Stopy zla

Devil On The Mountain

Sci-Fi / Horor

USA, 2006, 90 min

• MM_Ramone

Natočiť horror o zabijackom snežnom mužovi je celkom dobrý, originálny nápad. Rozzúrený Yetti vyvraždí bandu bankových lupičov a i zopár ich prenasledovateľov, ktorí sa dostali do jeho teritoria v arizonských horách. Táto nevšedná téma ma zaujala. Lenže filmárske a technické spracovanie nestálo za nič. Herci sú mizerní. Scénar je každou pribúdajúcou minútou hlúpejší. Dialogy totálne stupidné. Coolový strih je doslova kontraproduktívny. No najviac mi vadila tá príšene rozknísaná a roztrasená kamera. *(17.2.2017)

• chaometic

Stopy zla. Myslel jsem, že to bude horší, ale vyklubala se z toho taková ptákovina, že to vlastně bylo nejhorší co jsem mohl vidět. Ještě ta kamera do toho, nejspíš měla navodit dobrou atmosféru. Nemám nic opravdu proti Sasquatchovi, i když jsem byl opravdu napjatý co se z toho vyklube, bigfoot, zabiják OOOOOOo.(24.11.2010)

• Campbell

Starej Henriksen a banda idiotů a zlodějů se snaží dostat sněžnýho muže. Čekal jsem překvapení ve stylu Abominable, ale dostal jsem bohužel podprůměrnou nedívatelnou sračku. Ať se tvůrci snažily sebevíc tam kdekoliv dávaly napětí tak film vybouchnul, at se snažily tvůrci dát do filmu akci tak to bylo spíše k smíchu. Jednoznačně jeden z nejhorších filmů se sněžným mužem. A to sem takových sraček viděl hodně. O to divnější je že Monroe není vyloženě špatný režisér.(2.7.2014)

• mosnak

Až bude jednou Lance Henriksen na smrtelné postely,bude vzpomínat na to,jak zaprodal svou duši a ksicht téhle a dalším podobným kokotinám, které ho poslaly do "sekce"... "aaaa Henriksen,to je ten z Vetřelce co pak natočil desítky debilních filmů,že?Už si vzpomínám!" Bohužel...ODPAD 1% (za obal k filmu)(23.6.2011)

• djbarrel

Byť Lance Henriksen patří k mám oblíbeným hercům, tentokrát díru do světa neudělal. Ostatně v tomhle filmu se toho moc dělat nedalo. Nejhorší byla kamera. To byla noční můra pro diváka (pro mě teda určitě) a skvělá věc pro tu gorilu kříženou s medvědem. Začátek celkem ušel, ale s přibývající stopáží, mi začali přibývat i vrásky a chuť přetočit film rychlopusunem. Nakonec jsem vydržel a dostala se mi neskutečná změť tupých herců a ještě tupějších charakterů. Naprosto nesmyslné monstrum a chování. O kameře jsem se zmínil, to je kapitola sama pro sebe. Hroznej film. 10 %(3.7.2011)

• - Spoiler: V scéne, kde Chris (Chris Engen) nájde v lese Eliho (Tim Thomerson) je možné zbadať produkčný tím. (Crael)

• - Film se natáčel ve Flagstaffu a ve Williamsu v Arizoně. (rafix)