poster

Larva (TV film)

 • USA

  Larva

 • Německo

  Larva

 • Slovensko

  Larva

Horor / Sci-Fi

USA / Německo, 2005, 96 min

Režie:

Tim Cox

Scénář:

J. Paul V. Robert

Hudba:

John Dickson

Producenti:

Kenneth M. Badish

Střih:

Joe Plenys

Scénografie:

Carlos Osorio

Kostýmy:

Lexi Nikitas
(další profese)
 • paascha

  Souhlasím s Compadre;-))(14.4.2008)

 • Andersis
  odpad!

  Obal vypadal slibně, ale co sem viděl, to už vidět nechci. Larvy vypadají jako obyčejné deky, které litají a jestli to má měkomu nahnat strach, tak se někdo šeredně spletl.(24.7.2008)

 • Zeck
  odpad!

  Scéna, která vystihuje celý film. Parta mladých venkovských lidí vyráží na noční procházku za dobytkem. Dvě krásné dívky se vsadí s dvěma burany, že jestli dokážou porazit vola vlastní silou, zatancují jim nahé. "Lákavá nabídka" říkájí si kluci, takže do toho bez přemýšlení jdou. Rozbíhají se a vší silou vráží do vola, který padá na zem. Kluci vyhráli a s dobrým pocitem odchází sledovat tanečky jejich společnic. Bohužel už neví, že vůl byl celou dobu mrtvý, protože v něm byla ukrytá larva, která za pár chvil vyleze z jeho těla a bude zabíjet...!!!! Člověk nemusí být veterinář aby poznal, že když je dobytek mrtvý, nebude čekat na dva idioty, dokud ho neporazí. Buď to si sám lehne než chcípne, nebo v nejhorším případě sám spadne. V tomto duchu film pokračuje až do uplného konce. 10%(19.10.2008)

 • T2
  odpad!

  Rozpočet $1,5milióna║ No hrôza pozerať, céčková produkcia ako vyšitá, dodám: strata času. /0%/(14.5.2007)

 • MM_Ramone
  *

  Do malého farmárskeho mestečka prichádza nový veterinár. Doktor Eli Rudkus tam ihneď natrafí na závažný problém. Objaví larvy neznámeho parazita, ktoré už zabili niekoľko kusov dobytka. Jedná sa o nový druh, ktorý je mimoriadne agresívny. Zdá sa, že je v tom zapletená spoločnsoť Host Tender Meat, ktorá rančerom dodáva krmivo pre zvieratá. Tá sa však od toho dištancuje. Lenže situácia sa začína vyostrovať. Tento nebezpečný parazit si našiel nového hostiteľa. Začínajú zomierať ľudia. *(8.3.2016)

 • - Natáčení probíhalo ve Springfieldu v Missouri. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace