Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Celovečerní snímek na motivy seriálu společnosti FOX, family guy. Stewie nevěří, že se mohl narodit někomu tak tupému, jako je jeho otec Peter. Proto když zahlédne muže, který mu připomíná sebe sama, vydá se ho hledat. Film je plný gagů, fekálních a homosexuálních vtipů, ostatně jako všechny episody family guy :) (Balvanos)

Recenze (63)

DaViD´82 

všechny recenze uživatele

Již běžné epizody Family Guye nikdy nestály na ději (na rozdíl třeba od Simpsonů, Futuramy a i South Parku), ale na okamžité komice především vizuálních gagů a vražedné kadenci popkulturních odkazů. Zde je to dějové vakuum roztaženo na stopáž celovečerního snímku. Od tvůrců je místy zřetelná až křečovitá snaha o vtipnost a ne vždy se to daří. Ne že by zde nebyly skvělé gagy - jsou, ale převážně jde jen o variace na již použité scénky ze seriálu a to nestačí. Navíc celá Griffinovic rodinka je odsunuta dosti do pozadí a celý děj je jen o Stewiem, což překvapivě není klad, jelikož s tím "motherkillerem" ze seriálu nemá po většinu doby nic moc společného (což pravda vychází z "děje"). Ve své podstatě se jedná o zcela zbytečnou záležitost, která svět Family Guye nikterak neobohacuje. ()

Radek99 

všechny recenze uživatele

Celovečerní Family Guy trpí Simpsonovským syndromem - téměř jakákoli řada seriálu je výrazně lepší než celovečerní film... Bohužel... Podobné filmy: Simpsonovi ve filmu, Futurama: Bender's Big Score, Futurama: The Beast with a Billion Backs, South Park: Peklo na Zemi, South Park: Imaginationland ()

Reklama

H34D 

všechny recenze uživatele

Celovečerní film Family guy? To mi nepřijde jako příliš dobrý nápad, Family Guy sice vládne skvělým (ale za to opravdu skvělým) smyslem pro humor, avšak neobsahuje dostatečný příběhový potenciál, aby se z něj dal utvořit plnohodnotný film. Jakoby to nestačilo, přišlo mi, že i zdejší vtípky nebyly tak dobré jako běžně v seriálu, jediný, který mě opravdu rozesmál byl, jak Lois řekla: "Like the time he spent Meg's college money on that medieval catapult" a následně se ukázal katapultovaný, letící Peter nad střechami domů :) Celkově, třebaže Untold Story mě spíše zklamalo, byl to pořád Family Guy a vcelku nadprůměrná komedie... 7/10 ()

B!shop 

všechny recenze uživatele

No ja teda nevim, vetsina tu zvani, ze to neni tak paradni jako serial, jenze tohle jsou pouze slepeny tri dily (28, 29 a 30) ctvrty serie, samozrejme s pridanejma scenama, aby to drzelo po hromade. A nutno rict, ze pribeh po hromade drzi docela solidne a celej je hlavne zamerenej na Stewieho. Jinak nema cenu tu moc okecavat, proc 5*, staci se podivat na podrobnejsi komentar primo u serialu, jelikoz tady plati to samy. Proste dokonala zabava s dokonalejma forama. ()

kinej 

všechny recenze uživatele

Film Family Guy značně pokulhává za seriálem. Působí to, skoro jako kdyby se slabé vtipy, pro které nezbylo místo v seriálu nashromáždily a byly poslepovány v tento film. Vypadá to, že i tvůrci si byli vědomi chabého scénáře a tak je tam kde chybí fór nějaká ta vulgarita. Humor je zde nahrazován prděním a, či slovíčkem fuck. To Simpsonovi na sebe dokáží strhnout pozornost i bez toho. Nemám nic proti vulgárním vtípkům, například film South Park či Borat je jimi přesycen, jenže tam nejde o cíl, ale prostředek. ()

Galerie (35)

Zajímavosti (2)

  • Vo filme, ktorý trvá 88 minút, sa nachádza celkom 46 flashbackov, čo znamená v priemere jednu spomienku každých 1,91 minút. (SarumanKo)
  • Tento celovečerný špeciál, pôvodne vydaný na DVD v septembri 2005, bol mierne prerobený a rozdelený do troch štandardných epizód seriálu Griffinovci (od r. 1999), ktoré odvysielala stanica FOX v máji 2006 ako posledné tri epizódy štvrtej série. (SarumanKo)

Reklama

Reklama