• playboxguest

Pan tělocvikář a Škola svádění, dvě komedie s Billy Bobem v roli podrazácké svině, které vzbudily můj zájem a přitom zcela zbytečně. Obě naprosto o ho*ně s nevyužitým potencionálem, na kterých krom toho Bobíka vážně nic moc zajímavého není. A to jsem ho kdysi neměla vůbec ráda. Zato Jona Hedera jsem ráda mívala, ale čím víc filmů s ním mám zkouknuto, tím častěji si říkám, zavře ten kluk vůbec někdy tu tlamu?! :)(10.12.2011)

• Kordus

Film tak neskutecne nudny a s minimem podarenych vtipu, ze jsem mel pocit, ze misto dvou hodin trva pet. Jde o temer identicky pribeh s o dva roky starsim Kurzem sebeovladani se Sandlerem a Nicholsonem. Jenomze ve chvili, kdy se Sandler podiva do kamery a vypada pritom fakt cool a sympaticky, Heder proste vypada jako retard. A tak by Skola svadeni dopadla snad pri kazdem srovnani s Kurzem sebeovladani. Proste provar. Nestoji to za to...(10.6.2007)

Tahle komedie měla hodně dobře našlápnuto a momenty jako "paintball", "karaoke" nebo "rande podle taháku" neměly chybu. S blížícím se koncem však ŠKOLA SVÁDĚNÍ ztrácí dech a je to škoda. Těch pár písniček se mi líbilo a z herců nejvíc Michael Clarke Duncan. Verdikt - pohodová komedie na jedno rande, nic víc.(2.3.2007)

• dopita

Film bych rozdělil na třetiny. První je o tom, jak dr. P z bandy zoufalců (včetně Rogera) dělá sebevědomé frajery (40%), druhá o tom jak dr. P přebere Rogerovi dívku Amandu, jak o ní bojují a navzájem si dělaj naschvály (20%) a třetí je o tom, jak Roger s kamarády (a Benem Stillerem) vymyslí, ve snaze získat Amandu zpět, na dr. P léčku (když přivřu obě oči tak 60%). Pak ještě přijde ňákej pokus o překvapení diváka a konec. Díky bohu. Film je dosti rozháranej, občas se dostaví nuda a hlavně: není nijak zvlášť vtipnej. Žádnej smích se nekoná, spíš jen občasný úšklebky. Suma sumárum - zklamání, Todd Phillips má určitě na víc, tentokrát se moc nepředved.(30.12.2009)

Dvojice Billy Bob Thornton x Jon Heder je radost pohledět po pulce filmu je souboj mezi nima o dívku paradní záležitost , rozhodně by neškodilo delší rozepře. Vše okolo jako ostatní studenti a spolubydlíci jsou uplně zbyteční. Doslova ostatní studenti jsou prilis trapný a slouží jen jako TIME-OUT pro dvojici Thornton x Heder. Proč jen mi pripadá , že Michael Clarke Duncan pokud hraje v komedii vždy je to postava , která znásilnuje muže přápadně mírně 4%. Navrch krásná minirolička Bena Stilera s vyzáží houmlesa ( mírna podoba s Earlem Hickym z My Name is Earl). Celkově nikterak trapná a nudná komedie s naprosto vycnivající dvojicí Thornton x Heder. Nehledte na to , že kliše a recyklace je vidět na každém kroku. Oni dva to tahnou dobre a sice na konci je Happyend ve stylu žák prekonal učitele tak vás to tolik ani neobere o čas a myšlení. 70%(12.12.2007)

• - Eli (Todd Louiso) sa na letisku predstaví ako agent Gaylord. Je to narážka na postavu Gaylord Focker, ktorú hral Ben Stiller vo filme Jeho foter, to je lotor!. (mesneyi)

• - Mezi studenty kurzu svádění lze zahlédnout Jima Parsonse, který se proslavil jako Sheldon Cooper v sitcomu Teorie velkého třesku (od r. 2007). (Aelita)

• - Diego (Horatio Sanz) v jedné scéně řekne: "Věci se změní, cítím to", což je citace písně "Loser" od Becka. (HappySmile)