Hluboko v gangu

Trailer

VOD (1)

O2 je čerstvo prepustený väzeň, ktorý si za krádež odsedel niekoľko rokov za mrežami. Plánuje začať nový život, a to najmä kvôli svojmu desaťročnému synovi, ktorý už nemá matku. Chce sa k nemu vrátiť a postarať sa o neho tak, ako to mal urobiť už dávno. Plány sa mu ale zrútia, keď jeho syna krátko po ich stretnutí unesie bezcitný drogový boss. Ten žiada od O2 vysoké výkupné vo výške 100.000 dolárov, ktoré mu musí zohnať do 24 hodín. Ako to však urobiť, keď je ešte stále v podmienke? O2 nemá na výber, a preto sa spojí so svojim pochybným bratrancom a prefíkanou podvodníčkou. Spolu sa vyberú do nebezpečných ulíc Los Angeles, aby vykradli banku a pokúsili sa premôcť vydieračské gangy. To je totiž jediná možnosť, ako zachrániť milovaného syna. (TV JOJ)

Trailer

Jizni Tlapa

Krátce a jasně béčko jako z praku. Svižný nástup sliboval akční podívanou a hlavní hrdina, za rytmu rapu, kostil jednoho muther-fuckera za druhym. Když přišla na scénu svůdná Good, nebylo pochyb,že kopírování klasické šablony je tady. Bylo tomu tak,ale stylem poutavým a dobře dívatelným. Bohužel si šablona udržela i kýčovitý závěr,který Waist Deepu vzal čtvrtou hvězdu. poctivě vyrapovaných 70%!. ()

Djkoma

Ze začátku to vypadalo zajímavě. Propuštěný vězeň, který našel slušnou práci je nucen z ní odejít a dojet pro svého syna, cestou domů je mu auto i se synem ukradeno a on dostává šanci syna vykoupit za velký obnos. Jeho cesta za záchranou syna je trnitá a pomůže mu i jedna vnadná prostitutka. To vše v hip hop stylu s trochou závěrečného sentimentu. ()

vander19

Čo môže byť lepšie na nedeľný podvečer ako nenáročný akčňák z prostredia L.A.? Trošku som sa obával či to nebude naprostá stupida, ale ak si odmyslím niektoré nevyriešené detaily a zabudnem na príšernú kameru tak bolo v celkom ok. Len neviem prečo seňor Hurlbut sa snažil vytvoriť naprosto akčné efekty trasením kamery ako pri epileptickm záchvate. To bolo jedno z najhorších prevedení čo som kedy videl. Príbeh ako som už spomínal je nenáročný, koniec dosť predvídateľný, ale to mi vôbec nevadilo. Celkovo ma to bavilo a 3* sú určite zaslúžené. Tyrese Gibson ako hlavná postava je docela sympaťák a keď ku tomu prirátam sexi Meagan Good a jej parádne nohy tak tu máme filmíček ako vyšitý do zimnej pohody. ()

genetique

Niekedy to proste človeku sadne a podobných oddychovačiek sa v poslednej dobe tak často netočí. Celé je to len obyčajná, ale cool hudobne, akciou a nejakým tým nápadom nabúchaná negerská príjemná vypínačka. Je síce až rádoby trápne ako sa na niektorých mistach snaží prejsť do vyšších, vážnejších vôd, no snaha sa cení. Za zmienku teda stojí hlavne hudba. Hip-hop síce nie je moja srdcovka, no pár bassov sadlo presne. A ja som sa pobavil Hlavne vďaka Tyreseovi. Ešte by ma zaujímalo, či vôbec niekto zo štábu bol inej ako čiernej pleti. Vo filme boli snáď dve biele postavy :). 75%. ()

mala_kea

Vždyť to bylo jasné, že svýho syna zachrání a opět se s ním štastně shledé. Taky je všem známo, že američtí hrdinové prostě neumírají, mají proti smrti imunitu. Hall se chtěl pyšnit, že natočí cool hustou akční pecku, ve které je ale akce jako hub v zimě. Takové lacinné béčko, ve kterém nemůže chybět honička, gangy, zlodějství a v poslední řadě trochu střílení. Na jednu stránku dobře, na druhou se na to člověk těší, že aspon něco se tam bude dít, když děj je takřka zbytečný a více než jednoznačný.Prostě Amerika. ()