poster

Fantastická čtyřka: Silver Surfer

 • Česko

  Fantastická 4 a Silver Surfer

 • USA

  Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer

 • Německo

  Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer

 • Velká Británie

  Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer

 • Slovensko

  Fantastická štvorka a Silver Surfer

Akční / Sci-Fi / Thriller / Fantasy

USA / Německo / Velká Británie, 2007, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hismael
  **

  Zážeh!!! Proč vlastně říká ten ohnivý muž zážeh, než začne hořet?…no nic. Takže, druhý díl této pohádky je horší než první. Největší mínus si myslím je v záporných postavách, ty se opravdu moc nepovedli – nějaká bouře vyšle stříbrného surfaře a s jeho pomocí chce zničit svět…no super. Nějaké vysvětlení nebo informace příliš nečekejte. Nakonec stejně zjistíte, že je to vlastně možná takhle lepší. Jejich zničení je ale ještě o to víc divný, nechci prozrazovat konec, i když nestojí za nic a spíš budete rádi že to končí. Jednička byla aspoň trochu logická (v rámci komixu), ale tohle už bylo místy moc. Dopadlo to stejně jako u jedničky, promarněná příležitost jak z velmi variabilních postav a námětu, udělat dobrý film. Místo toho vznikla taková podprůměrná pohádka, kterou nebudete brát moc vážně. Na konci si ještě Fantastická 4 udělá z kouře od svého tryskáče pěknou čtyřku v kroužku na obloze, sice letí zachránit půlku světa, ale co by pro diváky neudělali.(15.3.2008)

 • JohnnyD
  ***

  Prekvapivo zábavné. A ešte lepšie ako obstojná jednotka. Jednoznačne profesionálnejšie nakrútené, s lepšími efektami a i niektorí herci sa škrabú z dna do priemeru (Gruffudd). Opäť skvelé hlášky, má to lepšiu akciu i dej. V podstate o nie o veľa horšie ako Raimiho SpiderMani. No dať tomu 80% by bolo nefér kvôli skutočne dobrým Marvelovkám, ktoré nastúpili už o rok. Aj tak príjemná comicsová zábava.(14.8.2011)

 • castor
  **

  Město New York!! Nevysvětlitelné jevy!! A stále ta stejná, comicsová společnost, bez zrnka charismatu a dialogy, ze kterých naskakuje husí kůže. I pokračování Fantastic Four je jako špatný vtip, líznutý televizním oparem, který se vznáší nad každou druhou scénou. Opět tu máme necitlivou režii neschopného Tima Storyho, kterému v hlavě absolutně chybí vize, jak by měl jeho film vypadat. Vše je uspěchané, neprokreslené, odbyté. Drahý trik ještě nemusí znamenat velkolepý trik. Dvojka je ještě o krapet horší, zejména chybí slibnější akce (jako např. dopravní nehoda na mostě z jedničky). 30%!!(9.7.2007)

 • Eddard
  *

  Slabé a možná ještě slabší než jednička. Ze záplavy komixů posledních let nevyčníva Stříbrný surfař v ničem, naopak postrádá nebo kazí ty elementy, které jsou mnohým jeho žánrovým kolegům vlastní. Humor z devadesáti procent naprosto nefunguje (ev. funguje skoro opačně), psychologie a logika jsou hluboko pod bodem mrazu (což by mi za jiných okolností třeba tolik nevadilo), herecké výkony a charizma představitelů tristní (snad až na dokonalý Fishbornův dabing Silver surfera a opravdu spratkovsky arogantní herectví Chrise Evanse)... Jediné co dokáže zaujmout jsou některé akční a očividně drahé scény (Temže a London Eye), eventuálně hořící, nahá Jessica Alba (pro opačné pohlaví Evans). Produkt bez řádného obsahu a co víc - dost neoriginální a nudný produkt... 20%(7.8.2007)

 • T2
  **

  Rozpočet $130miliónovTržby USA $131,921,738Tržby Celosvetovo $289,047,763Tržby za predaj DVD v USA $72,313,072 //počet predaných kusov 4,140,735║ Prvá polovica filmu je absolutne otravná a príbeh nehorázne béčkový až to miestami bolí. /videl v kine: 45%/(15.7.2007)

 • - Druhý celovečerní film, kde si Stan Lee zahraje sám sebe, prvním filmem byl Flákači (1995). Sám sebe ztvárnil i v televizních seriálech Muppet Babies (od r. 1984) a Šťastlivec od Stana Lee (od r. 2016). [Zdroj: Wikipedia.cz] (Tashi)

 • - "Fantastická čtyřka" se zrodila už v roce 1961 a v USA je známá asi jako u nás "Čtyřlístek". Obě kreslené rodiny mají i podobné složení: vynálezce, drsňák, kráska a mlaďoch. (Siriuss)

 • - Při natáčení filmu se Jessica Alba seznámila se svým budoucím manželem - asistentem režiséra Cashem Warrenem. (Roman.Ticka)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace