Spolubydlící 2

Ross Helford, Andy Hurst

Tom Harting

Marc Bienstock

Scénografie:

Reiko Kobayashi, Effney Gardea (set dekoratér)

Pokud chcete zkouknout film plný intrik a lží s jemně erotickým nádechem a docela zdařilou atmosférou, tak tohle je film pro vás. A ke všemu ty ženský jsou fakt sexy.(23.11.2009)

Trošku jsem šli s kvalitou dolů ale to nevadí bylo to dobře zajímavé.(15.10.2018)

• greetchen

Původní film Spolubydlící jsem viděla a docela se mi líbil. Byl to přirozený, a přitom mrazivý thriller. Dvojka jeho kvalit rozhodně nedosahuje. Líbí se mi pokus udělat to jinak a nenatočit jen okopírovaný remake, ale někdy je tahle snaha nedotažená. Co film rozhodně postrádá, je napětí a mrazení, což je u thrilleru základ. Vadí mi i určitý sexuální podtext filmu. Proč musí být ústřední ženské trio jedna modelka vedle druhé, proč všichni se všemi spí, nebo se o to aspoň snaží, proč je tu tolik (skoro)nahotinek? Přijde mi, že tím sami tvůrci nad filmem mávli rukou: víme, že to je sračka, tak ať maj aspoň chlapi na co koukat.(22.1.2011)

Ku koncu už síce prekombinované, ale na jedno pozretie v tv vôbec neublíži. Navyše aj babenky sú tu pekné (mrchy).(30.11.2008)

• bassator

23. 11. 2009 - 1/4 filmu - 40%(23.11.2009)