Lovci duchů - Série 11 (série)

Horor / Drama / Mysteriózní / Thriller / Fantasy / Komedie

USA, 2015 - 2016, 16 h 1 min

Serge Ladouceur

Jared Padalecki, Jensen Ackles, Misha Collins, Mark Sheppard, Emily Swallow, Laci J Mailey, Aaron Hill, Jillian Fargey, Ryan Grantham, Jesse Reid, Lane Edwards, Dan Shea, Lee Majdoub, Christine Willes, Lisa Berry, Courtney Richter, Chantal Bui Viet, Tasya Teles, Christa Andersen, Teach Grant, Sarah-Jane Redmond, Matt Cohen, Finn Wolfhard, Glynis Davies, Emily Haine, Curtis Armstrong, Samantha Isler, Eva Day, Daniela Alvarado, Tim Dixon, Barbara Pollard, Brigid Brannagh, Adrian McMorran, Nate Torrence, Carrie Genzel, Dylan Everett, Mark Pellegrino, Ron Selmour, Colin Ford, Valerie Tian, Shoshannah Stern, Dee Wallace, Kim Rhodes, Kathryn Newton, Katherine Ramdeen, Ben Cotton, Jedidiah Goodacre, Ty Wood, Veena Sood, Luciana Carro, Jim Thorburn, Venus Terzo, Lucia Walters, Carmen Aguirre, Weronika Rosati, Grant Harvey, Darren Dolynski, Jesse Moss, Richard Stroh, Maxwell Haynes, Taylor St. Pierre, Aleks Paunovic, Jackie Debatin, Mike "The Miz" Mizanin, Paul Lazenby, Jett Klyne, Jim Beaver, Steven Williams, Jane McLean, Holly Elissa, Michele Scarabelli, Erin Way, Toby Levins, Suki Kaiser, Ryan Jefferson Booth, Mik Byskov, Kandyse McClure, Jaylee Hamidi, April Telek, Tim Kelleher, Sonja Bennett, Yoshie Bancroft, Raf Rogers, Osric Chau, Keith Szarabajka, Barbara Eve Harris, Elizabeth Blackmore, Samantha Smith, Steve James, Emily Swallow (a.z.), Kirsten Robek, Adam Hurtig, Gracyn Shinyei, Logan Williams, Rob Benedict, Megan Peta Hill, Anja Savcic, Dani Alvarado, Dylan Kingwell, Drew Ray Tanner

Todd Aronauer

Kostýmy:

Kerry Weinrauch

Komentáře uživatelů k sérii (2)

Musím říct, že jedenáctá sezóna mi po delší době zase docela sedla. I když to vypadalo, že by se zase mohlo řešit, že jeden z bratrů umírá nebo se dostane na druhou stranu, není tomu tak, naopak se vracejí staré postavy, aby znovu nakoply příběh, a docela se to daří. Jasně, je to větší než velké zlo, ale to se dalo čekat, a pro tentokrát je to docela snesitelné. Finále ve své velkoleposti celkem funguje, což je dáno zajímavým - a nečekaným - propojením osudů postav.(11.12.2017)

Po delší odmlce (od 5. série) mě tato sezóna zase uchvátila, hledání Boha, boj proti Temnotě, spojenectví s neobvyklýma postavama, jsem velice spokojen.(17.12.2017)