Na život a na smrt

Scénografie:

Dylan Kiszlowski

Kostýmy:

Mimi Kaupe

Napinavy trosku acknejsi snimecek. Dobry napada, levne provedeni. Ale jak uz psal Smileface, ty flasbacky jsou trosku zbytecne ale zase si clovek odpocine od napinaveho filmu a ma se zase za chvili na co tesit.(8.11.2006)

Celkem zajímavý dílko. Jde vidět, že autoři chtěli natočit akční trhák za málo peněž. Throttle obsahuje občasné nelogičnosti a to film zvytečně degraduje. Většinu stopáže se hlavní hrdina honí po garážích s velkou čenou dodávkou. Aby nebyl děj tak fádní, zvoliti autoři prostřihované flashbacky z předchozího života, jenž se objevují pravidelně asi tak po dvaceti minutách. Nakonec se ovšek ukáže, že jejich děj nemá naprosto nic společného s tím, co se děje v garážích, což považuji za největší hrubku. Ale 50% dát musím za snahu ušetřit rozpočet a přitom pobavit, což se určitě povedlo.(7.5.2006)

Dost dobrý film za málo peněz, takhle se to dělá :) dal bych 4 hvězdy, ale když tu koukám na ta slabá hodnocení, tak tam dávám 5 hvězd.(13.10.2018)

Na film jsem narazila v televizi zcela náhodou - nic jsem neočekávala, ale začátek mě vcelku zaujal, tak jsem byla zvědavá jak dopadne, a vydržela až do konce. Jedna podzemní garáž, herce by šlo na prstech jedné ruky spočítat, scénář chvilkama slabší, ale na druhou stranu sem tam i zajímavá scéna, no a kamera docela mile překvapila - takže suma sumárum - výkvět kinematografie to není, ale vyslovená tragédie také ne. Slabší 3*.(14.10.2018)

• topi80

Ač oceňuji tvůrce, kteří si při tvorbě filmu vystačili s kamerou, pár auty a opuštěným podzemním parkovištěm, musím říci, že mě film bohužel nijak nepohltil, nepolekal a ani nepřekvapil nějakým zajímavým koncem. V tom ostatně nechyběla ani tradiční smrtonosná okecávačka. .(22.5.2018)