Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Zloději i místní policie si zachraňují holý život. Z arizonských hor sestoupil sněžný muž, který je ohrožuje! (oficiální text distributora)

Recenze (28)

Crael 

všechny recenze uživatele

Mne sa to celkom páčilo, mám rád filmy na túto tému, či už ide o "Yetiho", "Sasquatcha", alebo niečo podobné. Treba uznať že ako horor sa to moc nechytá, krv takmer žiadna a mŕtvoly po stretnutí s týmto tvorom tiež nevyzerali extra dokaličené. Zato veľmi pozitívne hodnotím hudbu, ktorá vyvolávala často zimomriavky. Pekná hlavná hrdinka + sexi aziatka boli tiež pekným skrášlením filmu. Takou bodkou na záver bol rozhovor chlapíka s dispečerkou pri ktorom mi naskočila husia koža. Malo to svoje chyby a nebolo ich málo, ale celkovo to hodnotím pozitívne. Zaujalo 3* ()

mosnak odpad!

všechny recenze uživatele

Až bude jednou Lance Henriksen na smrtelné postely,bude vzpomínat na to,jak zaprodal svou duši a ksicht téhle a dalším podobným kokotinám, které ho poslaly do "sekce"... "aaaa Henriksen,to je ten z Vetřelce co pak natočil desítky debilních filmů,že?Už si vzpomínám!" Bohužel...ODPAD 1% (za obal k filmu) ()

Reklama

Campbell 

všechny recenze uživatele

Starej Henriksen a banda idiotů a zlodějů se snaží dostat sněžnýho muže. Čekal jsem překvapení ve stylu Abominable, ale dostal jsem bohužel podprůměrnou nedívatelnou sračku. Ať se tvůrci snažily sebevíc tam kdekoliv dávaly napětí tak film vybouchnul, at se snažily tvůrci dát do filmu akci tak to bylo spíše k smíchu. Jednoznačně jeden z nejhorších filmů se sněžným mužem. A to sem takových sraček viděl hodně. O to divnější je že Monroe není vyloženě špatný režisér. ()

djbarrel 

všechny recenze uživatele

Byť Lance Henriksen patří k mám oblíbeným hercům, tentokrát díru do světa neudělal. Ostatně v tomhle filmu se toho moc dělat nedalo. Nejhorší byla kamera. To byla noční můra pro diváka (pro mě teda určitě) a skvělá věc pro tu gorilu kříženou s medvědem. Začátek celkem ušel, ale s přibývající stopáží, mi začali přibývat i vrásky a chuť přetočit film rychlopusunem. Nakonec jsem vydržel a dostala se mi neskutečná změť tupých herců a ještě tupějších charakterů. Naprosto nesmyslné monstrum a chování. O kameře jsem se zmínil, to je kapitola sama pro sebe. Hroznej film. 10 % ()

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

Natočiť horror o zabijackom snežnom mužovi je celkom dobrý, originálny nápad. Rozzúrený Yetti vyvraždí bandu bankových lupičov a i zopár ich prenasledovateľov, ktorí sa dostali do jeho teritoria v arizonských horách. Táto nevšedná téma ma zaujala. Lenže filmárske a technické spracovanie nestálo za nič. Herci sú mizerní. Scénar je každou pribúdajúcou minútou hlúpejší. Dialogy totálne stupidné. Coolový strih je doslova kontraproduktívny. No najviac mi vadila tá príšene rozknísaná a roztrasená kamera. * ()

Galerie (11)

Zajímavosti (2)

  • Film se natáčel ve Flagstaffu a ve Williamsu v Arizoně. (rafix)

Reklama

Reklama