poster

Crimen ferpecto

 • italský

  Crimen Perfecto - Finché morte non li separi

 • slovenský

  Donokalý zločin

  (festivalový název)
 • anglický

  Ferpect Crime

Komedie / Krimi / Thriller

Španělsko / Itálie, 2004, 105 min

 • emma53
  ****

  Do poloviny zábavná černá komedie, která neurazí a fajn pobaví, Po té polovině to malinko sklouzává do příliš velké ujetosti, ale je sobota a horko, tak proč ne a pánové, buďte rádi, že nemáte doma Laudres, protože jestli ano, tak vás upřímně lituji. Není nad kravatičky a pohodičku, šášuly si mohli už odpustit, takže ve výsledku je to "ferpecto"(8.8.2015)

 • kareen
  ****

  Černočerná krimi komedie o tom, že na každého macheavellistu jednou dojde a kam čert nemůže, tam nastrčí notně ošklivou a bláznivou ženskou, která mu dokáže udělat ze života slušné peklo. A že obchodní dům s oděvy není zdaleka tak poklidné a zločinuvzdorné místo, jak by se mohlo na první pohled zdát.(5.8.2015)

 • S.Quentin QUALE
  ****

  Pro Iglesiu mám trochu slabost, navíc třema hvězdama srážím hodnocení o procentní bod, tak dávám slabý čtyři. Jedná se o krimi love story z obchoďáku, kdy krasavica tipu španělské Simony Babčákové uvidí, jak místní džigolo, po kterým tajně touží, nešťastnou náhodou zabije svého šéfa, což jí vloží do ruky silnou páku na získání svého milovaného. Vytoužený sen z jedné strany a noční můra z druhé může začít. 70%(24.2.2013)

 • Javert
  ****

  Po Day of the Beast mé druhé setkání s de la Iglesiou a i tentokrát velmi zábavné a příjemné. Režisérova osobitá práce s bizarnostmi všeho druhu je i tady přítomná na každém kroku a ujetost je na několika místech vygradována až neskutečně (večeře u Lourdiných rodičů). Asi bych měl na de la Iglesiovy filmy pořádně zaostřit!(9.4.2011)

 • michalkop
  ****

  Ferpektní komediální krimi. Ukazuje úzkou hranici mezi životem úspěšného člověka reprezentovaným svůdcem Rafelem a mezi životem člověka, jež je terorizovaným svým okolí reprezentované jednou ošklivkou. Poselství filmu by se dalo shrnout jednou větou - pozor na to, co děláte, pozor, na ženy, zejména ty ošklivé, nenechte s sebou manipulovat.(1.7.2012)