Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Strasti a radosti policejního eléva strážmistra Zahrádky podle povídek Josefa Burgra, který v nich vzpomíná na své vlastní služební zážitky v prvních poválečných letech, tentokrát pro televizi zpracoval scenárista Karel Čabrádek a režisér Václav Křístek. Strážmistr Zahrádka v podání Petra Rajcherta bude řešit tři případy. Ztrátu dvacetikoruny v povídce "Zločin v obecné škole", mnohem složitější krádež v povídce "Renata", zneškodnění miny a odhalení agenta v "Lži a miny". Ale vedle policejních povinností bude také řešit slibně se rozvíjející známost s pohlednou paní učitelkou Jarmilkou v podání Barbory Srncové. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (9)

ChickenPate odpad!

všechny recenze uživatele

Mělo by se jednat o seriál z úplně stejného prostředí a období jako první díly Majora Zemana - opovážíte se zamyslet nad srovnáním? Já raději ne. Kostýmy jsou jakýsi mix mezi 20. léty a rokem 1990, kulisy na tom nejsou líp, namaskované rozseklé čelo vypadá spíš jak kdyby do obličeje vystříkl kečup. No nebudu komentář protahovat, jedno slovo stačí. Odporné. ()

cross 

všechny recenze uživatele

Taková horší epizoda Četnických humoresek.... Ale k příjemnému odpočinutí to pořád ještě stačí.... ()

Reklama

rakovnik 

všechny recenze uživatele

Naivní a jednoduché, ale roztomilé a příjmné detektivní příběhy. Herci byly vybráni docela typově dobře, i když Petr Rajchert působí až příliš neherecky. Oceňuji natáčení v hezkých exteriérech. ()

igi B. 

všechny recenze uživatele

Ano, toto je typický produkt té naší české televize >veřejné služby< v druhé půli prvního desetiletí dvacátého prvního století. Otravně deklamující a toporně (u)hrávající herci v blbé inscenaci jakýchsi povídek (asi?) bývalého policajta. Oni už si z nás soudruzi z ČT ani nedělají prdel. Toto je opravdu dnes už standard. ()

Angerr 

všechny recenze uživatele

V těchto filmařsky i scénáristicky jednoduchých příbězích mě potěšili pouze tradičně skvělý Pavel Nový a hezká slečna učitelka. 5/10 ()

Galerie (2)

Zajímavosti (1)

  • Natáčení probíhalo v obci Jenštejn u Prahy. (rakovnik)

Reklama

Reklama