Lovci duchů - Série 13

(série)
Horor / Drama / Mysteriózní / Thriller / Fantasy / Komedie
USA, (2017–2018), 16 h 3 min (Minutáž: 41–44 min)

Tvůrci:

Eric Kripke

Kamera:

Serge Ladouceur

Jared Padalecki, Jensen Ackles, Misha Collins, Alexander Calvert, Mark Pellegrino, Samantha Smith, Brett Kelly, Jim Beaver, Christian Keyes (více)

Epizody(23)

kaylin

Za mě už je třináctá sezóna seriálu „Supernatural“ hodně slabá, vlastně mě ani moc nezajímalo, jak to dopadne. Užil jsem si spíše střední část, kdy díl nazvaný „Scoobynatural“ je prostě skvělý úlet. To jsem se i zasmál. Ale nějaký další svět, návrat některý postav, domnělý konec jednoho z bratrů těsně před koncem, tohle už je něco, co mě prostě nebaví, co se moc opakuje. ()

K1K0

Luciferov syn bojuje za dobrú stranu, veci sa začnú znovu trochu komplikovať, rouwena sa vráti späť a pomôže dobrej strane, Dean a Sam nasadzujú životy ako zvyčajne medzi tým chcú poraziť lucifera. Celkom pobavila celá séria aj keď pravda že sa toho veľa opakuje, neustále umieranie a oživovanie a podobne, serial ma už to najlepšie za sebou. ()

Petra321

Konečne sa na scéne objavil Jack! Tohoto nefilima som si zamilovala ešte kým bol v Kellynom bruchu a moje očakávania po prvýkrát nesklamali. Jeho charakter je proste dokonalý. Čo sa táka série... no najlepšia časť bola prirodzene ScboobyNatural, zvyšok.. no škoda slov. Za posledné tri časti sa toho stalo viac ako za celé sériu dohromady. Práve sledovanie posledných častí bol adrenalín, škoda, že nie celá séria. ()

andalin

Těšila jsem se na Jacka, proto jsem začla zas po čase koukat. Finále byla dost nuda, na to, jak slibně rozjezd působil. Jsem ráda, že se vrátila Rowena, která je prostě skvělá, Gabriel už byl trochu moc na sílu. Je škoda, že scénář už omílá jen to samé dokola. Pořád se někdo ztrácí, oni ho pár dílů hledaj, pak ho maj, ale boom! přijde Lucifer. Ten je chvíli good guy, pak zas ne, minimálně jeden Winchester umře, pak se vrátí, někdo je posedlej, pak zas ne. Cestování mezi světy je zde nicméně novinkou a celý koncept mi přišel super. Co nabídne další řada? Sci-fi studna už musí být snad úplně prázdná, ne? :D ()