Lovci duchů - Série 12 (série)

Horor / Drama / Mysteriózní / Thriller / Fantasy / Komedie

USA, 2016–2017, 16 h 52 min (Minutáž: 44 min)

Jared Padalecki, Jensen Ackles, Mark Sheppard, Misha Collins, Samantha Smith, Elizabeth Blackmore, Bronagh Waugh, Colin Lawrence, Rick Springfield, William MacDonald, Natalie von Rotsburg, Darren E. Scott, Crystal Allen, Stephen Lobo, Woody Jeffreys, Allison Paige, Keenan Tracey, Gil Darnell, Colleen Winton, Jennifer Kosovic, Kim Rhodes, Lisa Berry, Mac Brandt, Shaine Jones, Kadeem Hardison, David Chisum, Courtney Ford, David Haydn-Jones, Michael Querin, Mark Brandon Read, Miranda Edwards, Nils Hognestad, Alicia Witt, Fraser Aitcheson, Jordana Largy, Donavon Stinson, Jerry Trimble, Mark Pellegrino, Jennifer Cheon, Ian Tracey, Jessa Danielson, Nik Markovina, Vincent Gale, Kathleen Duborg, Rick Worthy, Aaron Douglas, Sunita Prasad, Kett Turton, Angelique Rivera, Gabe Khouth, Ryan McDonell, Kathryn Newton, Abby Ross, Manoj Sood, Billy Wickman, Nathan Mitchell, Kailey Spear, Shoshannah Stern, Gillian Barber, Spencer Drever, Darren Adams, Alex Barima, Ryan McDonald, John DeSantis, Tim Carlson, Kara Royster, Kendrick Sampson, Donna Benedicto, Andrew Tkach, Alvina August, Alex Duncan, Jordan Burtchett, Ruth Connell, Daniel Doheny, Antonio Marziale, Mark Brandon, Sam Spear, Theo Devaney, Sandy Sidhu, Christian Convery, Adam Fergus, Nikolai Witschl, Stew McLean, Friday Chamberlain

Scénografie:

Dan Hermansen

Kostýmy:

Kerry Weinrauch

Dobrý finální díl, ale jako celek série není zase až tak slavná. Pár silných dílů nalezneme, ale už je jich méně. Předchozí série nasadila laťku hodně vysoko. Bez této série bych se i obešel, ale přesto měla něco do sebe. Převládají spíše lovecké díly a Strážci slova mohli seriál posunout výš, ale vyklubou se z nich jen obyčejný psychopati, kteří chtějí mít vše pod kontrolou. Přišli mi úplně zbyteční a nudní.(16.3.2018)

" You sound like a virgin in Jesus camp. We can't! God is watching! "(8.11.2018)

Po třech nic moc sérií, kdy jsem si říkala, že se nic moc neděje, tak se to konečně rozjelo. Britové jsou nesympatičtí jak pr... a satanův syn je prima😁(10.12.2017)

Musím uznat, že s jedenáctou a dvanáctou sezónou šla série "Lovci duchů" zase docela nahoru. Krása je v tom, že se zde bratři už zbytečně nesnaží umřít, vystupují zde nové postavy a dokonce se vracejí i ty, které byste možná nečekali. Jasně, poslední díl série mi přišel hodně přitažený za vlasy, ale jsou docela zvědavý na to, jaké budou následky a co nabídne třináctá série. Mohlo by to být ještě hodně zajímavé.(16.12.2017)

Seriál je stále koukatelný. Byl jsem zvědav s čím zase přijdou, neboť již potkali boha, a každou řadu přichází s něčím silnějším. No Zde měli nakonec dva protivníky. Schopné lidi z Británie a pak spíše přípravu na řadu 13. JInak stará klasika. Spousta dílů o případech bez spojitosti s hlavní dějovou linkou, a ten zbytek prostě příprava na pokračovaní.(12.7.2017)

• - Spoiler: Hned v první scéně nalezneme povedený odkaz na seriál Živí mrtví (od r. 2010). Dean (Jensen Ackles) na stůl odhodí zakrvácenou pálku obtočenou ostnatým drátem, která je nápadně podobná Lucille, kterou používá Negan (Jeffrey Dean Morgan), hlavní zaporák 7. série Živí mrtví. Když Dean poznamená, že jejich otec pálku miloval, naráží na fakt, že Negan i otec ústřední dvojce byl ztvárněn stejným hercem, Jeffrey Dean Morganem (Wolftalon)