poster

Mamut (TV film)

 • USA

  Mammoth

 • USA

  Outbreak

  (neoficiální název)

Sci-Fi / Akční / Horor / Komedie

USA, 2006, 90 min

 • HonzaMag
  odpad!

  Tak tohle bylo i na mne moc. I přes naprosto originálně-imbecilní zápletku o mamutovi - sběrači vzorků pro vesmírné "badatele" jsem v hodnocení tentokrát neoblomný. Ještě, že už si nepamatuji, kolik jsem za tento skvost zaplatil... Ve výčtu žánrů mi chybí komedie, parodie, blábol, slátanina a naopak přebývá horor...(1.8.2008)

 • fcreading
  odpad!

  Musel som to pretáčať, pretože tolko špatných nelogických hereckých výkonou sa len tak nevidí. Všetko trpí špatným scenárom až po lacné triky, mamut ktorý vysáva svojim chobotom energiu ľudom je pekne trapné. Prišlo to z vesmíru, a zmocnilo sa to mamuta. O horore ani zmienka, trochu sci-fi zabalené do komédie, ale nie vtipnej, dotoho ešte Summer Glau, ktorá aj keď je príťažlivá to celé nezachráni, a všetko tiahne do odpadu Cox, ktorého baví natáčať takéto blbosti. Herci stále rozprávajú o filmoch, buď o E.T, Válke svetov a Braindeade, a ešte nesmiem zabudnúť na ruku ktorá oživne v mikrovlnke, odpad je slabé slovo.(23.2.2009)

 • raimi
  *

  Když film skončil, uviděl jsem v titulcích jméno režiséra. Tim Cox. A hned mě bylo jasno. Larva! Tenhle chlápek může za utrpení, který jsem při larvění prožil. A já vůl si od něho pustím, v dobré víře, další biják! No jak to asi mohlo dopadnout? Strašně. Těšil jsem se na přiblblý béčko (céčko až zetko) plný demencí všeho druhu, trapnýho humoru, laciných triků, otřesných hereckých výkonů a dostal jsem... béčko plný demencí všeho druhu, trapnýho humoru, laciných... No moment!!! Tak co je teda špatně? Prostě všechno! Půl hvězdičky za to, že to bylo lepší než Larva a druhá půlka za neuvěřitelně senilního Toma Skerrita, který se tváří jako kdyby si nemohl vzpomenout v kterým filmu se právě nachází. Ach jo, a já se tak těšil na obřího mamuta, co z lidí vysává životní energii chobotem!!! A dostanu tohohle vypelichance! :-)))(10.11.2009)

 • Cement73
  ***

  Typické hlupučká béčková produkcia, ktorá sa na áčko tvárila len úvodnými titulkami a snáď aj s Tomom Skerritom, aj keď v jeho prípade to s pribúdajúcim vekom a menším množstvom rôl už nie je až také jasné :). Kravinka o oživlom mamutovi mimozemšťanovi, ktorý ohrozuje celé mesto, hoci nikt netuší prečo to robí... Keď treba zabiť čas tak "Mammoth" aspoň neotravuje...(6.10.2011)

 • eraserhead666
  *

  Já kdysi viděl film o neviditelném slonovi pobíhajícím po ulicích a tak nějak jsem si myslel, že to je tohle. Ani nevím, jestli mě zjištění, že existuje další film o pobíhajícím sloním bratranci ovládaném mimozemšťany, pobavil, potěšil, nebo přivedl na pokraj zoufalství. Hodně rychle se ukázalo, že Mamut není ani tak sci-fi (o, nedejcthulhu, horroru ani nemluvě) jako spíše čistá komedie. Jenže ani jako komedie mě to nezaujalo. Protože většinou to byl humor na sílu tlačený a nucený. jediný zábavný okamžik se týká ruky a důchodců v autě (pět minut z celého filmu?). herci tragičtí, dialogy rovněž, ani ten mamut toho moc nepředvede. Takže hodnocení akorát za tu ruku a důchodce v autě . A nezachrání to ani mnohými tolik opěvovaná Summer Glau.(6.9.2013)

 • - Tým zodpovědný za speciální vizuální efekty byl nominován na cenu Emmy. (Terva)