poster

Lesy

 • USA

  The Woods

 • Německo

  The Woods

 • Slovensko

  Krvavý les

Horor / Mysteriózní / Thriller

USA / Velká Británie / Německo, 2006, 87 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Falko
  **

  Agnes Bruckner - (Heather Fasulo) +++ Emma Campbell - (Alice Fasulo) +++ Bruce Campbell - (Joe Fasulo) +++ Patricia Clarkson - (Pani Traverse) +++ Hudba: John Frizzell, Jaye Barnes Luckett +++ //////// Velmi slabucky horor, ktory nielenze neprinasa nieco nove alebo zaujimave, ale este je aj totalne nudny. Snad na konci sa to uz trosku rozbehlo, ale to som sa ani nespamätal a bol koniec. Aspon ze sa tu objavil Bruce Campbell znamy z hororov EVIL DEAD..... 25.06.2008(25.6.2008)

 • Shit
  ****

  Po první polovině filmu, která oplývá fakt dobrou mysteriózněmrazivou atmosférou bohužel přichází o něco slabší druhá polovina a úplně zkurvený zakončení, ke kterýmu ta druhá půle směřovala bohužel docela jistě a hlavně nezajímavě. Sice Bruce Campbell vyfasuje na konci sekeru, ale nějak toho s ní moc nepředvede, což je docela škoda a všechno pak musí zařídit Agnes Bruckner, která ale nevypadá tak cool jako Bruce. slabší 4*(29.12.2007)

 • jonyyy
  **

  Ten konec mě dost naštval a udělal z toho strašnou slátaninu. Přitom podmínky pro kvalitní horor byly dobré. Stará děsivá budova uprostřed lesů, staré pany buzerující mladé holky. Asi bych si v tomto prostředí dokázal představit spíš obyčejnou vyvražďovačku, kde by Bruce dostal hlavní roli a sekerou se prosekal pro svou dceru skrze vraždící učitelky. 45%(12.9.2011)

 • Raven0
  *

  Podivná dívčí(!) škola, kde rozhodně není něco v pořádku, učitelky, co něco nekalého skrývají a... Perverzní větvičky a kořínky, které obtěžují mladá děvčata v nočních košilkách! No wow! Zní to zábavně, ale zábavné to bohužel není. Hodinu a půl koncentrované nudy, bez jediné stopy strachu, lekačky, akce... Nic. Samozřejmě nesmí chybět dementní konec.(19.1.2009)

 • Flipnic
  ***

  I když filmu dávám v podstatě průměrné hodnocení, osobně k němu mám velmi kladný vztah. Nic jsem od něj předem nečekal (pouze Bruce Campbella...) a film mne docela dobře bavil. Zajímavé prostředí, sympatická hlavní postava, velice dobré herecké výkony ... taková teenagerská oddechovka. Milý, malý horror, který ničím nešokuje a nepřekvapí, ale také neurazí.(23.1.2008)

 • - Mená učiteliek sú vlastne názvy miest amerického štátu Michigan - Charlevoix, Mackinac, Arbor, Traverse. (misterz)

 • - Právě tento snímek přinutil M. Night Shyamalana změnit název jím režírovaného filmu z původně plánovaného The Woods na nám dnes známý Vesnice (2004). (Zdroj: ČSFD.cz)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace