poster

Threshold (TV seriál)

 • Slovensko

  Operácia Threshold

Akční / Sci-Fi / Drama / Thriller

USA, 2005, 13x60 min

Hrají:

Carla Gugino, Brian Van Holt, Brent Spiner, Rob Benedict, Peter Dinklage, Charles S. Dutton, Tim Matheson, Jeffrey Donovan, Kevin Durand, Rebecca Marshall, Matthew John Armstrong, Joe Penny, Erin Cummings, Michael Medico, James Frain, Kate Clarke, Laurence Mason, Stephen Lee, Kevin Alejandro, Montae Russell, Steven R. McQueen, Seamus Dever, Cameron Monaghan, Tyler Bosserman, William Mapother, Ronnie Warner, Kathleen M. Darcy, Jake Abel, Joe Sabatino, James Parks, Raphael Sbarge, Michael Papajohn, Chelsey Crisp, Jacqueline Kim, Leslie Odom Jr., Larry Thomas, Christie Lynn Smith, Blaine Saunders, David Gautreaux, Richard Cox, Steve Franken, Catherine Bell, Wayne Duvall, Austin Majors, David Hornsby, Ricardo Chacon, Mik Scriba, Stephanie Erb, Maurice Godin, Scott MacDonald, Julie Berman, Gonzalo Menendez, Julie Dretzin, Irina Maleeva, Chris Butler, Mark Berry, Charles Howerton, Robert Pierce, Steve Vinovich, Deborah Strang, Denise Dowse, George Gerdes
(další profese)

Komentáře uživatelů k TV seriálu (15)

 • Djkoma
  ***

  Pečlivě jsem tento seriál sledoval a musím říct, že to není taková blbost, jak by jste čekali. Některé díly byli opravdu velmi podařené, bohužel však umíraly na tempo. Velká škoda, ale pokud shlédnete natočených 13náct dílů rozhodně seriál ve vás zůstane a možná se stejně jako já budete pohybovat na hranici 3 a 4*. Já se rozhodl pro 3 (spíše pro 3 a 1/2) a jen doufám, že ještě natočí třeba i jen několika dílů dlouhé ukončení. Kdo by ho nechtěl, když poslední díl se jmenuje AllienVille... Minimálně na Carlu Gugino bych se dokázal dívat ještě nejednu sezónu...(12.6.2007)

 • klerik
  ***

  Áno, viem. Oproti obdobnej INVÁZII to pôsobí ako odvar, ale mne sa páči snaha o hororovú atmosféru zo starej školy. Nehovoriac o tom, že Carla Gugino je kus a trpaslík Peter Dinklage bol vždy sympaťák...(1.2.2008)

 • honajz
  ***

  Filmařsky (kamera, triky, zvuk, hudba atd.) se tomu nedá moc vytknout, ale herecky a hlavně scenáristicky těžká nuda. Než se děj posune o kousek dál, proběhne řada zbytečných scén k ničemu, rozhovorů o hovnu, a následné díly už se těžce motají jak můra kolem světla kolem jediného tématu (!), což je na seriál pěkně málo.(16.3.2009)

 • anderson
  ***

  SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: JOJ = 9.1.2008 --- séria variuje námet 4400 a mnohé z epizód sú si podobné v zápletke. Jediné čo oceňujem je pre mňa sympatická CARLA GUGINO v hlavnej úlohe. (8.1.2008)(8.1.2008)

 • ladko
  ***

  Zrušený seriál a ani sa veľmi nečudujem. Začiatok bol síce veľmi sľubný(priam až hororový), lenže seriál rýchlo skĺzol k schématickosti a začal rýchlo nudiť. Z podpriemeru ho vytiahlo len pár slušných invazívnych scén a celkom slušní herci. Aspoň, že to bolo tým snom Caffreyovej v poslednej časti ako tak ukončené.(8.2.2007)

 • JohnCZ
  ***

  --- PRVNÍ SÉRIE --- Pilot začal hodně slibně - temná, až hororová atmosféra, atraktivní námět invaze a příjemné herecké obsazení. Bohužel už od třetího dílu jsem uvědomil, že tvůrci nejspíš chtějí servírovat stále to samé a místo nějakého parádního sci-fi dostáváme pouze honbu za lidmi nakaženými mimozemským virem, což prostě jako nosný prvek děje nefunguje. Sice bylo nejspíš v plánu mytologii seriálu rozvinout, ale díky prakticky okamžité stopce se tak nestalo. Nebýt tak příjemného hereckého obsazení v čele se sympatickou Carlou Gugino a vtipným trpajslíkem Peterem Dinklagem, asi bych měl problémy těch třináct dílů vůbec dokoukat. 2,5/5(31.3.2013)

