poster

Holky se chtějí bavit taky

 • USA

  Girls Just Want to Have Fun

 • Austrálie

  Girls Just Want to Have Fun

Komedie

USA, 1985, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $6,326,051Tržby Celosvetovo $-(26.5.2009)

 • peetriss
  **

  Další příspěvek do vlny filmů s taneční tématikou, tolik populární v 70. a 80. letech. Film Holky se chtějí bavit taky však ztroskotal na katastrofálním scénáři, nevýrazných tanečních kreacích a nevtipnosti. Celé je to takové mdlé a fádní. Jedná se o řetězec rádobystylových a poťouchlých čísel. Nezafungovala ani nostalgická připomínka doby 80. let, kterou jsem naivně od tohoto filmu očekával. Opravdu jediná hodnota filmu tkví v kolegy několikrát zmíněné možnosti vidět mladičké budoucí hvězdy H. Hunt, S. J. Parker a S. Doherty. 30%(8.4.2012)

 • Hal_Moore
  *

  Aneb příručka jak natočit po všech stránkách špatný a zbytečný film. Začíná to u stokrát obehraného tématu, který byl také stokrát lépe zpracován, pokračuje přes výběr naprosto špatných herců (s jednou výjimkou - Helen Hunt, která jako bonus ukáže kalhotky), kteří jakoby se objevili ve špatný čas na špatném místě, šílený hudební doprovod (ty písničky nemohly být hity ani v osmdesátých letech) a u strašné práce kamery a režie to zdaleka nekončí. Dvě povedené scény, na zbytek raději rychle zapomenu.(1.11.2008)

 • dobytek
  *

  Pipka z církevní školy se přihlásí do taneční soutěže a tu soutěž "zcela nečekaně" taky vyhraje. Samozřejmě musí u toho překonávat nějaký překážky, ať už je to její krutopřísnej fotr nebo nefér praktiky hlavní konkurentky. Přestože je tady v žánru uvedeno "komedie", tak já jsem tam nic vtipnýho neobjevil. Je to prostě taková uječená, trapná ukázka nevkusu 80. let s příšernejma hadrama, účesama a muzikou. Samozřejmě tady nemůže chybět písnička Girls just wanna have fun. Jak bylo už napsáno, možná se někdo bude chtít podívat na herecký začátky Helen Hunt, S.J. Parker a Brendy Wolšový. Jinak mě nenapadá jinej důvod, proč se na tenhle film dívat. Z týhle trojice mě překvapila nejvíc Helen Hunt, protože tu mam zafixovanou jako herečku, která hrála obvykle různý emancipovaný ženy, vědkyně a podobně. A tady hraje uječenou puberťačku.(9.4.2012)

 • Skuby47
  ***

  Nic nového pod sluncem to sice nebylo, ale jako jednoduchá zábava na sobotní odpoledne to v mém případě splnilo svůj účel. Jessica Parker a Helen Hunt byly ve svých 20. a 22. letech jako rozpustilé puberťačky už trošku přerostlé a na taneční film tam nebylo dost zajímavých choreografií a pokud ano, bylo to spíš gymnastické cvičení než tanec, ale i tak jsem se dodívala až do konce. A k mému překvapení to dopadlo podle předpokladu. Byla natočena řada mnohem kvalitnějších tanečních filmů a tento zřejmě nebyl určen ani tak pro milovníky tance, ale spíš jako zábavný film pro mládež.(11.4.2012)