Charlie je zpět a má Knihu prokletých. Bohužel ji její původní majitelé dohnali a knihu chtějí zpět. Charlie jim unikne a kontaktuje bratry. Dean zjistí, že v knize je zaklínadlo, které by ho mohlo zbavit znamení. Ale za strašlivou cenu. Castiel je s Metatronem – chce po něm, aby mu řekl, kde je jeho Milost. Metatron tvrdí, že to neví. Prý kdysi řekl nějakému andělovi, ať ji schová. Při jejich cestě narazí na amora. Amor je na ně naštvaný kvůli všemu co provedli. Jen tak je odejít nenechá. (Varan)

• Jacob Styne hovorí Deanovi (Jensen Ackles): "Moji priatelia mi hovoria Jacob." Keď Dean odpovedá: "No, nie som tvoj priateľ," robí tak s rovnakým lousianským prízvukom, aký majú Styneovci, a ktorý si všimla Charlie (Felicia Day), keď ju chytili. (Pat.Ko)
  • Charlie (Felicia Day) nazýva Jacoba Stynea "Gambit." Gambit je mutant-superhrdina z komiksového sveta Marvel Comics z série "X-Men", ktorý pochádza z Louisiany a hovorí s výrazným kajunským prízvukom. (Pat.Ko)
  • Charlie (Felicia Day) hovorí Samovi (Jared Padalecki): "Má pravdu. Dajme sa do toho ako Alan Turing. Odkódovanie tejto veci." Alan Turing bol britský počítačový vedec, matematik, logik a kryptoanalytik, ktorý zohral kľúčovú úlohu pri dešifrovaní presmerovaných šifrovaných správ, ktoré pomohli spojeneckým silám poraziť nacistov v kľúčových bitkách a skrátiť druhú svetovú vojnu o niekoľko rokov. Benedict Cumberbatch stvárnil Turinga vo filme Kód Enigmy (2014). (Pat.Ko)