Trýznění

Kanada, 2004, 85 min

Vince D'Amato

Vince D'Amato

• Faustka

Drzoun Vince D'Amato[některé zrůdy jsou opravdové] se neštítí ničeho, když si do tak „stupidní trapárny“ dovolí použít nesmrtelné skladby./// Ludvig van Beethoven, Piano Sonata No. 14 „Moonlight“ a G. F. Händel, opera Xerxes, Largo „Ombra mai piu“/// Je mi z tebe Vinci blivno, vrať se zpátky na stromy, ty nekulturní prase!!-)))(31.5.2010)

• Arkos

Přiznám se, že tuhle totální dementovinu jsem vydržel 2O minut a každou minutu jsem doslova protrpěl.(18.10.2009)

• 666teen

Stejně blbé jako HDP(a nemyslím hrubý domácí produkt). Při titulcích jsem se styděl, že jsem to viděl.(19.4.2006)

• hladass

Po tom, co jsem viděl D'Amatovy Vampires vs Zombies, mě tahle kravina ani moc nezklamala... Prostě jsem nějaké takové peklo čekal...(4.6.2008)

• swamp

Neuvěřitelné! Opravdu?! Ano!! Nejhorší film, jaký jsem v životě viděl! Nevím co je Vince d'Amato za člověka, ale normální určitě nebude! Kamera naprosto příšerná..přibližené záběry, střihy a detaily..děs! Chtěl jsem ohodnotit herecké výkony, ale nedá se to tak nazvat..spíše "neherecké nevýkony"! Ti, co se snažili ve filmu hrát, jsou téměř určitě bývalí pornoherci, čímž se ani moc netají a vyplývá to z každého druhého záběru! Hnus..ať žije Apollinaire se svou krásně libozvučnou poezií!(28.3.2006)

• LaciLC

Veľký trapas.(16.6.2007)

• Crocuta

TRÝZNĚNÍM jsem se nechal trýznit až do konce, abych zjistil, zda bude zmíněný opus stejně debilní na konci jako na začátku. A světe div se - nebyl. Byl ještě debilnější. Celý spektákl má být patrně sondou do psychologie sériového vraha (ha ha), ale připomíná hodně nepovedené home video a nuda se v něm snoubí s tvúrčí neschopností, absencí příběhu a neuvěřitelně špatnými (ne)hereckými výkony. Žasnu, jak se takový paskvil může dostat do distribuce.(29.1.2008)

• matestlust

Pokus o krvavý gore splatter,který se panu D´Amatovi (který se slavnějším Joem nemá nic společného,kromě jména) vážně nepovedl.Sračkodiní od začátku do konce a na pár světlých momentíků vážně bída.(21.2.2008)

• pornogrind

Neskutečná amatérská píčovina podle skutečných událostí.Lidi koukající se na tento film trpí daleko víc než ti v tom filmu.(14.4.2015)

• Genero

Tenhle film trýznil leda tak mě. Porno bez šukání je jako... no prostě porno bez šukání.(9.10.2011)

• Nick Tow

Názov zodpovedá: trýznenie diváka demenciou je naozaj trýznivé...(9.10.2006)

• SOLOM.

Hodně špatný amatérský kousek. Kvalita kamery je otřesná stejně, jako přehrávání většiny herců- neherců. Jednotlivé dialogy jsou opravdu dost ubohé stejně jako snaha natočit i pár gore efektů. Když už děj, scénář, herci i hudební doprovod stáli za prd, tak autoři přidali alespoň trochu erotiky, která už za zmíňku stojí, protože neherečky byly docela pěkné(1.7.2008)

• Vyrida

Jeden z nejhorších filmů co jsem měl možnost vidět a musel být natočen jedině marťany nebo totalními debily bez absolutně filmových vloh. Něco tak amaterského, příšerně ozvučeného a sestřihaného se jen tak nevidí. Nechápu logiku distributora, že riskuje svou pověst ( jestli nějakou vůbec měl ) a čeká, že taková sračka hodí i něco do pokladny. Je mi z toho všeho šoufl a hodnocení nemůže být logicky ani jinačí, než čeročerný odpad!(25.7.2010)

• balba

Děsná hovadina ,kterou jsem po deseti minutách okamžitě vypnula.Nechápu co se v dnešní době natáčí za propadáky.(28.9.2006)

• corpsy

Tento film nieje zrežírovaný, tento film je len nasnímaný. Niekto sa tu hral na umenie, ale pritom o tom nemá ani páru. Teda aspoň nie v tomto žánri. Tá jedna milosrdná hviezdička je za podarené gore a za posledných 5 minút, kedy sa výraz deus ex machina, dostáva do iných rozmerov.(16.7.2020)

K tomuhle hororu mám zvláštní vzpomínku. Před pár lety mě ho půjčila kámoška (máma dvou malých dětí) ,a pak jsem to půjčoval kolegovi z práce a povídal ,že je to síla.. Po čase to chtěla má dnes už bývalá dívka či její máma (to není ani podstatné) , jenže pak když to viděli se mnou chtěla mluvit její máma a jestli prý nejsem divný. Když se dívám na takový filmy a já to při tom ani ještě neviděl. Měla starost jestli nejsem úchyl a tak ,docela se mě to dotklo ,já se jim s tím dělám sami to chtěli a ještě si pak o mě myslí kdo ví co. Jo člověk zažije ledacos. Film inspirovaný skutečnou událostí. Mladý černoch a jeho žena blondýna ,žijí spokojeně až na to ,že na ní nemá čas a neustále je zavřený v garáži , kde mučí a vraždí ženy. Ona je neustále sama a stěžuje si. Nakonec se mu jeho násilné chování vymstí. Snímek opravdu není pro slabé povahy ,je to opravdu brutál. Závěr je dost zvláštní a bizardní. Musí se nechat ,že to má něco do sebe. Celé to ještě umocňuje fakt ,že je to vše bez hudby (skoro vše) což jenom dodává ponurost a zrůdnost. Dost ujeté mě přišlo ,jak si nese do garáže svázanou děvku a druhá mu tam visí umučená. On jí odřízne hodí do kouta a dá další. Ps :asi jsem vážně divný a nebo nejsem?(23.3.2008)

• PetrPan2

No, už jsem sice viděl i horší filmy (fakt nekecám), ale ty se alespoň tvářily, že autor měl nějaký umělecký záměr (i když dost nepovedený), nicméně Trýznění působí dojmem jako by si někdo natáčel domácí porno a trochu se to zvrhlo. Celý film je o tom jak jeden černoch ve svém sklepě mučí prostitutky, zatímco jeho manželka se nahoře v domě nudí... černocha nakonec umlátí jedna prostitutka basebalovou pálkou a manželka ji pak s pistolý v ruce donutí ten svinčík uklidit... kua tomu říkám pointa :o((22.8.2007)

• JančiBači

toto je fakt desna sračka!!(6.10.2008)

• pfa

Ano, trýznění, ale obětí je divák! [1/1O](28.1.2007)

• IceQueen

To bolo niečo tak nehorázne príšerné, že som na celý (naozaj celý) tento des pozerala s otvorenými ústami, absolútne fascinovaná a ohromená. Má to všetky mínusy, ktoré sa do filmu zmestia a keď už si myslíte, že horšie už nič nebude, bác ho tam. A že je to podľa skutočnej udalosti? Ktorej, preboha!(23.7.2008)

<< předchozí 1 2