Min-Jun a Ji-Woon jsou takzvaní hráči první třídy, což znamená, že to jsou vlastně specialisté na randění. Ji-Woon postupuje přesně podle daných pravidel, a tak aby získala Mi-junovu pozornost, nabourá do jeho auta. Nicméně její osvědčené triky najednou začnou selhávat. Ani Min-Jun není úplně spokojen s reakcemi své partnerky. Začíná bitva o to, kdo je vlasně nejlepší hráč. (Galeana)

Pethushka

Není to film, který by mě dostal do kolen, ale rozhodně jsem se u něj nenudila. Ye Jin Son, která je samozřejmě hlavním lákadlem pro většinu diváků, zvedá tuhle milou komedii minimálně o úroveň výš. Slibovaná romantika se sice neděje, ale i tak tahle hra funguje skvěle. 4* ()

Shit

Moc dobrá komedie to neni, většinou to je jen lehce vtipný a nebo takový nijaký. Krom toho božská Son Ye-jin se sem až zase tolik nehodí, nicméně její roztomilej hereckej projev, ač to působí většinou přehnaně, je jedna z mála věcí, který tenhle film dělaj slušně koukatelným ()

sniper18

Je to mierne nadpriemerná romantická komédia. Má pomerne dobrý príbeh o úspešnej žene, ktorá je so svojim životom veľmi spokojná, má dobrú prácu a neustálu priazeň mužov, ktorých si vie získať na svoju stranu a tak sa s nimi rada hrá, až narazí na rovnaký typ muža, ktorý je tiež úspešný po všetkých stránkach a má aj rovnaký vzťah k opačnému pohlaviu. A tak aj napriek tomu, že medzi nimi preskočí iskra, na podobný stav, pri ktorom by mali rovnocenných partnerov nie sú zvyknutí a tak začína ich menší súboj o to, kto má navrch. Spracovanie nie je zlé, ale ani ma moc nezaujalo. Táto zápletka už na prvý pohľad pôsobí tak zvláštne, ani som nevedel, ako sa mám k tomu postaviť a to sa ma prakticky držalo aj v priebehu filmu. Dá sa na to bez problémov pozerať, ale chýba mi tu nejaký ucelenejší dej, celé mi to prišlo skôr len ako sled jednotlivých, takmer výhradne humorných scén, má to až neskutočne rýchle tempo, takže to preletelo okolo mňa, ale ani na okamih si ma to nezískalo a bolo mi úplne jedno, ako sa to skončí a či obaja ten pár vytvoria alebo nie. Sklamaním sú aj oba žánre, romantika kvôli tomu rýchlemu tempu ani nemá kedy fungovať a humorných scén je tu až neskutočne veľa, už keby ich bola tretina, tak by to bolo viac, než dosť a nanešťastie nepatria práve medzi tie najvydarenejšie, nie sú zlé, ale až na paródiu na scénu z filmu Hrdina ma ani žiadna moc nebavila. Herecké obsadenie je na tom dobre, Son Ye-Jin v hlavnej úlohe je bezpochyby hlavným kladom filmu, v iných hereckých polohách ma baví viac, tu je len predsa až moc divoká, ale aj tak ma bavila, všetky tie jej pohľady a to čaro, ktoré z nej neustále vyžarovalo, hlavne kvôli nej sa na to pozerá dobre. Nesklamal ma ani jej nový partner Song Il-Guk a okrem nich tu už vlastne ani nikto nemá viac priestoru, keďže obaja takmer ani nezmiznú z obrazu. Réžia a technická stránka tiež nie sú práve najideálnejšie, len priemer. Art of seduction je teda skutočne zvláštny film, zlé to určite nie je, ale s výnimkou hlavnej hrdinky tu už nie je prakticky nič, čo by stálo za výraznejšiu pochvalu. 60% ()

Vavča

Některé vtipy, jako parodie vodní scény z Hrdiny jsou výborné, aukce na večírku, ovšem je jich málo a snímek by potřeboval být kratší. Hlavní dvojce má svoje kouzlo, Ye-jin So je roztomilá ve své roli rozmazlené mrchy. Bavil jsem se dobře, nicméně čekal jsem větší kadenci humoru, když už romantiku vzal tvůrce z rychlíku, nebo spíše tento film nemá mít přivlastek romantický, romantická komedie, a to komedie sedí více. ()

