Hluboko v gangu

Hlboko v gangu

Akční / Drama / Thriller / Krimi

USA, 2006, 92 min

• Marek1991

Americká povrchná hlúposť, plná pózerských rečí, konaní, ktorá okúzľuje krásnou Meagan Good, ale ako film je to chyba. Ešte aby som nezabudol, tak to malo jednu dobrú melódiu, ale inak je to jeden z tých násilných komerčných filmov, ktoré ma neoslovujú.(29.3.2013)

Ze začátku to vypadalo zajímavě. Propuštěný vězeň, který našel slušnou práci je nucen z ní odejít a dojet pro svého syna, cestou domů je mu auto i se synem ukradeno a on dostává šanci syna vykoupit za velký obnos. Jeho cesta za záchranou syna je trnitá a pomůže mu i jedna vnadná prostitutka. To vše v hip hop stylu s trochou závěrečného sentimentu.(18.2.2007)

Průměrná negrovina, která neurazí, ale taky z toho nebudu metat kozelce. Ale je to lepší průměr, lepší než většina filmů o gangách (o gangech, o ganzích).(5.11.2008)

• Smok

Podpriemer... Mám pocit, že všetko toto som už kdesi (nielen) raz videl...(11.8.2008)

• Pro-EaZzy

Z úvodní situce to byla ukázková one-man show. Posléze se však film překlene do ničím nepřekvapujícího děje s neskutečně prosťoučkou premisou. Film si snaží udržet tempo seč může, ale je to příliš vyumělkované na to, aby to fungovalo. Vondie Curtis-Hall si asi dal za úkol jediné a to hrát na prvotní efekt, neboť hledat nějaký druhotný plán o tom se snad nedá ani mluvit. Po shrnutí se jedná o akční film s tradičním příběhem (otec se snaží zachránit svého syna), do nějž je zasazena romantická linka.(28.1.2009)

• - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu je 6. (Zdroj: ČSFD.cz)