Reklama

Reklama

Lovci duchů - Série 11

(série)
Horor / Drama / Mysteriózní / Thriller / Fantasy / Komedie
USA, (2015–2016), 16 h 1 min (Minutáž: 41–43 min)

Tvůrci:

Eric Kripke

Kamera:

Serge Ladouceur

Hrají:

Jared Padalecki, Jensen Ackles, Misha Collins, Mark Sheppard, Emily Swallow, Laci J Mailey, Aaron Hill, Jillian Fargey, Ryan Grantham, Jesse Reid (více)
(další profese)

Epizody(23)

Recenze (5)

Loki_Six 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"We know what she looks like, and we know that she's evil. The question is what does *she* know? I mean, she's been locked away since the beginning of time. Does she even know what a cheeseburger is? All I know is that we set her free, and we're gonna put her back in no matter what it takes." ()

kaylin 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Musím říct, že jedenáctá sezóna mi po delší době zase docela sedla. I když to vypadalo, že by se zase mohlo řešit, že jeden z bratrů umírá nebo se dostane na druhou stranu, není tomu tak, naopak se vracejí staré postavy, aby znovu nakoply příběh, a docela se to daří. Jasně, je to větší než velké zlo, ale to se dalo čekat, a pro tentokrát je to docela snesitelné. Finále ve své velkoleposti celkem funguje, což je dáno zajímavým - a nečekaným - propojením osudů postav. ()

Reklama

Pilda17 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Po dlouhé odmlce přichází série, které nasadím plný počet. Většina dílů se věnuje hlavnímu příběhu a lovecké vedlejší díly jdou stranou. Celkový nápad s Temnotou vyšel a série měla grády, jaké jsme už pár sérií neviděli. Závěr jsem čekal jiný, ale byl zvládnutý dobře. Objeví se pár věcí, které nás hrnou do další série. Zbytečně? Této sérii bych mohl říct excelentní závěr. Pokračování je dle mého zbytečné, ale uvidím dále, nebudu soudit předčasně. ()

Galerie (168)

Zajímavosti (2)

  • Lucifer (Mark Pellegrino) udělá vtip o jeho přestěhování do L.A., kde bude řešit zločiny. Toto je odkaz na sérii DC Comics „Lucifer“ a jeho stejnojmenný seriál Lucifer (od r. 2016), kde právě Lucifer žije v L.A. a řeší zločiny s LAPD. (Will_X)

Reklama

Reklama