poster

Fantastická čtyřka: Silver Surfer

 • Česko

  Fantastická 4 a Silver Surfer

 • USA

  Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer

 • Německo

  Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer

 • Velká Británie

  Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer

 • Slovensko

  Fantastická štvorka a Silver Surfer

Akční / Sci-Fi / Thriller / Fantasy

USA / Německo / Velká Británie / Kanada, 2007, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • TheDarKnig
  ***

  Blbinka, lepší scénař by napsal 5ti letý kluk, ale jako oddychovku to beru. A opravdu Silver Surfer je cool. 3(18.10.2008)

 • Momo_desu
  odpad!

  Listujem si tu tak v hodnoteniach a vidím 5*?! Jasné veď koľko ľudí toľko chutí ale myslím, že tento film si rozhodne 5* hviezdičiek nezaslúži ak si to porovnám s takým Forrestom Gumpom alebo inými filmami, ktoré sú omnoho lepšie je to absurdné... Jednotka bola hrozná dvojka ešte horšia dúfam len, že nebude trojka lebo to nebudem mať ako ohodnotiť.(20.3.2012)

 • Enšpígl
  *

  Fantastická je na tom leda odvaha tvůrců natočit po předchozí sračce ještě větší sračku.(14.8.2015)

 • Djkoma
  **

  O maličko lepší než první díl. Opět si smutně musíme užít počáteční nudu, aby jsme se s setkali se Silver surferem. Ten není žádný zázrak, jak ho někteří popisují a jeho emoce jsou nulové. Většinu filmu působí jako nepřemožitelná postava a největší záporák zároveň a poté se role obrací. Na scénu se vrací Doom z jedničky a celé je to zakončeno největším z největších, který si užije opravdu spíše 15 sekund slávy než 15 minut. To je velká škoda, protože kvalitní protivníci F4 pomalu odpadají a přesto jde stále o jeden z nejnaivnějších a nejméně temných a drsných komiksových filmů současnosti. Je to velká nevýhoda, protože všechny hezké barvičky a obličejíčky nestačí na akční film, v kterém je stejně akce jako jako v reklamě na jogurt. Vezměte konečně někdo F4 do pevných rukou a vytvořte film, na který by mohl Stan Lee(asi fakt nebyl na seznamu:)) mohl být hrdý a všichni ho milovali. Potenciál tu stále je, ale Tim Story se snaží z F4 udělat svou hrobku.(15.7.2007)

 • Le_Chuck
  ***

  Juchúúú madafaka. Tak zatial čo pri utrápenej jednične FF4 som si od nudy skoro prsty objedol, tak dvojku som si pri všetkej jej naivnej infantilnosti príjemne užil. Ano je to pre deti (škoda), ano je to hlúpe (škoda), áno je to preplacané blbými vtipmi (škoda), ale sú stavy kedy podobne jednoduchá monohubka dobre padne. Celý ten príbeh by si zaslúžil úlpne iných tvorcov a úplne iný prístup, ale budeme tu bedákať nad rozliatým mliekom, keď presne toto všetci čakali? Silver Surfer je u mňa ultracool a Tim Story dorovnal Rattnera. Za poslednú pol hodinu, ktorá má naozaj spád nemôžem ísť pod tri. A popcorn lieta vzduchom! 60%(13.7.2007)

 • - Na začátku filmu při průletu "meteoritu" je možné si všimnout i pohledu na Pražský hrad z Loretánské ulice. (ledofredo)

 • - Tržby v USA za první víkend: 58 051 684 dolarů (3959 kin). Náklady na výrobu: 130 milionů dolarů. (CrypzzXD)

 • - Při natáčení filmu se Jessica Alba seznámila se svým budoucím manželem - asistentem režiséra Cashem Warrenem. (Roman.Ticka)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace