poster

Satanův měsíc (TV film)

 • Kanada

  Voodoo Moon

 • Slovensko

  Lovec démonov

Drama / Horor

Kanada / USA, 2006, 88 min

 • LIVINGDEAD
  odpad!

  Něco opravdu hrozného....(1.7.2012)

 • Campbell
  ***

  Celkem obstojný horor. Nedávno jsem měl obdobý kdy jsem koukal jenom na horory s voodoo tématikou ale to mě přešlo a už hodně dlouho nechci žádnej vidět. Tohle je takový průměr seznámějšíma béčkovýma hercema kteří hrajou hůř než obvykle a jejich přehrávání nezná hranic. Pr nás je to o něco zajímavější že hudbu na filmu dělal Čech a je překvapivě hodně dobrá. Což jsem nečekal. Efekty a masky nepatří mezi nejhorší a celej film celkem pěkně odsýpal ale že by to bylo něco co chci vidět znova? to teda rozhodně ne.(22.8.2012)

 • MickeyStuma
  odpad!

  Byť se jedná o televizní počin, což znamená určitý produkční odstup, nelze jinak než konstatovat, že se to prostě nepovedlo. Myšlenka není špatná, ale už scénář je plný chyb, které ještě zvýraznili velice tristní herecké výkony. Dějové nelogičnosti už vše jenom pohřbívají. Už prvních pět minut předznamenává, jak to celé bude vypadat. Shlédnutí tohoto snímku je tedy škoda vynaloženého času.(30.10.2014)

 • SOLOM.
  ***

  Tak já si myslím, že se na to dívat dá. Efekty jsou v určitých pasážích docela povedené ( jejich sice málo, ale některé stojí opravdu zato). Po dějové stránce je to už slabší, protože zde lze vidět spousta nelogických a hlavně nepříliš chytře provedených pasáží, při kterých jsem málem usnul. Asi nejzajímavější jsou flashbacky, kdy se Cole seznámil s většinou svých "přátel". Tyto vedlejší postavy jsou (některé) rozhodně oživením filmu.(7.5.2011)

 • Teardown
  *

  Kevin VanHook bezpochyby vyhrál nad silami zla, bohužel u diváka to projel na plné čáře. Tohle nezachrání ani Jeffrey Combs(2.10.2008)