Lovci duchů - Série 13 (série)

Horor / Drama / Mysteriózní / Thriller / Fantasy / Komedie

USA, 2017–2018, 16 h 3 min (Minutáž: 41–44 min)

Tvůrci:

Eric Kripke

Serge Ladouceur

Jared Padalecki, Jensen Ackles, Misha Collins, Alexander Calvert, Mark Pellegrino, Samantha Smith, Brett Kelly, Jim Beaver, Christian Keyes, Keith Szarabajka, Jeffrey Vincent Parise, Alex Barima, Aubrey Arnason, Misha Collins (a.z.), Courtney Ford (a.z.), Loretta Devine, Kim Rhodes, Jon Cor, Adrian Holmes, Chelsey Reist, Chanelle Peloso, Courtney Ford, Rukiya Bernard, Niall Matter, Seth Isaac Johnson, Alisen Down, Lisa Berry, Adil Zaidi, Jonathan Cherry, Eric Schweig, Jason Asuncion, Osric Chau, David Haydn-Jones, Farrah Aviva, Erica Cerra, Suzy Joachim, David Cubitt, Christie Burke, Matthew Kevin Anderson, Richard Brake, Pasha Ebrahimi, Charles Jarman, Nathaniel Arcand, Elfina Luk, Kathryn Newton, Katherine Ramdeen, Sarah Dugdale, Steven Yaffee, Elise Gatien, Carlena Britch, Chris William Martin, Briana Buckmaster, Ruth Connell, Dominic Burgess, Danneel Ackles, Richard Speight Jr., Chad Rook, Michael Jonsson, Andre Tricoteux, Leanne Lapp, Al Sapienza, Fulvio Cecere, Shaun Omaid, Demord Dann, Frank Welker, Grey Griffin, Matthew Lillard, Kate Micucci, Dee Bradley Baker, Eric Bauza, Fred Tatasciore, Peter New, Magda Apanowicz, Felicia Day, Marco Grazzini, Amanda Tapping, Jason William Day, Michael Adamthwaite, Katherine Evans, Michael Patric, John Emmet Tracy, Matt Hamilton, Ella Cannon, Eden Summer Gilmore, Sarah Troyer, Jordan Claire Robbins, Stephi Chin-Salvo, Rob Raco, Caitlin Stryker, Tiffany Smith, Massi Furlan, Ryan S Williams, Milo Shandel, Maria Turner, Brenden Sunderland

"A nephilim becomes more powerful than the angel who sired it."(9.11.2018)

Za mě už je třináctá sezóna seriálu „Supernatural“ hodně slabá, vlastně mě ani moc nezajímalo, jak to dopadne. Užil jsem si spíše střední část, kdy díl nazvaný „Scoobynatural“ je prostě skvělý úlet. To jsem se i zasmál. Ale nějaký další svět, návrat některý postav, domnělý konec jednoho z bratrů těsně před koncem, tohle už je něco, co mě prostě nebaví, co se moc opakuje.(16.10.2019)