poster

Family Guy Presents: Stewie Griffin - The Untold Story (video kompilace)

Animovaný / Komedie / Dobrodružný

USA, 2005, 88 min

 • d4
  *****

  Stewie Griffin - The Untold Story je prvý diel zo 4. série Family Guy, ktorá je, mimochodom, podľa môjho názoru, najlepšia zo všetkých. Gagy sa sypú, do pozadia nie sú vytláčané ani vtipy o homosexualite, rakovine či drogách. Takmer 90 minút toho najlepšieho z Family Guy. Veľmi dobrý úvod do 4. série, veľmi kvalitný Family Guy film.(17.1.2011)

 • DaViD´82
  ***

  Již běžné epizody Family Guye nikdy nestály na ději (na rozdíl třeba od Simpsonů, Futuramy a i South Parku), ale na okamžité komice především vizuálních gagů a vražedné kadenci popkulturních odkazů. Zde je to dějové vakuum roztaženo na stopáž celovečerního snímku. Od tvůrců je místy zřetelná až křečovitá snaha o vtipnost a ne vždy se to daří. Ne že by zde nebyly skvělé gagy - jsou, ale převážně jde jen o variace na již použité scénky ze seriálu a to nestačí. Navíc celá Griffinovic rodinka je odsunuta dosti do pozadí a celý děj je jen o Stewiem, což překvapivě není klad, jelikož s tím "motherkillerem" ze seriálu nemá po většinu doby nic moc společného (což pravda vychází z "děje"). Ve své podstatě se jedná o zcela zbytečnou záležitost, která svět Family Guye nikterak neobohacuje.(4.9.2006)

 • Shogin
  ***

  Nemůžu si pomoct, zatímco seriál je opravdu výborný a občas mě dokáže tak rozesmát, že tomu sám nevěřím, film je o hodně slabší. Je znát, že jsou to tři díly zkombinované do sebe, neříkám, že snímek pospolu nedrží, vcelku ano, ale myslím, že odděleně by to fungovalo lépe. Každopádně se tu najdou také parádní gagy :-)(18.2.2009)

 • zdepapepa

  Filmek docela ustál onu ošemetnou konverzi z televize na plátno. Natažení na 90 minut (cca 4 díly) uteklo rychle, asi jako standardní díly seriálu. Hodně gagů je zde obětováno s ohledem na dějovou celistvost, což sice omezuje, ale nesvazuje a už vůbec neškodí! Naopak některé vtípky byly svěží jako jarní deštík a celá koncepce "budoucího světa" vyšla na výbornou. Musím uznat že druhou půlku filmu jsem se strachoval aby z toho nevypadlo South Parkovské poučování nástinem budoucnosti, ale když se ukázal opak byl jsem příjemně překvapen a bavil jsem se na úrovni. Navíc nadkoncept "film ve filmu" se v dnešní době taky nevidí často, takže i s tím jsem spokojen... Hvězdné hodnocení však nechávám na samotný seriál.(9.10.2007)

 • zipper111
  *****

  Mno...nad tímdle hodnocením jsem dlouho přemýšlel.The Untold Story není tak vtipný jako seriál a chvílema nudí, což je u Family Guye docela neobvyklé, ale zase jsou zde výborné gagy a Stewie je jako vždy geniální + zaujalo mě jak sami jedou na svůj film do kina-podle mě originální nápad,ale přece jen by unesl trochu zkrátit a zpestřit... takže sice o fous ale stále 5*!!!(12.7.2007)

 • - Vo filme, ktorý trvá 88 minút, sa nachádza celkom 46 flashbackov, čo znamená v priemere jednu spomienku každých 1,91 minút. (SarumanKo)

 • - Tento celovečerný špeciál, pôvodne vydaný na DVD v septembri 2005, bol mierne prerobený a rozdelený do troch štandardných epizód seriálu Griffinovci (od r. 1999), ktoré odvysielala stanica FOX v máji 2006 ako posledné tri epizódy štvrtej série. (SarumanKo)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace