Reklama

Reklama

Série(2) / Epizody(52)

Obsahy(1)

Holčička Žofie a Felix se znali odedávna. Přesněji řečeno - od té doby, co spolu spávali v kolébce. I když Žofie potom hodně vyrostla, Felix směl pokaždé spát u ní v postýlce. Malý plyšový zajíc a Žofie byli nerozluční přátelé. Nehnuli se od sebe na krok. Jen když šla Žofinka do školy, musel na ni Felix čekat doma. Zato Žofie odpoledne Felixovi dopodrobna vyprávěla, co se tam všechno dělo. Jednoho dne, když si Žofie s celou rodinou a samozřejmě i s Felixem vyjdou na pouť, tak se zajíček ztratí. Holčička je moc smutná, ale naštěstí za několik dní jí přijde neobvyklý dopis. Žofie nemůže uvěřit svým očím: je to skutečný dopis od Felixe. Malý cestovatel podává zprávy ze svého putování a žádný déšť ani bouře, krupobití nebo sníh, nic zajíčka Felixe na jeho cestách nezastaví. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (5)

Ded@M@tes 

všechny recenze uživatele

Králíček Felix, který putuje celým světem a všechna svá dobrodružství pečlivě zapisuje a posílá dopisy své největší kamarádce Sophie, která na každý jeho dopis netrpělivě čeká. Dokonalé vypravování a jednotlivé příběhy z jeho cest. / Viděné epizody *20.dílů / ( Hodnocení: 6/10 ) ()

Martin_W 

všechny recenze uživatele

Stejně jako Pettson a Fiškus, tak i Felix je povedená pohádka - seriál, který jsem v dětství miloval. Měl jsem dokonce i knížku, na kterou jsem nedal dopustit, a stále jsem si jí prohlížel. :o) 82% ()

Galerie (33)

Reklama

Reklama