 • TomikZlesa
  *****

  Nabízí se zde srovnání s velmi podobným seriálem a tím je "Invasion" . Threshold má u mě ale dva velké plusy, je mnohém akčnější, napínavější a celkově drsnější. Druhym a to větším plusem je to, ze narozdíl od Invaze se zde neřeší blbosti typu: "u koho budou dnes večer spát děti" apod. Celkově velmi slušný seriál, bohužel na rychlo udělaný konec me celkem zamrzel. Za to ale bohužel nemůže seriál.(17.1.2009)

 • Musak
  **

  Hmm, ani se nedivím, že tenhle seriál ukončili. První díl zaujme, aby pak 12 následujících řešili pořát dokola to samé. Taky by me zajimalo, co bylo v ty zprávě od NASA. Nebo v prvním díle, jak se mohli severní Korejci dostat do Atlantického oceánu, by me taky velice zajímalo.(28.5.2007)

 • dj-chrosto
  ***

  Povodne som chcel dat 5*, ale vzhladom na kopu nevysvetlenych otazok, na ktore som sa nedozvedel odpovede, davam o hviezdicku menej... skoda, ze k tomuto serialu nespravili aspon druhu seriu, celkom by sa zisla, alebo aspon dalsie casti...(2.11.2009)

 • Han22
  **

  Strašně nudný seriál, kde máme postavy bez jakýchkoliv osobností i výraznějších charakterizací, nefungují tu emoce, napětí, humor ani scénář. Supertajná vládní jednotka, kde by měli být nejlepší z nejlepších působí jako banda amatérů, místo odhalování mimozemské invaze vyráží do terénu chytat jednotlivé nakažené, místo pořádného příběhu řeší epizodní příběhy, které nejsou nijak zajímavé. Vše pochopitelně končí bez vysvětlení, odpovědí, protože seriál byl zrušen. Úpřimně, ani se nedivím.(27.3.2010)

 • biskin
  ****

  Seriál celkem pěkný, docela mě zamrzelo, když se rozhodlo o zrušení. Jinak pro mě nejlepší postava - lingvista.(9.6.2008)

 • Hejsa
  ***

  Oblíbené téma mimozemské invaze ve 13cti dílech podle plánu doktorky Caffrey :) Měla to určitě rozepsané na víc stránek, bohužel ji utli v zárodku, což je docela škoda. Chvílemi solidně děsivé hororové scény mírně evokující Krajní meze. Scénaristky už to bylo o něco slabší, jelikož těch přenosů nákazy bylo tolik,že by to ani kluci a holky z D.C. nestačily pochytat, stejně jako spousta nakousnutých problému, ať uz zpráva z NASA, severokorejci, Lucasův sen s mužem s pistolí,dále pak všechny pistolníky Thresholdu asi nabrali na úřadu práce, protože to snad nebyl díl,kdyby je někdo nepřekvapil a následně nesejmul ;-).O chovaní infikovaných od agresivních zabijáckých psychopatů po městečko spokojených "improved people" netřeba dělat vědu.(17.6.2009)

 • zipacna
  **

  Pilotní dvojdíl byl tak neskutečně nudný a dlouhý, že už jsem nemohl dočkat konce. Už jsem viděl spoustu nudných pilotů, ale tenhle je rozhodně na špici. Co se týče mě, tak takový pilot mě jenom horko-těžko může navnadit na sledování celého seriálu, byť má jen 13 epizod.(23.3.2011)

 • MartyMcFly89
  ****

  Seriál na mě silně zapůsobil svojí atmosférou, herci mi byli sympatičtí příběh též na úrovni. Výběr prostředí - temná nákladní loď, stará čistička odpadních vod, škola, prostě klasické hororovky. Pátý díl pro mě byl celkem zklamání, což ale vynahrazují ostatní.(17.11.2008)

 • AnnaMae
  **

  Protože scénárista nechal hlavní hrdinku - teoretičku, která jako jediná má plán, jak zachránit svět - běhat v první linii s pistolí za padouchama, nemohla jsem dát víc než dvě hvězdičky (za pokus a první díl, kterej ušel). A shlídnout jen tři díly.(12.4.2012)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace