Hluboko v gangu

Waist Deep

Hlboko v gangu

Akční / Drama / Thriller / Krimi

USA, 2006, 92 min

Uff no zo zaciatku som bol sokovany mizernymi hereckymi vykonmi, nastastie casom sa to zlepsilo (alebo som si zvykol). Prva polovica filmu bola mizerna, potom sa to rozbehlo. Nebyt toho sladuckeho zaveru (sice iny som necakal...) dal by som viac, takto je to len za 60% z toho asi 15% je za soundtrack(17.3.2007)

Těžké dilema s rozhodováním mezi 3 a 4*...ale jak sami vidíte, tak to dopadlo jak to dopadlo :) Asi jsem moc velký fanda GTA a podobných gangsterovin, ale bacha na to, slovo Hiphop mi až tak moc neříká, takže mě nemějte za malého zmrdečka, co chodí v kaťatech, které maj rozkrok někde pod koleny...dokonce ani kšiltku na bok s placatým kšiltem a XXXXL(k tomu ještě metr) trika...prostě vůbec nic z toho, a přesto mi to šmakovalo. Na filmu jde vidět, proč si vysloužil Rko...samý "mothafucka" a podobné výrazy se tu objevují až moc často. Jedná se o opravdu svižný a pro někoho (tedy pro mě) zábavný kousek z prostředí černých "gangstas"...prostě něco jako San Andreas. Až na ten přeslazený konec (který leckoho nasral i v Running scared), je to lahůdka (ale zase...jak pro koho).(30.10.2006)

• Torgal

Full nigga film, po pár dňoch si ani nespomínam či tam bol niekto biely. Obsahovo je to čisté béčko o týpkovi, čo potrebuje za deň získať kopu prachov pre záchranu syna a tak provokuje vojnu gangov a vykradne tri banky. Je to samozrejme úplná blbosť, ale stále sa niečo deje a človek sa dobre baví aj na tom, aké je to všetko mimo. V tomto prípade je tých 5/10 celkom príjemné prekvapenie.(3.11.2018)

Rozmýšlel jsem se, jestli mám dát tři, nebo čtyři hvězdy. Nakonec jsem dal tři, protože atmosféra ghetta, ovládaného "mocným" Bigem, nebyla vůbec žádná. Takže člověk měl pocit, že i on jakožto bílý turista, by se tam v klidu mohl pohybovat s foťákem a vesele si fotit prodej drog. The Game si odbyl premiéru filmového herce, bohužel jsem mu nevěřil ani jeho zdeformovaný obličej, natož jeho tvrdost. Konec na pláži mě už odrovnal. Přesto je to kvalitní černošský film s tradičním příběhem, který je zde alespoň zábavně vykreslený. 60%(19.10.2008)

Dakší jeden z nigga movies, kde bych nedokázal spočíta, kolik tam vlastně bylo černochů. Bylo jich vážně moc a takovéto filmy ja děsně rád. Je to vždycky cool záležitost s úžasnou hip hopovou hudbou. Scénáře většinou jsou nic moc, ale tento bych řekl, že má hlavu i patu. Film si celkem slušně drží tempo už od skvělého začátku. Jen bych si možná odpustil ten dojemný a krásný konec. Ne jenže se jedná o akční thriller, ale určitě bych v tomto snímku našel i dobré drama. Hluboko v gangu má jeden z nejlepších soundtracků, co jsem za poslední dobu slyšel, protože to je takový ten pravý hip hop, žádný, že komerční hip hop. Song jako je " Guttaville " nemá vážně chybu, jedná se o perfektní instro. Herecké výkony byli taky docela solidní. Tyrese Gibson je frajer a tato role měla prokázat, jestli vážně umí hrát. A umí!!! Jako hlavní gangster v tomto filmu se předvedla rappová hvězda a hlavně hlavní hater G-unit! Ano, mluvím o rapperovi The Game, který hrál toho parchanta fakt skvěle. Jak už jsem napsal, je velká škoda toho konce. Jinak se jedná o nadprůměrný film!!!(22.4.2008)

• - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu je 6.