Larva (TV film)

Carlos Osorio

Kostýmy:

Lexi Nikitas
  • svik

No nápad dobrý, no dobrý spíše újde, no újde spíše přežívá mezi brakem. Jak jsem koukal na tento brak tak si tak říkám co to vůbec mělo za smysl vždyť na tom nemohl ani vydělat dko by na takovou pí... šel do kina nebo si pučit . Zájímavé bylo že mistřašně ten film utek prostě to okolo mne prosvištělo a ani jsem nestačil se divit jaká je to blbost. Všehovšudy tam bylo pár scén a konec takže odpad je až moc dal bych tomu HNŮJ.(12.8.2006)

• MM_Ramone

Do malého farmárskeho mestečka prichádza nový veterinár. Doktor Eli Rudkus tam ihneď natrafí na závažný problém. Objaví larvy neznámeho parazita, ktoré už zabili niekoľko kusov dobytka. Jedná sa o nový druh, ktorý je mimoriadne agresívny. Zdá sa, že je v tom zapletená spoločnsoť Host Tender Meat, ktorá rančerom dodáva krmivo pre zvieratá. Tá sa však od toho dištancuje. Lenže situácia sa začína vyostrovať. Tento nebezpečný parazit si našiel nového hostiteľa. Začínajú zomierať ľudia. *(8.3.2016)

• darkrobyk

Průměrný ekohoror, který mě kdysi pobavil o trochu více. Škoda, že místo pixelových netopýrů nepoužili mechanické. V 80.letech by tak z toho vznikla klasika, nyní jen další z řady podobných snímků. Na druhou stranu je asi dobré stále poukazovat na zájmy nadnárodních společností a různých koncernů, které jsou schopny se kvůli zisku spojit i s Ďáblem. Jinak mám raději o několik levelů lepší Experiment (2005) či Slimáka (2006), pokud je řeč o rozpáraných krávách, mutacích, krvi, slizu a hnusu...(22.9.2016)

• Zeck

Scéna, která vystihuje celý film. Parta mladých venkovských lidí vyráží na noční procházku za dobytkem. Dvě krásné dívky se vsadí s dvěma burany, že jestli dokážou porazit vola vlastní silou, zatancují jim nahé. "Lákavá nabídka" říkájí si kluci, takže do toho bez přemýšlení jdou. Rozbíhají se a vší silou vráží do vola, který padá na zem. Kluci vyhráli a s dobrým pocitem odchází sledovat tanečky jejich společnic. Bohužel už neví, že vůl byl celou dobu mrtvý, protože v něm byla ukrytá larva, která za pár chvil vyleze z jeho těla a bude zabíjet...!!!! Člověk nemusí být veterinář aby poznal, že když je dobytek mrtvý, nebude čekat na dva idioty, dokud ho neporazí. Buď to si sám lehne než chcípne, nebo v nejhorším případě sám spadne. V tomto duchu film pokračuje až do uplného konce. 10%(19.10.2008)

• Malarkey

Na odpad to tak hrozné ještě není i když nejděsivější co na tomto filmu je je jeho obal a to, že takovéto filmy dávají jako přílohu do časopisů jako je FilMag. Čekal jsem alespoň, že nepřítel bude slizkej hnusnej larvoun a přitom to bylo cosi neidentifikovatelného placatého přisávající se na lidi a když si to tak vemu ve filmu prakticky nic nechutného nebylo a to bylo to jediné na co jsem se těšil. --- Našel jsem zajímavý parazity v trusu některé z krav... Co ten karboš? - Určitě bude dobrej(25.2.2007)

• - Natáčení probíhalo ve Springfieldu v Missouri. (Terva)