Pedra José Donosa (Andrés Garcia) čaká jeden z najšťastnejších dní v jeho živote. Nerozladí ho ani nepríjemný a nevysvetliteľný sen o čudnom mladíkovi. O pár hodín sa predsa stane jeho ženou krásna a inteligentná seňora Isabel Arroyová (Lorena Rojasová). Donosovi vôbec neprekáža, že má takmer sedemdesiat a jeho priateľka o polovicu menej. Je presvedčený, že Isabel je žena jeho života, a že si ho berie z lásky a nie pre peniaze. Donosa príde pred obradom varovať jasnovidka Gaitana - za nič na svete sa nesmie oženiť, inak to veľmi oľutuje. Donoso ju však nepočúva. Za doterajšie služby sa jej poďakuje a vyplatí jej štedré odstupné. Donosova dcéra Angela (Vanessa Villela) dostane od otca list, v ktorom sa jej snaží vysvetliť dôvod svojho konania. Chce otca od sobáša odhovoriť, ale je neskoro... (oficiální text distributora)

fiLLthe3DD

Další z řad "netradičních" telenovel, tentokráte o reinkarnaci a pomstě: Isabel zavraždí svého manžela, načež se jeho duše převtělí do negramotného rolníka - nyní se coby Salvador rozhodne pro odplatu. Oproti ostatním "novelám" se tato odlišuje i charakterem hlavní protagonistky: Isabel je vražedkyně, mrcha a podlá intrikánka, nicméně pociťuje výčitky za své činy, mnohdy se i trápí a to z ní dělá úžasný nečernobílý charakter... Jsem sotva u 20. dílu, ale jako kulisa při cvičení ideální :) ()

GILLWANDER odpad!

Kvôli takýmto hovadinám som úplne prestal pozerať televíziu. Ak chcem vidieť dobrý film či seriál, nemusím si zapnuť bedňu, kde nonstop bežia sračky, stačí ak sa postavím od preležaného gauča položím umastený ovládač a vyberiem sa do najbližšieho cheap pajzlu s DVD filmami. Videl som pár časti tejto zlátaniny, sestra od toho nevedela odtrhnúť oči a vždy som jej vravel, že väčšiu pičovinu v telke snáď ešte nedávali... Nepočúvala ma... 0% ()

Maeve.Orion odpad!

Starý senilný manžel umrie, keď ho jeho krásna žienka zabije spolu s milencom. Prevtelí sa do negramotného divocha, ktorého by nezamestnali ani ako smetiara, ale musíme nechať, že telo má ako boh. Príde do domu za svojou ženičkou a celú telenovelu ju bude preťahovať až kým sa jeho duša "nezmieri" a nenamieri si to konečne do nebíčka, pričom jeho ženuška umiera na konci seriálu. Ponita seriálu? Asi ma dobre vytočiť, keď som to musela pozerávať každý boži deň, lebo moja drahá ctená babička má 60 rokov preč a jej vkus je na zaplakanie. Pri seriáli som ronila horké slzy, párkrát mi napadla myšlienka samovraždy, potom vraždy mojej drahej babičky, myšlienka na pokazenie televízie, ale keďže má dve, bolo by to tak na dve veci, takže som rozmýšľala nad podpálením domu. Nie! Net! No! Nem! Nikdy viac. Boh s vami všetkými, kto túto srčku bude pozerať. ()

Marek1991 odpad!

Tak toto bola sila! Nehovoriac o tom, že na reinkarnáciu neverím! Hlavná hrdinka však má opäť pekné telo a aj hlavný hrdina vyzerá ako poriadny chlap, ale to tú blbosť ani zďaleka nezachráni! Mám ten pocit, že sa pri týchto komentároch k telenovelám, často opakujem, ale je to stále to isté. Keby ich spojili takmer všetky do jednej 500 dielovej telenovely, spolu so všetkými nápadmi, čo sa v nich doteraz objavili a tým pádom by sa skresal aj čas, možno by to bola najlepšia telenovela všetkých čias! Takto sú tieto veci iba obyčajná špinavá škvrna na svetovej kinematografii. ()

MM_Ramone odpad!

Česko Slovenským fenoménom konca deväťdesiatých rokov minulého storočia a začiatku nového milénia boli lacné, nekonečné telenovely. Naivné, stupidné romantické hlúposti, ktoré sa točili prevažne v Južnej Amerike. Lacná produkcia, otrasné herecké výkony, nehorázne blbé dialógy, doslova idiotské scénare. Absolutné dno televíznej filmovej tvorby. Jednou z týcho primitívností bol aj kolumbijsko mexický sto štyridsať tri dielny seriál "Túžba tela" (El cuerpo del deseo). Odpad! ()

• Rezidence, v níž se tato telenovela odehrává, se nachází na Floridě – okres Broward County, čtvrť Southwest Ranches, adresa Hacock Road 5550. Dům se mimo jiné objevil i v další produkci společnosti Telemundo s názvem El Fantasma de Elena (od r. 2010). (fiLLthe3DD)
  • Seriál se stal poměrně velkým hitem v Pákistánu. Tamní diváci přitom nemají o španělsky mluvené seriály příliš velký zájem a dávají přednost turecké tvorbě. Například španělsky mluvená telenovela La casa de al lado (od r. 2011) se v Pákistánu stala naprostým propadákem. (fiLLthe3DD)
  • Mario Cimarro je známy svojou agresivitou a namyslenosťou, vďaka čomu nikdy nevychádza s hereckými kolegyňami. Tak to bolo aj v tomto prípade, keď štáb počúval od herečky Loreny Rojas neustále sťažnosti. Vďaka vzájomnej nenávisti odmietla Lorena účinkovať v pokračovaní a bola preobsadená Mariovou ženou Nataliou Streignard. Po ich rozvode to však štáb definitívne vzdal, a tak sa pokračovanie nikdy nenatočilo. (matthew.17)