Moje superbejvalka

Moja super ex

My Super Ex-Girlfriend

Komedie / Romantický / Fantasy

USA, 2006, 95 min

Takovou kočku by chtěl každý chlap. Film mě překvapil. Před zhlédnutím jsem očekával odpadní záležitost. Scénka se žralokem je exluzivní. Výkony protagonistů nepostrádají šmrnc. Snímek samozřejmě obsahuje i jiné vtipné momenty, než toho žraloka. Kdo ještě film neviděl, tak radím, zhlédněte a nebudete litovat. Je to příjemná oddychovka na sobotní večer s přáteli.(6.6.2010)

• czejny

Čím tvůrci romantických komedií překvapí příště? Co takhle Ben Stiller jako Terminátor vývojové řady 5, který se bezhlavě zamiluje do ženy, která čistě náhodou bude mít schopnosti kočičí ženy...a Stillerátor bude mít alergii na kočky! Celý film jsem žasnul do čeho se ta Uma uvolila. Čekal jsem pohodovou komedii, ale toliko trapných okamžiků, ve kterých jsem se styděl za hlavní představitele rozhodně ne. Luke Wilson mi do role vůbec neseděl a Anna Faris znovu dokázala, že na role tupých blondýnek se fakt hodí. Takže když sem uslyšel větu: "Ty si ta nejinteligentnější...", bylo hotovo. Ty dvě hvězdy dostává film jen za muziku, protože ta mi rozhodně sedla. Až mi bylo líto, že se musí objevit zrovna v takovym propadáku. Moje superbejvalka byla asi tak super, že na mou vlnu se nenaladila.(21.10.2007)

Filmy s Lukem Wilsonem mám ráda, ovšem tohle je spíš další blbina ve stylu Anny Faris. O to víc mě překvapuje, že se do tohoto projektu pustila Uma Thurman, u které je člověk zvyklý na trochu solidnější věci. Kdybych byla puberťák, tak si ten film určitě skvěle užiju, obávám se ale, že vyšší věkové kategorii to bude spíš připadat jako pěkná trapárna... třetí hvězdička je za fešáka Luka Wilsona.(12.12.2009)

Po totálne užvanenom a vrcholne klišéovitom úvode som v avizovaný zvrat v druhej polovici ani nedúfal, no posledná polhodinka vytrhla film z biedy. Škoda, že nápad nebol rozbalený už v úvode a takisto mohol byť spracovaný niekým iným, než detsky-romantickým rutinérom Reitmanom a nebol rozbalený už v úvode. Potom by som prepáčil aj tie lacné triky. 60%.(27.9.2008)

• Enšpígl

Jednoznačně nejlepší scéna je, jak Anna Faris stojí v krátké sukni / bohužel ne zase tak kratké / na štaflích a pod ní stojí ten hlavní hrdina a čumí tam, kam káže zákon. Tahla scéna mohla bejt klidně celej film, to by ovšem film nesměl točit známej "rodinář" Reitman. Umičku nám Reitman neslíknul pro jistotu vůbec a sex se super ženou odflákl zcela, přitom právě tohle téma mohlo nahodit film k pěti hvězdičkám. Jen doufám, že holky po nás za chvíli nezačnou házet žralokama. Dneska jsou totiž ženský schopný úplně všeho. Jednou nepřinesu prachy domu a poletí po mě žralok.(30.7.2007)

• - Hrad, který je v Mattově akváriu, je zjednodušený model slavného designu pro dům zvaný "Fallingwater" od Franka Lloyda Wrighta. (HappySmile)

• - Scenárista Don Payne prišiel na nápad napísať tento film pri prácach na seriáli Simpsonovci (1989), v hlave sa mu zrodilo, že skombinovať romantickú komédiu a superhrdinu je dobrá myšlienka. (Greenpeacak)

• - Natáčanie trvalo zhruba jeden mesiac. (Greenpeacak)