poster

Škola svádění

 • USA

  School for Scoundrels

 • Slovensko

  Škola zvádzania

Komedie / Romantický

USA, 2006, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tom Hardy
  ***

  Kdo má trochu nakoukané podobné fígle a sám někdy věnoval tomu, jak "přijít díky pár trikům holce na kobylku", pro toho to musí být kouzelná nostalgická rekapitulace s pár vlastními nápady. Film má slušné tempo a chvílemi i překvapí nápaditostí, ale třeba přítomnost Bena Stillera se totálně míjí účinkem a Jon Heder v hlavní roli taky nic moc (tohle by Jacindu Barrett prostě nikdy dostat nemohlo). Škoda, že tvůrci nijak nenarušili to rutinní romantické schéma, pořád je to ta samá (únavná) pohádka o získání té vyvolené. A Billy Bob Thornton je mimochodem Bůh!(23.2.2007)

 • neoBlast
  **

  Hmmm, napsat takto nesympatickou postavu, jakou je Jon Hader ve Škole svádění zaslouží metál, místo vtipného pošťuchování Hadera a BBT je soupeření o dívku spíše těžko uvěřitelnou hyperbolou. Pro příznivce Sarah Silverman - je zde sprostě nevyužitá. Ještě, že se Todd Phillips zachránil svou následující Pařbou ve Vegas, protože po tomto zbytečném snímku byl talentovaný komediální režisér na odepsání. 30 %(13.5.2013)

 • 4daPeace
  ***

  Verdikt: Jon Heder ma opravdu talent na hrani 'retardovanych' lidi s nizkym sebevedomim ci ponekud odlisnym vnimanim sveta(viz. Napoleon Dynamite), coz muze vest k jeho zaskatulkovani, ale co, hlavne, ze budou dobre filmy, mezi ktere se radi i Skola svadeni aneb Jak se stat lvem... Nudit se nebudete, dostkrat se i zasmejete, mnohokrat pousmejete, snad nejvic me to pripomelo Kurz sebeovladani, takze pokud jste na podobne filmy, tak nevahejte.(2.2.2007)

 • kaylin
  **

  Naprosto nepochopitelný český název, který jen ukazuje na to, jak málo distributoři o filmy stojí a jak se o ně zajímají. On je to tedy v konečném důsledku podprůměrný film, ale aspoň na tomhle si můžou Češi dát trochu záležet. Billy Bob si zde hraje postavu, kterou si zopakoval ještě několikrát, ač pod jinými jmény a v jiných filmech. Prostě drsňák, co má ve všem jasno a nesnáší loosery. Celé je to o klukovi, který chce získat holku tím, že se chová jako naprostý debil. A teď přijde kouzlo! Ono to funguje! Ach jo. Tohle se nedá sledovat po sté...(21.3.2014)

 • LiborGondek
  ***

  Film celkově nic moc, řekněme slabší průměr, který by se mezi tou kopicí dalších romantických komedií ztratil jak jehla v kupce sena, ale role učitele tohoto "specifického předmětu" Billy Bob Thorntonovi sedí jak prdel na nočník. Charisma, určitá arogance a narcismus k tomu zde vyloženě patří a dělají tak z filmu trochu něco jiného, než obyčejný tuctový slaďák. Hodnotím 65%(10.10.2012)

 • - Rozpočet filmu byl 35 milionů a sehnat je na tento film bylo podle Billy Boba Thorntona mnohem těžší, než sehnat 150 milionů na akční trhák. (Pumiiix)

 • - Režisér Todd Phillips nejprve nabídl hlavní roli Howardovi Sternovi, protože je jeho velký fanoušek. Stern však tou dobou přecházel z lokálního rádia na satelitní, takže neměl čas na natáčení filmu. Jeho roli později získal Billy Bob Thorton. (HappySmile)

 • - Ben Stiller svou roli natočil za dva dny v Kalifornii, měl totiž tak nabitý rozvrh, že se nemohl dostavit na natáčení do New Yorku. (HappySmile)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace