Hluboko v gangu

Hlboko v gangu

Akční / Drama / Thriller / Krimi

USA, 2006, 92 min

• Miloško

Zo začiatku celkom pútavé,dobrá černošská hudba,ale postupom času to začalo už nudiť,pretože takéto niečo sme tu videli už veľa krát.SPOILER.Otisa prepustia s väzenia,cestou v aute mu unesú syna,a nasleduje zháňanie peňazí,ako výkupné,asistuje mu nádherná Megan Good.A záver? Uplne očakávaný,priblblý.Americký.PS: Vobec neverím tomu že v dnešnej dobe možu napr.v USA existovať opustené haly,hangáre kde zločinci maju svoje "základne" na výrobu drog,vraždenie ľudí,s perfektnou infraštruktúrou ako v tomto filme.Že by si to naozaj v LA nikto nevšimol???(30.3.2008)

Niekedy to proste človeku sadne a podobných oddychovačiek sa v poslednej dobe tak často netočí. Celé je to len obyčajná, ale cool hudobne, akciou a nejakým tým nápadom nabúchaná negerská príjemná vypínačka. Je síce až rádoby trápne ako sa na niektorých mistach snaží prejsť do vyšších, vážnejších vôd, no snaha sa cení. Za zmienku teda stojí hlavne hudba. Hip-hop síce nie je moja srdcovka, no pár bassov sadlo presne. A ja som sa pobavil Hlavne vďaka Tyreseovi. Ešte by ma zaujímalo, či vôbec niekto zo štábu bol inej ako čiernej pleti. Vo filme boli snáď dve biele postavy :). 75%.(15.1.2007)

Krátce a jasně béčko jako z praku. Svižný nástup sliboval akční podívanou a hlavní hrdina, za rytmu rapu, kostil jednoho muther-fuckera za druhym. Když přišla na scénu svůdná Good, nebylo pochyb,že kopírování klasické šablony je tady. Bylo tomu tak,ale stylem poutavým a dobře dívatelným. Bohužel si šablona udržela i kýčovitý závěr,který Waist Deepu vzal čtvrtou hvězdu. poctivě vyrapovaných 70%!.(11.5.2013)

• Hanys_

Po slibném úvodu přišlo menší vystřízlivění v podobě "drsných" chlapů, kteří říkaj drsné hlášky a poslouchají u toho "drsnou" hudbu. Nic proti gangsta stylu nemám, ale tohle na mě bylo chvílemi až moc. Včetně toho všelijakého moralizování a přeslazeného konce..Ale chápu, že někomu se to třeba líbit mohlo :) 4/10(30.10.2009)

Celkom slušne zvládnutý negerský akčák so sexi čokoládkou Coco a svalovcom O2, ktorý po návrate z basy má snahu slušne žiť, pokiaľ mu feťácky gangstri neunesú syna, O2 zistí že Coco pracuje pre nich ale len živorí a chce vypadnúť niekam ďaleko a začať odznova,tak nastupujú na cestu zločinu a násilia okorenenú slastným milovaním kvoli záchrane syna zo spárov Big Meata bývalého parťáka, ale všetci dobre vieme ako to chodí: "spolky-čertove volky"(4.2.2017)

• - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu je 6. (Zdroj: ČSFD.cz)