poster

Mamut (TV film)

 • USA

  Mammoth

 • USA

  Outbreak

  (neoficiální název)

Sci-Fi / Akční / Horor / Komedie

USA, 2006, 90 min

 • HonzaMag
  odpad!

  Tak tohle bylo i na mne moc. I přes naprosto originálně-imbecilní zápletku o mamutovi - sběrači vzorků pro vesmírné "badatele" jsem v hodnocení tentokrát neoblomný. Ještě, že už si nepamatuji, kolik jsem za tento skvost zaplatil... Ve výčtu žánrů mi chybí komedie, parodie, blábol, slátanina a naopak přebývá horor...(1.8.2008)

 • Luukec
  odpad!

  Všechno špatně.. otřesné herecké výkony.. divný scénář, divný střih.. mamut velkej jako kráva se prostě ztratí a najednou objeví před vámi, aniž by si toho někdo všiml.. To neumí ani JAMES BOND! kdybych byl ožralej, zhulenej nebo nějakým jiným způsobem na sračky, třeba by se mi to líbilo, ale jako střízlivej to nemůžu hodnotit jinak než odpad!(23.12.2007)

 • darkrobyk
  **

  Ztřeštěná komedie s pixelovým mamutem (jo, stop motion by byla lepší volba) nebyla tak strašná, jak se ze zdejšího hodnocení zdá. Varianta na téměř kultovní Lifeforce od T.Hoopera. Jasně, místy se dost pindá, děj se zadrhává, ale zase se tvůrci nebáli zúčtovat se dvěma postavami... Na jedno podívání, když není nic jiného po ruce a venku se válí hustá mlha...proč ne.(21.9.2016)

 • obitus
  ****

  Ale no tak! Vy jste banda sucharů. Mamut je hodně odlehčená komediální blbůstka, která se záměrem ulítle pobavit byla už točená. A to se jí povedlo náramě. Obří slonisko, ovládané mimozemšťany, co z lidí vysává životní energii chobotem prostě musí zaujmout každého správného fandu. Tenhle bizarní zářez do kolonky monster horrorů si pozornost určitě zaslouží, už kvůli krásné Summer Glau a ruce v mikrovlnce.(12.4.2008)

 • TO
  *

  Mamut ovládaný ufem vysává chobotem z lidí život. Taková lehká blbina, srandovní je třeba výslech useknuté ruky oživené v mikrovlnce, která vypovídá znakovou řečí. K tomu dvě celkem obstojné herečky: misska Leila Arcieri (Nebezpečné hry 2, Bláznivá školka, Královské výkupné, atd.) a Summer Glau (Serenity, Firefly), takže žádná křeč.(22.1.2007)

 • - Tým zodpovědný za speciální vizuální efekty byl nominován na cenu Emmy. (Terva)