Hluboko v gangu

Waist Deep

Hlboko v gangu

Akční / Drama / Thriller / Krimi

USA, 2006, 92 min

Dakší jeden z nigga movies, kde bych nedokázal spočíta, kolik tam vlastně bylo černochů. Bylo jich vážně moc a takovéto filmy ja děsně rád. Je to vždycky cool záležitost s úžasnou hip hopovou hudbou. Scénáře většinou jsou nic moc, ale tento bych řekl, že má hlavu i patu. Film si celkem slušně drží tempo už od skvělého začátku. Jen bych si možná odpustil ten dojemný a krásný konec. Ne jenže se jedná o akční thriller, ale určitě bych v tomto snímku našel i dobré drama. Hluboko v gangu má jeden z nejlepších soundtracků, co jsem za poslední dobu slyšel, protože to je takový ten pravý hip hop, žádný, že komerční hip hop. Song jako je " Guttaville " nemá vážně chybu, jedná se o perfektní instro. Herecké výkony byli taky docela solidní. Tyrese Gibson je frajer a tato role měla prokázat, jestli vážně umí hrát. A umí!!! Jako hlavní gangster v tomto filmu se předvedla rappová hvězda a hlavně hlavní hater G-unit! Ano, mluvím o rapperovi The Game, který hrál toho parchanta fakt skvěle. Jak už jsem napsal, je velká škoda toho konce. Jinak se jedná o nadprůměrný film!!!(22.4.2008)

Počáteční honička na ulici a přestřelka mě hodně nalákala a tak jsem zůstal do konce. Jen škoda, že potom se to jaksi uklidní a má to sklony jít do komična... Což, myslím, byla chyba. Celkově to je svižné. slušné honičky a přestřelky. Největší prdel jak se černoši navzájem oslovuji "ty negře"... No a konec ala Shawshank... no comment :-D Děj předvídatelný.(21.3.2011)

Čo môže byť lepšie na nedeľný podvečer ako nenáročný akčňák z prostredia L.A.? Trošku som sa obával či to nebude naprostá stupida, ale ak si odmyslím niektoré nevyriešené detaily a zabudnem na príšernú kameru tak bolo v celkom ok. Len neviem prečo seňor Hurlbut sa snažil vytvoriť naprosto akčné efekty trasením kamery ako pri epileptickm záchvate. To bolo jedno z najhorších prevedení čo som kedy videl. Príbeh ako som už spomínal je nenáročný, koniec dosť predvídateľný, ale to mi vôbec nevadilo. Celkovo ma to bavilo a 3* sú určite zaslúžené. Tyrese Gibson ako hlavná postava je docela sympaťák a keď ku tomu prirátam sexi Meagan Good a jej parádne nohy tak tu máme filmíček ako vyšitý do zimnej pohody.(15.12.2013)

Krátce a jasně béčko jako z praku. Svižný nástup sliboval akční podívanou a hlavní hrdina, za rytmu rapu, kostil jednoho muther-fuckera za druhym. Když přišla na scénu svůdná Good, nebylo pochyb,že kopírování klasické šablony je tady. Bylo tomu tak,ale stylem poutavým a dobře dívatelným. Bohužel si šablona udržela i kýčovitý závěr,který Waist Deepu vzal čtvrtou hvězdu. poctivě vyrapovaných 70%!.(11.5.2013)

• divak84

Proč mám pocit, že všechny filmy tothoto ražení (romeo musí zemřít, lovec policajtů, od kolebky do hrobu, a další) točí jeden a ten samý hip hop nigga ? co měly znamenat ty sekundové zablesky, co měla znamenat finalní přestřelka v naprosto debilnim střihu a tempu ? Těšil jsem se, že uvidim oblibeného "negra" s mačetou v ruce, místo toho jsem dostal nějaký sklad po mostem, kde se nerušeně vyrabí drogy zřejmě hezkou řadku let a jedinej polda o toto místo nezakopl. alespon tentokrát nelezla na nervy ženská role - slaďoučka megan "saw5" good je líbezná. Film sám o sobě nestojí za nic. uvod je sice fajn, předměstí LA tradičně horké a divoké, "negři" nerušeně běhají po cestě a střílí po sobě glockem 7 (fajnšmekři AK-47čkou), zapletka o ohovně a styl shánění peněz k smíchu. Kdyby tento film vyšel až po vydání "Taken" tak bych rejžu obviňoval, že chtěl udělat právě "nigga" verzi tohoto thrilleru s L.Neesonem. Film nemůže bavit, hlášky tam nejsou, akčních sekvencí pramaličko, hudba tentokrát taky nicmoc nenabízí (rozuměj žádný solidní gangsta rap v pozadí není). Jediné co je snesitelné ba dokonce na dobré urovni jsou her.výkony. Ale to není až tak překvapující. Afroameričané a zvášt ti s tímto životním pozadí , jsou v těchto rolích jako doma a slova jako motherfucker, nigga či what ya lookin´at bitch (nebo motherfucker) jim z úst jde stále přirozeně :) To je vše. Nic víc. Bohužel...jo, ještě bych dodal že dost lituje "prodavačky" hader. ta chudák neví zda se má považovat za asiatku či černošku ...(9.8.2011)

• - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu je 6. (Zdroj: ČSFD.cz)