Threshold (TV seriál)

Operácia Threshold

Akční / Sci-Fi / Drama / Thriller

USA, 2005, 13x60 min

Carla Gugino, Brian Van Holt, Brent Spiner, Rob Benedict, Peter Dinklage, Charles S. Dutton, Tim Matheson, Jeffrey Donovan, Kevin Durand, Rebecca Marshall, Matthew John Armstrong, Joe Penny, Erin Cummings, Michael Medico, James Frain, Kate Clarke, Laurence Mason, Stephen Lee, Kevin Alejandro, Montae Russell, Steven R. McQueen, Seamus Dever, Cameron Monaghan, Tyler Bosserman, William Mapother, Ronnie Warner, Kathleen M. Darcy, Jake Abel, Joe Sabatino, James Parks, Raphael Sbarge, Michael Papajohn, Chelsey Crisp, Jacqueline Kim, Leslie Odom Jr., Larry Thomas, Christie Lynn Smith, Blaine Saunders, David Gautreaux, Richard Cox, Steve Franken, Catherine Bell, Wayne Duvall, Austin Majors, David Hornsby, Ricardo Chacon, Mik Scriba, Stephanie Erb, Maurice Godin, Scott MacDonald, Julie Berman, Gonzalo Menendez, Julie Dretzin, Irina Maleeva, Chris Butler, Mark Berry, Charles Howerton, Robert Pierce, Steve Vinovich, Deborah Strang, Denise Dowse

Oblíbené téma mimozemské invaze ve 13cti dílech podle plánu doktorky Caffrey :) Měla to určitě rozepsané na víc stránek, bohužel ji utli v zárodku, což je docela škoda. Chvílemi solidně děsivé hororové scény mírně evokující Krajní meze. Scénaristky už to bylo o něco slabší, jelikož těch přenosů nákazy bylo tolik,že by to ani kluci a holky z D.C. nestačily pochytat, stejně jako spousta nakousnutých problému, ať uz zpráva z NASA, severokorejci, Lucasův sen s mužem s pistolí,dále pak všechny pistolníky Thresholdu asi nabrali na úřadu práce, protože to snad nebyl díl,kdyby je někdo nepřekvapil a následně nesejmul ;-).O chovaní infikovaných od agresivních zabijáckých psychopatů po městečko spokojených "improved people" netřeba dělat vědu.(17.6.2009)

Filmařsky (kamera, triky, zvuk, hudba atd.) se tomu nedá moc vytknout, ale herecky a hlavně scenáristicky těžká nuda. Než se děj posune o kousek dál, proběhne řada zbytečných scén k ničemu, rozhovorů o hovnu, a následné díly už se těžce motají jak můra kolem světla kolem jediného tématu (!), což je na seriál pěkně málo.(16.3.2009)

• Han22

Strašně nudný seriál, kde máme postavy bez jakýchkoliv osobností i výraznějších charakterizací, nefungují tu emoce, napětí, humor ani scénář. Supertajná vládní jednotka, kde by měli být nejlepší z nejlepších působí jako banda amatérů, místo odhalování mimozemské invaze vyráží do terénu chytat jednotlivé nakažené, místo pořádného příběhu řeší epizodní příběhy, které nejsou nijak zajímavé. Vše pochopitelně končí bez vysvětlení, odpovědí, protože seriál byl zrušen. Úpřimně, ani se nedivím.(27.3.2010)

Zrušený seriál a ani sa veľmi nečudujem. Začiatok bol síce veľmi sľubný(priam až hororový), lenže seriál rýchlo skĺzol k schématickosti a začal rýchlo nudiť. Z podpriemeru ho vytiahlo len pár slušných invazívnych scén a celkom slušní herci. Aspoň, že to bolo tým snom Caffreyovej v poslednej časti ako tak ukončené.(8.2.2007)

Pečlivě jsem tento seriál sledoval a musím říct, že to není taková blbost, jak by jste čekali. Některé díly byli opravdu velmi podařené, bohužel však umíraly na tempo. Velká škoda, ale pokud shlédnete natočených 13náct dílů rozhodně seriál ve vás zůstane a možná se stejně jako já budete pohybovat na hranici 3 a 4*. Já se rozhodl pro 3 (spíše pro 3 a 1/2) a jen doufám, že ještě natočí třeba i jen několika dílů dlouhé ukončení. Kdo by ho nechtěl, když poslední díl se jmenuje AllienVille... Minimálně na Carlu Gugino bych se dokázal dívat ještě nejednu sezónu...(12.6.2007)