poster

Fantastická čtyřka: Silver Surfer

 • Česko

  Fantastická 4 a Silver Surfer

 • USA

  Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer

 • Německo

  Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer

 • Velká Británie

  Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer

 • Slovensko

  Fantastická štvorka a Silver Surfer

Akční / Sci-Fi / Thriller / Fantasy

USA / Německo / Velká Británie, 2007, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • teutates
  **

  Ak by spracovanie tohto filmu dostal niekto iný,určite by šlo o letný blockbuster!Avšak nestalo sa tak,ide len o trápne pokračovanie jedničky.Trochu to okrašľuje Jessica Alba a pochvala patrí Chrisovi Evansovi,ktorý ako jediný to ako tak zahral(2hviezdičky dávam jemu)!Inak si myslím,že ide o jedno veľké sklamanie,ktoré nemá dokopy čo ukázať.Pár efektov,ktoré nestoja veľmi za reč...Chýba tomu poriadný režisér a nie .....!(12.11.2007)

 • Deimos
  ****

  DVD/// Obsazení 8/10 Děj 7/10 Hudba 8/10 Efekty 9/10/// výborný zvuk, technická stránka filmu, akce, vtip, příběh -stále celkem nenáročná podívaná, určitě né tolik vydařená hudba jako zvuk/// Já se přiznám bez mučení, že takovýhle pohádky mám rád. Sice pokuď bych přihlédl ke konkurenci, tak na ni v mnoha ohledech tenhle film nemá. Nadruhou stranu je zase jiný, než ty ostatní a to se mě na něm líbí. Dráždivé pohledy a požďuchování v partě je prima a samotný děj je zajímavý. Silever Surfer je dost výrazná osobnost a pořád ho budu mít raději, než protivníky ve Spider-menovi. Tuhle čtyřku si dám rád i potřetí. Přeci jen, oproti prvnímu dílu je zde mírné zlepšení. Každopádně kdyby ještě více přitvrdili, nebylo by to naškodu, takhle je to jen pěkná naivní pohádka./// Celkem 77%///(13.11.2007)

 • kingik
  ***

  Neviditelná žena Sue Storm a Mr.Fantastic Dr. Reed Richards mají těsně před svatbou, ale přípravy jim překazí tajemný vetřelec Silver Surfer, který přichází na Zemi zvěstovat její zánik. Času je neúprosně málo. Jestli chce Fantastická čtyřka zachránit naši planetu, musí se chtě nechtě spojit s hanebným Dr.Doomem. V pokračování se opět sešla stará herecká parta i stejný režisér a výsledek je vlastně stejný jako v jedničce. Tedy průměrný, bez výraznějšího stylu, ale s tím rozdílem, že Jessice Alba to v blonďatých vlasech sekne.(17.1.2009)

 • Djkoma
  **

  O maličko lepší než první díl. Opět si smutně musíme užít počáteční nudu, aby jsme se s setkali se Silver surferem. Ten není žádný zázrak, jak ho někteří popisují a jeho emoce jsou nulové. Většinu filmu působí jako nepřemožitelná postava a největší záporák zároveň a poté se role obrací. Na scénu se vrací Doom z jedničky a celé je to zakončeno největším z největších, který si užije opravdu spíše 15 sekund slávy než 15 minut. To je velká škoda, protože kvalitní protivníci F4 pomalu odpadají a přesto jde stále o jeden z nejnaivnějších a nejméně temných a drsných komiksových filmů současnosti. Je to velká nevýhoda, protože všechny hezké barvičky a obličejíčky nestačí na akční film, v kterém je stejně akce jako jako v reklamě na jogurt. Vezměte konečně někdo F4 do pevných rukou a vytvořte film, na který by mohl Stan Lee(asi fakt nebyl na seznamu:)) mohl být hrdý a všichni ho milovali. Potenciál tu stále je, ale Tim Story se snaží z F4 udělat svou hrobku.(15.7.2007)

 • Dever
  ***

  Soundtrack John Ottman: 1. Silver Surfer Theme ,2. Galactus Destroys/Opening ,3. Pursuing Doom ,4. Wedding Day Jitters ,5. Chasing the Surfer ,6. Camp Testosterone/Meeting the ,7. A Little Persuasion ,8. Botched Heroics ,9. Someone I Once Knew ,10. The Future/Doom's Deal ,11. Sibling Switch ,12. Outside Help ,13. Springing the Surfer ,14. Doom's Double Cross ,15. Mr. Sherman/Under the Radar ,16. Four in One ,17. Silver Savior/Aftermath ,18. Gunshot Wedding ,19. Noren Radd ,(8.6.2011)

 • - Na začátku filmu při průletu "meteoritu" je možné si všimnout i pohledu na Pražský hrad z Loretánské ulice. (ledofredo)

 • - Po nabytí schopností v prvním filmu (2005) se Benův (Michael Chiklis) hlas stane hlubším. Po výměně schopností v tomto filmu se však Johnyho (Chris Evans) hlas nezmění. (Sydney008)

 • - Galactus, který hodlá posvačit Zemi, vypadá ve filmu jako velký zlý mrak. Na stránkách komiksu je to však mezihvězdný obr v brnění. (Siriuss)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace