poster

Škola svádění

 • USA

  School for Scoundrels

 • Slovensko

  Škola zvádzania

Komedie / Romantický

USA, 2006, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • neoBlast
  **

  Hmmm, napsat takto nesympatickou postavu, jakou je Jon Hader ve Škole svádění zaslouží metál, místo vtipného pošťuchování Hadera a BBT je soupeření o dívku spíše těžko uvěřitelnou hyperbolou. Pro příznivce Sarah Silverman - je zde sprostě nevyužitá. Ještě, že se Todd Phillips zachránil svou následující Pařbou ve Vegas, protože po tomto zbytečném snímku byl talentovaný komediální režisér na odepsání. 30 %(13.5.2013)

 • Shit
  ***

  Potenciál to mělo solidní, když vezmu, že Heder tady neni super retard jako obvykle, že je tady Billy Bob Thornton a v menších rolích zarostlej Stiller, Sanz, Duncan nebo Fogler. Jenže je to hovno platný, jelikož to je spíš utahaný než vtipný a Hederovy, potažmo Thorntonovy naschvály nejsou rozhodně tak srandovní, jak by měly být. Průměrná komedie(19.1.2009)

 • T2
  ***

  Rozpočet $35miliónovTržby USA $17,807,569Tržby Celosvetovo $23,713,157Tržby za predaj DVD v USA $13,739,501 //počet predaných kusov 833,202║ Námet o škole zvádzania bol fajn, len škoda že obratnosť režiséra Todda Philipsa je kolísavá ako u všetkých jeho počinoch, lepšie momentky sa z tými poslabšími striedajú ako na bežiacom páse. Na pozerateľný priemer to vyťahujú hlavne Jon Heder a Billy Bob Thornton(súperenie týchto dvoch niekedy fakt nemá chybu), plus svoje čaro spraví aj herečka Jacinda Barrett, ostatný vrátane menšieho výstupu Bena Stillera sú nevýrazní. /60%/(25.5.2009)

 • Terva
  *

  Režisérem filmu je specialista na komedie Todd Phillips. Rogera hraje nastupující komediální hvězda Jon Heder a Amandu Jacinda Barrett. Hereckou sestavu doplňují Michael Clarke Duncan, Luis Guzmán a v menší roli i Ben Stiller. Tak proč jsem tomu, sakra, dal odpad? Už vím, protože je to odpad. Tak ne, dám jedna.(4.4.2012)

 • kingik
  ****

  Originální komedie, ve které proti sobě jako nesmiřitelní sokové v lásce stojí Jon Heder a Billy Bob Thornton. Potíž je v tom, že prvně jmenovaný je nesmělý mladík, který usiluje o srdce pohledné sousedky Jacindy Barrett, a druhý je jeho učitelem a dává mu lekce jak nabít sebevědomí, a navíc je to parchant, který rovněž pase po přitažlivé sousedce a neštítí se být v nerovném souboji velmi záludný. Na scéně se objeví i Ben Stiller v roli zhrzeného veterána a o legraci je postaráno, protože gagů a humorných i citlivých scén je požehnaně.(18.6.2010)

 • - Režisér Todd Phillips nejprve nabídl hlavní roli Howardovi Sternovi, protože je jeho velký fanoušek. Stern však tou dobou přecházel z lokálního rádia na satelitní, takže neměl čas na natáčení filmu. Jeho roli později získal Billy Bob Thorton. (HappySmile)

 • - Bill Murray měl původně hrát dr. P a Christopher Masterson se měl zase objevit v roli Rogera. Oba však na poslední chvíli z projektu vycouvali. (HappySmile)

 • - Film se natáčel v Long Beach a Los Angeles v Kalifornii a na Long Islandu v New Yorku. (rafix)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace