Stopy zla

Devil On The Mountain

Sci-Fi / Horor

USA, 2006, 90 min

• mosnak

Až bude jednou Lance Henriksen na smrtelné postely,bude vzpomínat na to,jak zaprodal svou duši a ksicht téhle a dalším podobným kokotinám, které ho poslaly do "sekce"... "aaaa Henriksen,to je ten z Vetřelce co pak natočil desítky debilních filmů,že?Už si vzpomínám!" Bohužel...ODPAD 1% (za obal k filmu)(23.6.2011)

Mne sa to celkom páčilo, mám rád filmy na túto tému, či už ide o "Yetiho", "Sasquatcha", alebo niečo podobné. Treba uznať že ako horor sa to moc nechytá, krv takmer žiadna a mŕtvoly po stretnutí s týmto tvorom tiež nevyzerali extra dokaličené. Zato veľmi pozitívne hodnotím hudbu, ktorá vyvolávala často zimomriavky. Pekná hlavná hrdinka + sexi aziatka boli tiež pekným skrášlením filmu. Takou bodkou na záver bol rozhovor chlapíka s dispečerkou pri ktorom mi naskočila husia koža. Malo to svoje chyby a nebolo ich málo, ale celkovo to hodnotím pozitívne. Zaujalo 3*(3.9.2011)

• Campbell

Starej Henriksen a banda idiotů a zlodějů se snaží dostat sněžnýho muže. Čekal jsem překvapení ve stylu Abominable, ale dostal jsem bohužel podprůměrnou nedívatelnou sračku. Ať se tvůrci snažily sebevíc tam kdekoliv dávaly napětí tak film vybouchnul, at se snažily tvůrci dát do filmu akci tak to bylo spíše k smíchu. Jednoznačně jeden z nejhorších filmů se sněžným mužem. A to sem takových sraček viděl hodně. O to divnější je že Monroe není vyloženě špatný režisér.(2.7.2014)

• molcan2

Pozeral som sa na to s manželkou a musím uznať, že sú tu vynikajúco prehrávajúci herci. Tý 3 starší herci boli celkom dobrý ale zvyšok... Aj prasa ma menšie šunky. Pokiaľ ide o "krásne rukojemníčku", tak som fandil bigfootovi aby ju roztrhal - spravodlivý trest za jej herecký výkon - ale, bohužiaľ, nestalo sa tak. Ak mate čas v sobotu poobede na odpad - tak ako my - určite sa dobre zabavíte.(9.5.2014)

• djbarrel

Byť Lance Henriksen patří k mám oblíbeným hercům, tentokrát díru do světa neudělal. Ostatně v tomhle filmu se toho moc dělat nedalo. Nejhorší byla kamera. To byla noční můra pro diváka (pro mě teda určitě) a skvělá věc pro tu gorilu kříženou s medvědem. Začátek celkem ušel, ale s přibývající stopáží, mi začali přibývat i vrásky a chuť přetočit film rychlopusunem. Nakonec jsem vydržel a dostala se mi neskutečná změť tupých herců a ještě tupějších charakterů. Naprosto nesmyslné monstrum a chování. O kameře jsem se zmínil, to je kapitola sama pro sebe. Hroznej film. 10 %(3.7.2011)

• - Film se natáčel ve Flagstaffu a ve Williamsu v Arizoně. (rafix)

• - Spoiler: V scéne, kde Chris (Chris Engen) nájde v lese Eliho (Tim Thomerson) je možné zbadať produkčný tím. (Crael)