poster

Dr. Dolittle 3

 • USA

  Dr. Dolittle 3

 • Slovensko

  Dr. Dolittle 3

Komedie / Rodinný

USA, 2006, 90 min

 • Gabriel_*
  *

  Tento film vě mě zanechal hlubokou stopu. Těžko říci zda se někdy zacelí. To že někdo točí filmy o srovnávání se s vlastní identitou, nebo o rozhádaných holkách, které nakonec propadnou vzájemnému repektu a obdivu, nebo o záchraně ranče, který se zmítá ve finanční tísni a o partě naprosto nezkušených lidí, kteří na konci filmu porazí šampiony a tím ten ranč zachrání, nebo dokonce o mluvících zvířatech, chápu. Budiž. Ale všechno najednou? A v opravdu tom nejklasičtějším z klasických zpracování? Tak patetickém jak jen to jde? Proč?(6.10.2006)

 • SNCIS
  *

  Obsahuje spoilery: "Jsem pořád ten starý pes, jaký jsem vždycky byl. Jen teď mám holku z venkova, kterou rád navštěvuju, když mě holky z města přestanou bavit." - "Holky z města? Ty a já si musíme promluvit, Lucky Dolittle!" Mluvící pes Lucky je zpět, leč bohužel Eddie ne. Nejmladší dcera veterináře Dolittlea, která podědila schopnost hovořit se zvířaty jede na letní tábor na ranč Durango. Ranč se potýká s dluhy a tak, se domluví se zdejšími koňmi a dobytkem a vycvičí je na rodeo, jehož absolutní vítěz získá padesát tisíc dolarů. Oproti původním dvěma dílům nezáživná nuda, která je určená především pro děti a puberťáky. - 10%.(6.3.2020)

 • Likan7
  *

  Tyhle pokračování filmů, které nikdy neměli dostat pokračování se musí točit jen z jednoho prostého důvodu. Pokud se totiž divák podívá na tyhle video pokračování jednohubek jako první Dr. Dolittle, musí po tomhle uznat, že jednička byla vlastně brilantní komedií. Trojka je neskonale nudná, dokonce o 10 minut delší než předchozí díly, vtipy tu jsou snad jen dva ("dvacet osm, dvacet devět...co je po dvacet devět? Přece dvacet deset tupče!) a celý to padá jako to nejlevnější pokračování, které se chce jen přiživit na známějším jménu. Od odpadu chyběl jen kousek, ale trojka ještě prošla. U dalších dílů nejsem tak optimistický.(9.7.2020)

 • Rodriguez
  ***

  Doktor Dolittle je pracovně vytížen a tak na scénu nastupuje jeho starší dcera, která získala dar slyšet šum zvířecí řeči, už na konci předchozího dílu. Jelikož je ale rozmazlená městská holka, tak jí matka pošle na táborový ranč ke svému známému. Jenže ani tam se problémům nevyhne. "Poučení pro příště. Nekraď bonbóny tlustým dětem." 50%(31.12.2012)

 • kaylin
  *

  Už jenom pro ty neskutečné dialogy a monology, které padají z postav, bych tenhle film odsoudil do záhuby. Tohle je tak prvoplánové a nabubřelé, chce to dojmout, chce to chytit za srdce tím, jak se teenagerka trápí, ale ve skutečnosti to dělá pravý opak. Ale v klidu, alespoň je zde happy end. A přede mnou ještě dva díly... No páni!(1.11.2016)

 • Kyla Pratt

 • - Film byl původně natočen s tím, že půjde do kin. Dokonce se objevovaly reklamy, které na něj lákaly do kina, ale těsně před vydáním bylo rozhodnuto, že film půjde rovnou na video. (HappySmile)

 • - Film se natáčel ve Vencouveru a v Langley v Britské Kolumbii. (rafix)