• BubbleGum

Divnej film. Asi jsem ho moc ani nechápala, nebo co. Až na konci mi bylo jasný, co se vlastně stalo, ale ty jednotlivý situace byly hrozně divný! Co ta pani měla furt s tím jídlem??? No, dobře. A různý jiný podobný nevysvětlitelný věci se tam udály, a já na to jenom čuměla, a fakt jsem nechápala! Docela pěknej Evgeny Koryakovsky (евгений коряковский). Alespoň něco, co jsem v tom filmu zaregistrovala! :D Čágo.(24.11.2014)

Veľmi zaujímavý ruský počin, ktorý rozhodne stojí za pozornosť. Človek je podľa zaužívaného klišé tvor párový a dalo by sa predpokladať, že tri osoby na vzťah je trošku moc a skôr či neskôr musí niekto z kola von. Tento film nás presvedči, že to tak nemusí vždy byť, aj keď na prvý pohľad sa to trošku javí ako utópia. Timi stretne Vieru a moĺi byť takmer ideálny pár, keby neskôr nestretol iného chalana, Uloonjiho. Namiesto toho aby riešil, koho chce viac a koho pustiť k vode, chce ich milovať obidvoch rovnako, bez výnimky. Uloonji sice chce Tima, ale Vieru v tomto komplikovanom vzťahu plne akceptuje. Viera zase chce Tima a síce je najskôr zo vzťahu oboch chalanov dosť zmätená, ale neskôr pochopí a akceptuje situáciu. A Tim striedavo bojuje najskôr o Vieru, aby neodišla kvôli Uloonjimu a neskôr aby nestratil Uloonjiho, kvôli jeho spiatočníckym rodičom. Tak taký komplikovaný je príbeh tohto filmu, no napriek tomu aj veľmi pozerateľnný.(24.3.2009)

Absurdní film, který ještě dovršují reklamní vsuvky typu "Co je to láska? Láska to je Cola. Co je to štěstí? Štěstí to je Cola." atd. Vizuální stránka se mi moc líbila, některé scény jsou opravdu nádherné. Po obsahové stránce to není nic převratného. Je to podivný příběh, který chce vyvolávat skandál, kterého nedosahuje, protože takovýto milostný trojúhelník není novinka. I když pravda, homosexualita v Rusku je stále ignorována (v lepším případě). Postavy mohly být lépe vykresleny. Začátek je nadějný, konec je celkem zřejmý a to filmu ubírá kladné body. Pod žánr komedie bych to nezařadila, člověk se občas pousměje, ale to je tak asi vše.(11.9.2011)

• juro

já miluji tebe - ty miluješ jeho - ty miluješ mě - já moc nemusím jeho - nakonec se všichni milujeme - na ruské poměry odvážný počin vzhledem k tomu jaká tam panuje situace s homosexuální tématikou - jen nechápu jak se celkem fešák zamiluje do škaredého mongola pracujícího v ZOO a následně ho akceptuje i jeho nádherná přítelkyně - jinak jedna hvězda jen za krásnou herečku v hlavní úlohe(12.7.2017)

Trochu náročný, občas se u toho musí přemejšlet, jak to autor myslel. Ale jinak dobrej film o tom, že muž může milovat muže i ženu. K závěru to sice vypadá poněkud smutně, ale když to dokoukáte úplně do konce, zjistíte, že konec je na celým filmu to nejlepší. Není přece nad to, když jsou lidi šťastní...(12.2.2007)