Zakázaná tajemství (TV film)

Forbidden Secrets

Yves Langlois

Scénografie:

André Chamberland
  • castor

Držel jsem palce, nemohl jsem se odtrhnout, jak to bylo zajímavé a působivé, a večer před spaním jsem měl problém dostat tak hutnou a originální dramatickou látku z hlavy. To jo.. Okoralý thriller, jehož tvůrci doufají, že otupený televizní divák už nebude mít sílu přepínat nebo cokoliv řešit.(1.2.2015)

• RetroMan

V rámci kanadských televizních thrillerů pro mě představuje FORBIDDEN SECRETS spíše podprůměr. Průměrný film obsahuje nejen jednodušší zápletku ať už s očekávaným koncem nebo bez něj, ale hlavně se mi vždy líbí atraktivita prostředí, fyzický vzhled hlavních i vedlejších aktérů a zajímavost, která mě vtáhne do filmu. Tento snímek, u kterého nic, co by mě přitahovalo, neobsahuje a s častými flashbacky mezi ty průměrné nepatří.(9.11.2013)

• Blue.Poison

Každý, kdo umí počítat a viděl už nějaký takový snímek, musí jasně vydedukovat, kdo je vrah hned v první půlhodině. Tudíž vcelku nuda..(12.4.2011)

• Simonsa

Nuda,ale chvíle mi přišly až nepřirozené a trapné...tak jsem se i zasmála :D jedna hvězda aspon za nápad a snahu :D(28.11.2012)

Celkem slabota, hlavně co se nepříliš váživné zápletky týká. Herci taky vesměs bídní. Přesto jsem u filmu bez problémů vydržel až do konce a kupodivu jsem dlouho netušil, kdo je záporák. Moje oblíbená herečka Kristy Swansonová nikdy neuměla hrát, ale zase jí to sakra sluší. Jedna hvězdička jen díky ní.(27.1.2011)