Moje superbejvalka

Moja super ex

My Super Ex-Girlfriend

Komedie / Romantický / Fantasy

USA, 2006, 95 min

Filmy s Lukem Wilsonem mám ráda, ovšem tohle je spíš další blbina ve stylu Anny Faris. O to víc mě překvapuje, že se do tohoto projektu pustila Uma Thurman, u které je člověk zvyklý na trochu solidnější věci. Kdybych byla puberťák, tak si ten film určitě skvěle užiju, obávám se ale, že vyšší věkové kategorii to bude spíš připadat jako pěkná trapárna... třetí hvězdička je za fešáka Luka Wilsona.(12.12.2009)

• tron

„Ale ušetríš za parkovanie.“ Zlý sen. Snáď EŠTE horšie, ako Moja krásna čarodejnica s Nicole Kidman. Za iných okolností talentovaní a zaujímaví herci sú tentoraz záhadne nesympatickí, výprava z Priateľov, triky ako z roku 1994, zápletka dobrá (čo sa stane, ak dáte košom babe, ktorá je v skutočnosti komiksová superhrdinka?) ale úplne neprepracovaná a za hodinu a pol (v skutočnosti to vyzerá ako 240 minút, jedným slovom utrpenie) ma pobavila JEDINÁ vec (nechutne digitálny žralok, ale čert to ber, aspoň je to dobrý nápad). Niektoré filmy sú snáď nejakým trestom alebo čo. Keď v záverečných titulkoch uvidíte človeka, ktorý kedysi režíroval veci ako Krotitelia duchov, možno vám začne byť smutno.(21.12.2009)

Příběh o neurotické superhrdnice, která po rozchodu s "největší" dosavadní láskou, se začně mstít nekonvenčními zbraněmi, např. vynese vám auto na oběžnou dráhu nebo vám hodí žraloka do obýváku :) Rozhodně zábavný filmeček, dobře obsazený, na který se příjmně kouká. Plus Uma Thurman, jako G-Girl jí to vážně seklo!!!(21.10.2008)

Fantastická premisa, zábavný scénář a velmi uspokojivě (v rámci žánru romantické komedie) vykonstruovaný závěr. Uma Thurman válí a Luke Wilson zdatně přihrává. Na skutečně plnohodnotný filmový zážitek přesto stále dost schází, ale jako výplň televizní obrazovky při odpočinkovém večeru je Moje superbejvalka téměř ideální. 60 - 70 %(14.11.2009)

• eraserhead666

První tak půlhodinu jsem se docela nasmál, poněvadž mi některé vtípky připadaly fakt humorné, ale tak zhruba od třicáté minuty čím víc se to blížilo ke konci, tím to bylo trapnější a trapnější až už se to ke konci skoro nedalo snést. Luke Wilsona mám docela rád a tady mě bavil, Uma překvapila tím, že mě až překvapilo, že ze sebe dokáže dostat něco jako Jenny, no a Anna Faris... ta má strašně hezké nohy.(6.8.2011)

• - Scenárista Don Payne prišiel na nápad napísať tento film pri prácach na seriáli Simpsonovci (1989), v hlave sa mu zrodilo, že skombinovať romantickú komédiu a superhrdinu je dobrá myšlienka. (Greenpeacak)

• - Internetová stránka (professorbedlam.com), kterou zmiňuje dr. Bedlam, ve skutečnosti vede přímo na oficiální filmovou stránku Foxu. (HappySmile)

• - Natáčanie trvalo zhruba jeden mesiac. (Greenpeacak)