IQ Tiqe

Místy laciné, za začátku navíc s "doplněním" trapných scén, které jsou představami hlavní dvojice. A tím má kritika končí. Film mi připomíná Jak ztratit kluka v 10 dnech. Rozdíl je v tom, že tady se potká kluk a holka, oba mají svůj "patent na svádění", chtějí druhého dostat, ale tak, aby podlehl on, takže se odehrává tuhý "boj". ze kterého pramení (prvoplánově) vtipné scény. Ale i tak jde o milou a dobře koukatelnou komedii. 70% ()

ainny

Tak si můžu odškrtnout další film se Son Ye-jin a jako vždycky můžu být spokojená, protože nezklamala. Afektovaná, sexy, skromná, prohnaná, veselá a já nevím jaká ještě. To je asi tak všechno, protože film jako celek je spíš průměrný a rozhodně patří k těm slabším z toho, co jsem s ní už viděla. Nenadchne ani neurazí a vidět se rozhodně dá. ()

ScarPoul

Výborná vec. Ye-Jin Son je jednoducho roztomilá deva, ktorej šarm a krása ma dostávajú do kolien. Filmy ako Classic a Moment to remember zbožňujem a aj keď sa tu ukazuje v trocha inej hereckej rovine, dokazuje, že jej polohovanie ide a že dokáže byť v jednom momente roztomilá a zároveň aj vypočítavá mrcha. The Art of Seduction je film stavajúci na peripetiach dvoch špecialistov na randenie, ktorý sa rozhodnú dokázať si čo v nich v skutočnosti je tým, že sa pokúsia zbaliť jeden druhého. Výborný nápad s pekne načasovanými vtipmi. A najväčším plusom je pre mňa fakt, že postavy sa na konci do seba bláznivo nezamilujú ale zostanú výbornými kamarátmi. To film ako komédiu posúva do inej , zábavnejšej roviny, ktorá je zbavená mnohých klišé typických pre tento žáner. Aj keď je Ki-hwan Oh všestranný režisér, dokazuje, že komické situácie a romantická línia mu nerobia problém. Film je jednoduchý, zábavný so skvele zahranými postavami a neviem si predstaviť nič lepšieho na nedeľnajší večer. ()

Eriol

Nečekejte romantiku, tohle je čistokrevná komedie. Hlavní hrdinové se neustále pitvoří a strašně přehrávají, ale pokud na tuhle hru přistoupíte, film si užijete. Nerad používám tuhle frázi, ale já jsem se skvěle bavil. Fakt! ()

Mirokukii

Spíše komedie než-li romantika zaobírající se střetem pohlaví, sváděcími praktikami a balícími fígly. Vtipné hrátky ve kterých je láska odsunuta na hodně vzdálenou kolej. Ztřeštěné a bláznivé. ()

Ceres

Hlavni protagonisti jsou sympatičtí, ale film je takový nijaký. Většině vtipků se nezasmějete a celkově se snímek motá kolem lehkého podprůměru, takže se spíše dost nudíte. Kvůli hlavní herecké dvojici 40%, více opravdu ne. ()

Pedross800

Son Ye-jin, Son Ye-jin a ještě jednou Son Ye-jin :) jako vždy dokonalá a ten její taneček....no asi jen ten si budu pamatovat i za týden, protože jinak jen průměrná komedie, ale dát průměr její maličkosti.......no to nejde, takže za 4 hvězdičky :) ()

Rambo159

Niektoré scény boli obzvlášť podarené, avšak väčšina filmu spadala do mierneho, nedotiahnutého nadpriemeru, čo mne osobne nevadilo. Lenže ide o to, či si na ten film spomeniem aj o týždeň, a ak aj spomeniem, budem vedieť o čom bol??? Asi zrejme hádam azda nebudem. Ale to nevadí, teraz mi vyhovoval, a navyše, kto by neodolal krásavici Son Ye-jin? Mocné, tuhé 3*. ()