Inspirováno skutečnou událostí. Příběh inspirovaný skutečnou událostí. Šokující dokument o muži, který unáší ženy a mučí je ve své garáži. Zatímco jeho manželka touží po jeho pozornosti, je jím držena v nejistotě. (oficiální text distributora)

matestlust

Pokus o krvavý gore splatter,který se panu D´Amatovi (který se slavnějším Joem nemá nic společného,kromě jména) vážně nepovedl.Sračkodiní od začátku do konce a na pár světlých momentíků vážně bída. ()

Faustka

Drzoun Vince D'Amato[některé zrůdy jsou opravdové] se neštítí ničeho, když si do tak „stupidní trapárny“ dovolí použít nesmrtelné skladby./// Ludvig van Beethoven, Piano Sonata No. 14 „Moonlight“ a G. F. Händel, opera Xerxes, Largo „Ombra mai piu“/// Je mi z tebe Vinci blivno, vrať se zpátky na stromy, ty nekulturní prase!!-))) ()

Arkos odpad!

Přiznám se, že tuhle totální dementovinu jsem vydržel 2O minut a každou minutu jsem doslova protrpěl. ()

666teen odpad!

Stejně blbé jako HDP(a nemyslím hrubý domácí produkt). Při titulcích jsem se styděl, že jsem to viděl. ()

pornogrind odpad!

Neskutečná amatérská píčovina podle skutečných událostí.Lidi koukající se na tento film trpí daleko víc než ti v tom filmu. ()

hladass odpad!

Po tom, co jsem viděl D'Amatovy Vampires vs Zombies, mě tahle kravina ani moc nezklamala... Prostě jsem nějaké takové peklo čekal... ()

swamp odpad!

Neuvěřitelné! Opravdu?! Ano!! Nejhorší film, jaký jsem v životě viděl! Nevím co je Vince d'Amato za člověka, ale normální určitě nebude! Kamera naprosto příšerná..přibližené záběry, střihy a detaily..děs! Chtěl jsem ohodnotit herecké výkony, ale nedá se to tak nazvat..spíše "neherecké nevýkony"! Ti, co se snažili ve filmu hrát, jsou téměř určitě bývalí pornoherci, čímž se ani moc netají a vyplývá to z každého druhého záběru! Hnus..ať žije Apollinaire se svou krásně libozvučnou poezií! ()

Crocuta odpad!

TRÝZNĚNÍM jsem se nechal trýznit až do konce, abych zjistil, zda bude zmíněný opus stejně debilní na konci jako na začátku. A světe div se - nebyl. Byl ještě debilnější. Celý spektákl má být patrně sondou do psychologie sériového vraha (ha ha), ale připomíná hodně nepovedené home video a nuda se v něm snoubí s tvúrčí neschopností, absencí příběhu a neuvěřitelně špatnými (ne)hereckými výkony. Žasnu, jak se takový paskvil může dostat do distribuce. ()

SOLOM.

Hodně špatný amatérský kousek. Kvalita kamery je otřesná stejně, jako přehrávání většiny herců- neherců. Jednotlivé dialogy jsou opravdu dost ubohé stejně jako snaha natočit i pár gore efektů. Když už děj, scénář, herci i hudební doprovod stáli za prd, tak autoři přidali alespoň trochu erotiky, která už za zmíňku stojí, protože neherečky byly docela pěkné ()

corpsy

Tento film nieje zrežírovaný, tento film je len nasnímaný. Niekto sa tu hral na umenie, ale pritom o tom nemá ani páru. Teda aspoň nie v tomto žánri. Tá jedna milosrdná hviezdička je za podarené gore a za posledných 5 minút, kedy sa výraz deus ex machina, dostáva do iných rozmerov. ()

Vyrida odpad!

Jeden z nejhorších filmů co jsem měl možnost vidět a musel být natočen jedině marťany nebo totalními debily bez absolutně filmových vloh. Něco tak amaterského, příšerně ozvučeného a sestřihaného se jen tak nevidí. Nechápu logiku distributora, že riskuje svou pověst ( jestli nějakou vůbec měl ) a čeká, že taková sračka hodí i něco do pokladny. Je mi z toho všeho šoufl a hodnocení nemůže být logicky ani jinačí, než čeročerný odpad! ()

IceQueen odpad!

To bolo niečo tak nehorázne príšerné, že som na celý (naozaj celý) tento des pozerala s otvorenými ústami, absolútne fascinovaná a ohromená. Má to všetky mínusy, ktoré sa do filmu zmestia a keď už si myslíte, že horšie už nič nebude, bác ho tam. A že je to podľa skutočnej udalosti? Ktorej, preboha! ()

balba odpad!

Děsná hovadina ,kterou jsem po deseti minutách okamžitě vypnula.Nechápu co se v dnešní době natáčí za propadáky. ()

cariada

K tomuhle hororu mám zvláštní vzpomínku. Před pár lety mě ho půjčila kámoška (máma dvou malých dětí) ,a pak jsem to půjčoval kolegovi z práce a povídal ,že je to síla.. Po čase to chtěla má dnes už bývalá dívka či její máma (to není ani podstatné) , jenže pak když to viděli se mnou chtěla mluvit její máma a jestli prý nejsem divný. Když se dívám na takový filmy a já to při tom ani ještě neviděl. Měla starost jestli nejsem úchyl a tak ,docela se mě to dotklo ,já se jim s tím dělám sami to chtěli a ještě si pak o mě myslí kdo ví co. Jo člověk zažije ledacos. Film inspirovaný skutečnou událostí. Mladý černoch a jeho žena blondýna ,žijí spokojeně až na to ,že na ní nemá čas a neustále je zavřený v garáži , kde mučí a vraždí ženy. Ona je neustále sama a stěžuje si. Nakonec se mu jeho násilné chování vymstí. Snímek opravdu není pro slabé povahy ,je to opravdu brutál. Závěr je dost zvláštní a bizardní. Musí se nechat ,že to má něco do sebe. Celé to ještě umocňuje fakt ,že je to vše bez hudby (skoro vše) což jenom dodává ponurost a zrůdnost. Dost ujeté mě přišlo ,jak si nese do garáže svázanou děvku a druhá mu tam visí umučená. On jí odřízne hodí do kouta a dá další. Ps :asi jsem vážně divný a nebo nejsem? ()

PetrPan2

No, už jsem sice viděl i horší filmy (fakt nekecám), ale ty se alespoň tvářily, že autor měl nějaký umělecký záměr (i když dost nepovedený), nicméně Trýznění působí dojmem jako by si někdo natáčel domácí porno a trochu se to zvrhlo. Celý film je o tom jak jeden černoch ve svém sklepě mučí prostitutky, zatímco jeho manželka se nahoře v domě nudí... černocha nakonec umlátí jedna prostitutka basebalovou pálkou a manželka ji pak s pistolý v ruce donutí ten svinčík uklidit... kua tomu říkám pointa :o( ()