Akty X (1993). V tejto šou predtým hralo mnoho ďalších hercov zo Supernatural, vrátane Mitcha Pileggiho (Samuel Cambell). (Pat.Ko)
  • Chronos/Chronus je bohom v gréckej mytológii, zosobnenie času. Niekedy je stotožňovaný s podobne pomenovaným Titanom, Kronosom/Cronusom, Bohom žatvy. (Pat.Ko)
  • Fľaša Johnnyho Walkera, ktorú Jody (Kim Rhodes) nájde v jednej z Bobbyho (Jim Beaver) krabíc, je fľaša, ktorú Bobby vyhral od Rufusa v epizóde Safe House (2016). (Pat.Ko)

Reklama

Reklama