poster

Stopy zla

 • USA

  Sasquatch Mountain

 • USA

  Devil On The Mountain

Sci-Fi / Horor

USA, 2006, 90 min

 • Koly
  ***

  Monroe se s tím moc nesral a Sasquatche nevyobrazil jako mírumilovné stvoření, které se skrývá před lidskou civilizací, ale jako dvou a půl metrovou zmutovanou gorilu (jak ostatně prohlásí jeden z herců), která láme žebra a vazy na potkání. Tolik asi ke kladům. Zápory : 1.stupidní příběh (to se dalo čekat), 2.málo krve (tohle obvykle bývá správna cesta, jak vytáhnout špatný horror nahoru, i když se zařazením SASQUATCH MOUNTAIN jako horroru bych váhal. Rozhodně se však nejedná o sci-fi), 3.asi největší zápor : nevyužitý Lance Henriksen (Monroe se měl podívat na Gordonovo PIT AND THE PENDULUM, jak se dá Lance využít). Monroe si u mě rozhodně tímhle filmem za sračkovité LEFT IN DARKNESS pověst nevyspravil, na druhou stranu mě nenudil a dalo by se říct, že jsem se dobře bavil. Bohužel jsem čekal něco víc. Proto hodnotím průměrem.(29.4.2007)

 • Campbell
  *

  Starej Henriksen a banda idiotů a zlodějů se snaží dostat sněžnýho muže. Čekal jsem překvapení ve stylu Abominable, ale dostal jsem bohužel podprůměrnou nedívatelnou sračku. Ať se tvůrci snažily sebevíc tam kdekoliv dávaly napětí tak film vybouchnul, at se snažily tvůrci dát do filmu akci tak to bylo spíše k smíchu. Jednoznačně jeden z nejhorších filmů se sněžným mužem. A to sem takových sraček viděl hodně. O to divnější je že Monroe není vyloženě špatný režisér.(2.7.2014)

 • ricci.s
  odpad!

  Prvú polovicu som ešte pretrpel, v druhej mi už pomohol rýchloposuv. Vlastne už keď som videl meno Henriksen, tak som cítil, že to bude prúšvih, a je to tak. Videl som množstvo hororov, ktoré mali o polovicu nižší rozpočet, a boli nakrútené oveľa lepšie. Tá kamera bola jedna veľká nočná mora. Dialógy a herecké výkony radšej nekomentujem, lebo by som bol vulgárny. Nezaujali ma ani vraždy a ani príšera. Stručne povedané: Všetko od A po Z bolo neskutočne zlé.(4.3.2011)

 • MM_Ramone
  *

  Natočiť horror o zabijackom snežnom mužovi je celkom dobrý, originálny nápad. Rozzúrený Yetti vyvraždí bandu bankových lupičov a i zopár ich prenasledovateľov, ktorí sa dostali do jeho teritoria v arizonských horách. Táto nevšedná téma ma zaujala. Lenže filmárske a technické spracovanie nestálo za nič. Herci sú mizerní. Scénar je každou pribúdajúcou minútou hlúpejší. Dialogy totálne stupidné. Coolový strih je doslova kontraproduktívny. No najviac mi vadila tá príšene rozknísaná a roztrasená kamera. *(17.2.2017)

 • chaometic
  odpad!

  Stopy zla. Myslel jsem, že to bude horší, ale vyklubala se z toho taková ptákovina, že to vlastně bylo nejhorší co jsem mohl vidět. Ještě ta kamera do toho, nejspíš měla navodit dobrou atmosféru. Nemám nic opravdu proti Sasquatchovi, i když jsem byl opravdu napjatý co se z toho vyklube, bigfoot, zabiják OOOOOOo.(24.11.2010)

 • - Spoiler: V scéne, kde Chris (Chris Engen) nájde v lese Eliho (Tim Thomerson) je možné zbadať produkčný tím. (Crael)

 • - Film se natáčel ve Flagstaffu a ve Williamsu v Arizoně. (rafix)