Más vampiros en La Habana

Pokračování legendárních Upírů v Havaně. Pepe von Dracula má s milovanou Lolou dítě. Jenže chlapec je přitahován světem upírů, což se otci vůbec nelíbí, ale netuší, že jeho syn objevil něco ještě lepšího než vampisol. Opět se začnou stahovat mračna nad Havanou, kam míří Al Capone, americký upíří klan z Chicaga, ale i vyslanci Hitlera a Stalina. Všichni chtějí získat zbraň, která by jim umožnila vyhrát válku. Klíčovou postavou je také český špion, který se zpočátku věnuje spíše erotickým hrátkám s místní mulatkou. Pepemu a jeho partě nezbývá nic jiného než se utkat na americké vojenské základně se superupíry, pokud chtějí zachránit lidstvo před zkázou. (FebioFest 2006) (oficiální text distributora)

SOLOM.

Trvalo dlouhých osmnáct let, než se režisér Juan Padrón konečně odhodlal natočit další pokračování úspěšného animovaného filmu Vampiros en La Habana! . Docela jsem se těšil, až jej konečně uvidím, protože první díl se mi líbil hodně. Jenže když přišel závěr, zůstali ve mně dost rozporuplné pocity. Popravdě jsem se minule bavil mnohem víc, než tomu bylo tentokrát. Celé mi to přišlo dost překombinované, ani humor už nebyl tak dobrý a určitě to chtělo kratší stopáž. Takže docela zklamání. Ten průměr dost zachraňovalo alespoň to nacistické létající komando, protože mafiáni hráli tentokrát dost velkou tužku a sovětský špión se mi líbil spíš na začátku, protože ve zbytku filmu byl jen tak dopočtu.50% ()