Larva (TV film)

Carlos Osorio

Kostýmy:

Lexi Nikitas
  • MM_Ramone

Do malého farmárskeho mestečka prichádza nový veterinár. Doktor Eli Rudkus tam ihneď natrafí na závažný problém. Objaví larvy neznámeho parazita, ktoré už zabili niekoľko kusov dobytka. Jedná sa o nový druh, ktorý je mimoriadne agresívny. Zdá sa, že je v tom zapletená spoločnsoť Host Tender Meat, ktorá rančerom dodáva krmivo pre zvieratá. Tá sa však od toho dištancuje. Lenže situácia sa začína vyostrovať. Tento nebezpečný parazit si našiel nového hostiteľa. Začínajú zomierať ľudia. *(8.3.2016)

• Martrix

Zmutované motolice, příšerní herci a divné triky. To je v každém případě horor. Zatímco "hrdinové" bojovali s časem, přírodou a vědou... (oficiální text distributora), bojoval jsem já s nutkáním přepnout jinam. Jenže znáte to. Nevěříte že to vydrží být tak špatné až do konce, tak to vydržíte a ... . Nepoučitelný jako vždy. Odpad!(23.4.2011)

• JAn

Mutace s sebou nepřináší nikdy nic dobrého. A co teprve, když zmutují takoví The Bats společně se Slugs a Tremors? Ajaj, to je potom průser. Paraziti, co se líhnou v lidském těle, nápadně se podobají netopýrům a na svědomí mají víc obětí než vraždící bonbónky PEZ. Prostě nuda, nuda, nuda. Nebýt Williama Forsythea, nebylo by na tomhle filmu zajímavé vůbec nic.(1.5.2006)

• lennyd

Představte si obyčejné malé americké městečko. Žijí si zde obyčejní lidé se svými obyčejnými problémy, jedna velká společnost (tentokrát na výrobu geneticky modifikovaného krmiva), vlastněná místním mafiánem (a samozvaným vládcem městečka) a jako každé malé americké městečko tu taky má svoji hrozbu, která se už už chce rozšířit do celé ameriky. V městečku Host je touto hrozbou malý parazit, který standardně přežívá v dobytčích střevech, nicméně po požití onoho krmiva (viz výše) narůstá obřích rozměrů a přestavají mu kravské hovínka stačit - takže baští na co přijde (a jako každá potvora ví, že lidi jsou nejchutnější). Sice vypadá jako semišovej netopýr, ale to hrdinskému veterináři (uff) a uchylnému farmářovi (který si pro jistotu doma pěstuje zásobu zbraní pro menší vojsko) vůbec nevadí, a nakopou hnusnýmu šmejdu zadek (má vůbec netopýr zadek?) ... Čas od času mě přepadne masochistická touha pustit si nějaké drsné béčko (možná spíš zetko, pokud má abeceda vyjadřovat kvalitu filmu) - abych si pak vážil ostatní kinematografie. A jelikož naše vaše televize s nimi moc nešetří, vždycky se něco najde. Tentokrát to byl velkofilm Larva, který mě z těchto choutek opět na chvilku vyléčil. Ale na všem se má prý najít něco pozitivního, tak snad jedině William Forsythe v roli militantního farmáře...(20.10.2008)

• Tom Hardy

Obal DVD si hraje na ultratuhý splatter, ale realita je taková, že ve filmu je prakticky krev vždycky akorát na podlaze a monstra, která mi evokují přerostlý padlý list ze stromu, můžou jen těžko u někoho vyvolat respekt. Do toho typicky nezajímavé béčkové maloměsto a ani jedna roztomile zvrhlá scéna, která by stála za zapamatování. Prostě shit(22.2.2006)

• - Natáčení probíhalo ve Springfieldu v Missouri. (Terva)