Komedie / Rodinný

USA, 2006, 90 min

• TO

sedmnáctiletá holka tancuje, zpívá a mluví se zvířaty. Je to primitivní zábava, ale lepší jak ty n-tá pokračování Beethovena nebo ty béčkové rodinné komedie dvojčat Olsenový.(28.7.2006)

Vtipnější i zajímavější než předchozí díly s Eddie Murphym. Tak to cítím a za tím si budu stát. 60%(29.12.2011)

Doktor Dolittle je pracovně vytížen a tak na scénu nastupuje jeho starší dcera, která získala dar slyšet šum zvířecí řeči, už na konci předchozího dílu. Jelikož je ale rozmazlená městská holka, tak jí matka pošle na táborový ranč ke svému známému. Jenže ani tam se problémům nevyhne. "Poučení pro příště. Nekraď bonbóny tlustým dětem." 50%(31.12.2012)

• Payushka

OMG!! Vcera jsem si dala Norbita a dneska zase Dolittla 3 (s ceskym dabingem, samozrejme)... Clovek se pak pta, proc se diva na takovehle silenosti - abych si potom vazila opravdu kvalitnich filmu..?(15.9.2007)

• TheDarKnig

pitoma zpatlanina, ktera si mysli, ze se muze povazovat za dalsiho Dollitlea i pres absenci vseho hlavniho a zabavneho, co bylo v predchozich castech... Uznavam, detem se nejspise ty krkolmone pady, mluvici zviratka a omladina libit bude, ale co my ostatni.. Asi nic(20.4.2010)

• - Film se natáčel ve Vencouveru a v Langley v Britské Kolumbii. (rafix)

• - Film byl původně natočen s tím, že půjde do kin. Dokonce se objevovaly reklamy, které na něj lákaly do kina, ale těsně před vydáním bylo rozhodnuto, že film půjde rovnou na video. (HappySmile)