poster

Škola svádění

 • USA

  School for Scoundrels

 • Slovensko

  Škola zvádzania

Komedie / Romantický

USA, 2006, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • genetique
  ****

  Todd Phillips so svojimi komédiami u mňa zatiaľ vždy zabodoval na úrovni štyroch hviezdičiek. Moje hodnotenie jeho štyroch filmov síce vždy balansovalo nad zostupom k nižšiemu hodnoteniu, no svoj nadštandard si udržalo. Sympatické trio v hlavnej roli, príjemne nenásilná romantická vsuvka medzi Jonom Hederom a Jacinda Barrett filmu vôbec neublížila, viac sa film však orientuje na komediálny nášup, ktorého autormi je neskutočne hláškujúce duo Heder - Thornton. Scenár je predvídateľný, námet má však svoje čaro, Heder zahral svojho strémovaného mamľasa dokonale, vedľajšie (humorne podporné) postavy fungovali stopercentne a ja som sa bavil. 75%.(26.5.2009)

 • Deimos
  ***

  TV/// Obsazení 7/10 Děj 7/10 Hudba 6/10 Efekty 7/10/// +náhodou Billy Bob Thornton a Jon Heder jsou skvělí, zajímavá je i postava kterou hraje Michael Clarke Duncan, svélé scény, hlavně ta při paintbolu, tenise a v letadle -Ben Stiller sem opravdu nezapadl, některé věci (části filmu) tíhnou k průměru./// Tak tohle byl docela adrenalin. Jakmile se Jon Heder vzchopil a nic si nenechal líbil, byla to napínavá jízda. Navíc vzájemná chemie mezi hlavními rivali byla dost působivá. Jen se mi zdála trošku slabá hlavní zápletka v podobě romantické línie, ale i tak docela doré pokoukání. Na kino to rozhodně není, ale v TV se jedná o nadprůměr./// Celkem 68%///(18.1.2009)

 • PinokKio
  **

  Už hodně dlouho jsem neviděl takhle nudnou komedii. Možná, kdyby v ní hráli nějací neokoukaní herci, vzešlo by z toho něco lepšího. Billy Bob mi připadal, že potřebuje rozšířit svoje finanční konto a tak si tu strojově odříkal těch pár vět. Jon Heder se ani snažit nemusel, ten už má asi přikleplé role outsiderů navždy, ovšem tu jeho transformaci do chlapa s pořádnejma koulema jsem nějak moc nezaznamenal. No, aspoň si vrznul. O zbytečném cameu Bena Stillera raději nemluvit. Nejvíc mě ale mrzí promarněná šance s obsazením Jima Parsonse nebo-li Sheldona Coopera z Big Bang Theory. Jasně, tou dobou ještě nebyl žádná hvězda, ale skoro až mám pocit, že si ho střihač nějak neoblíbil a spoustu materiálu s ním vystříhal, protože ty tři záběry na něj jsou pekelně málo.(25.11.2011)

 • Shit
  ***

  Potenciál to mělo solidní, když vezmu, že Heder tady neni super retard jako obvykle, že je tady Billy Bob Thornton a v menších rolích zarostlej Stiller, Sanz, Duncan nebo Fogler. Jenže je to hovno platný, jelikož to je spíš utahaný než vtipný a Hederovy, potažmo Thorntonovy naschvály nejsou rozhodně tak srandovní, jak by měly být. Průměrná komedie(19.1.2009)

 • moviesfan
  ***

  Této komedii jsem se poměrně dlouho vyhýbal. Ani nevím proč. Z nouze jsem si jí pustil a vida, dobrý film. Není to jedna z těch ulítlých komedií, ve které jsou vtipy spíše k pláči než k smíchu. Nalezl jsem zde dostatek momentů u kterých jsem se musel zasmát (popř. alespoň pousmát). Jenda z těch komedií, která neurazí, i když nevyčnívá.(16.12.2008)

 • - Bill Murray měl původně hrát dr. P a Christopher Masterson se měl zase objevit v roli Rogera. Oba však na poslední chvíli z projektu vycouvali. (HappySmile)

 • - Spoiler: Pravidla dr. P "Z baru do své postele" zní:
  - buď nebezpečný, je to v pohodě
  - žádné komplimenty, NIKDY
  - vždy si odchyť dívku, když je sama
  - kdekoliv zrovna jsi, místo je vždycky na nic
  - navaž s ní vztah
  - lži, lži a lži ještě víc
  (HappySmile)

 • - Mezi studenty kurzu svádění lze zahlédnout Jima Parsonse, který se proslavil jako Sheldon Cooper v sitcomu Teorie velkého třesku (od r. 2007). (Aelita)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace