poster

Lesy

 • USA

  The Woods

 • Německo

  The Woods

 • Slovensko

  Krvavý les

Horor / Mysteriózní / Thriller

USA / Velká Británie / Německo, 2006, 87 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jericho666
  ****

  Až na scénu s autem, kdy rodiče odvážejí Heather a na, jak to napsat, odfláknutý konec to byl pro mne nadprůměrný snímek svou atmosférou... Snímek, který mě přikoval k sedačce od prvních minut a až na zmíněné pasáže se mi líbil až do konce... Atmosférická a hudební stránka perfektní až mě mrazilo v zádech a zastavoval se mi místy dech... Herecký výkon Agnes Bruckner se mi též velice líbil... Pro mě velice přesvědčivý a dobře podaný výkon... Ke snímku se budu rád vracet, i když na začátku zmíněné věci mi asi budou trnem v oku napořád...(10.11.2008)

 • Gilmour93
  **

  McKeeho Lesy napadené kůrovcem sterility. Mléčné Bradavice v sukních mi svou mdlou atmosférou připomněly podobně leklé žánrové ryby (Cageův Rituál, Cry Wolf) a pokud absentují i napětí, či originalita, může jít Lucky s nějakými ševelícími hvozdy, digitálními kořínky a scénářem po polomu leda tak do háje zeleného. Když jsme u těch asociací s Evil Dead, měl se Ash chopit motorovky a v poloměru jednoho kilometru od školy všechny stromy podříznout, staré Belgie z učitelského sboru rozříznout a tu nejkrásnější studentku…(22.11.2012)

 • AlistairMir
  ***

  Teda u Mckeeho začínám mít jistotu, že horor od něj bude v pohodě koukatelnej ale na zadek neposadí jelikož tam vždy chybí ta mrazivá atmosféra co dělá rozdíl mezi jednohubkou a peckou. Ať vezmu May, Woman a nebo Lesy tak všechny tři díla měly celkem sympatické obsazení, v pohodě příběh ale nedokázaly mě vtáhnout do děje natolik abych sotva dýchal a hltal co se bude. Každopádně ale Lesy jsou prima nenáročnej horor který potěší už tím kde se odehrává - Dívčí škola v obrovském sídle v hlubokém temném lese s utajovaným tajemstvím no sakra to znělo dost dobře. Nakonec jen dobrý, nelekl jsem se ani jednou, mrazivá scéna se taky nedostavila ale i tak to bylo slušné a někdo bude určitě nadšený.(27.3.2014)

 • JohnnyD
  *****

  Toto je med na dušu ranenú tými sračkami, čo sa posledných desať aj viac rokov vydávajú za horory a robia hanbu svojim predkom. The Woods je pravý oldschool horor s dychtivou atmosférou hmlistých lesov, v chladnom vzduchu poletujúcim tajomstvom, ktoré pretkáva skvelo vybudovaný príbeh a do bodky presne obsadených hercov, ktorým kraľuje mrazivá Patricia Clarkson a tradične božský Bruce Campbell. Toto je esencia toho, prečo milujem horory...(28.5.2012)

 • Campbell
  ****

  Celkem solidní horor. Viděl jsem ho kdysi na DVD tehdy mě nějak nebral, no a ted jsem ho viděl znova a už to bylo lepší. Nechápejte mě špatně celou dobu jsem čekal na Campbella, kterej se tu ale moc neohřeje. Ale jeho výstup je vždy stylovej. Film má zajímavej příběh a rozhodně nedá šanci nudit, ale je to takovej spíše mysteriózní horůrek kterej nebude asi pro každého. Celé obsazení je ale parádní a nevytknul bych nikoho, navíc herečka hrající správcovou s věčně cukací hlavou byla výborná. Atmosféra filmu se tu neuvěřitelně rozlejzá a působí skvěle a zároveň depresivně. A konec je už jen lahůdka.(11.3.2012)

 • - Mená učiteliek sú vlastne názvy miest amerického štátu Michigan - Charlevoix, Mackinac, Arbor, Traverse. (misterz)

 • - Právě tento snímek přinutil M. Night Shyamalana změnit název jím režírovaného filmu z původně plánovaného The Woods na nám dnes známý Vesnice (2004). (Hejtmy)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace