Já vlastně nevím proč, ale po shlédnutí Sólokapra jsem měla takový až slastný pocit, že jsem právě viděla Woodyho nejlepší film po roce 2000. Přitom by se dalo říct, že Match Point je takový "lepší", nebo spíš "propracovanější" nebo tak něco, což dávám do uvozovek proto, že podle mě to právě není pravda. Na Sólokaprovi si cením toho, jak je výsostně osobitý. Match Point je realistická vyprávěnka o zločinu a trestu, mohl by ji natočit kdokoli. Kdežto Sólokapr s lehkostí plácá dohromady všechny možné prvky a to je právě ono, to je Woody.(11.2.2011)

• Oxytocin

Líbí se někomu to věčné tlachání W.Allena, které není vůbec vtipné? ... "Neplavu, protože by mi uplavaly brýle", "...nechci žádné vzrušení. Moje vzrušení je, že když se najím a nepálí mi žáhá." ..." a takhle to pořád pokračuje až vás ten dědek jenom naštve... Duch zavražděného novináře se vrátí mezi živé, aby pověděl, kdo je pravděpodobný sériový vrah... Musím si tleskat, že jsem vydržel koukat dále.(12.3.2016)

Okouzlující komedie. Ozdoba své rasy. Konverze k narcisismu.:-)(5.5.2016)

trochu thrilller, trochu komedie, hodně Woody Allen(24.9.2016)

3 hvězdy za Scarlett Johansson :-*(19.12.2016)

Z pohledu scénáře nijak převratné, vlastně místy až fádní, ale taky velmi milé a humor opravdu na výši(19.2.2019)

1 5 9 13 14 15 16 17 následující >>