Pedra José Donosa (Andrés Garcia) čaká jeden z najšťastnejších dní v jeho živote. Nerozladí ho ani nepríjemný a nevysvetliteľný sen o čudnom mladíkovi. O pár hodín sa predsa stane jeho ženou krásna a inteligentná seňora Isabel Arroyová (Lorena Rojasová). Donosovi vôbec neprekáža, že má takmer sedemdesiat a jeho priateľka o polovicu menej. Je presvedčený, že Isabel je žena jeho života, a že si ho berie z lásky a nie pre peniaze. Donosa príde pred obradom varovať jasnovidka Gaitana - za nič na svete sa nesmie oženiť, inak to veľmi oľutuje. Donoso ju však nepočúva. Za doterajšie služby sa jej poďakuje a vyplatí jej štedré odstupné. Donosova dcéra Angela (Vanessa Villela) dostane od otca list, v ktorom sa jej snaží vysvetliť dôvod svojho konania. Chce otca od sobáša odhovoriť, ale je neskoro... (oficiální text distributora)

MM_Ramone odpad!

Česko Slovenským fenoménom konca deväťdesiatých rokov minulého storočia a začiatku nového milénia boli lacné, nekonečné telenovely. Naivné, stupidné romantické hlúposti, ktoré sa točili prevažne v Južnej Amerike. Lacná produkcia, otrasné herecké výkony, nehorázne blbé dialógy, doslova idiotské scénare. Absolutné dno televíznej filmovej tvorby. Jednou z týcho primitívností bol aj kolumbijsko mexický sto štyridsať tri dielny seriál "Túžba tela" (El cuerpo del deseo). Odpad! ()

Dever

// Production Companies: NBC Telemundo Network // Videl som to pár krát v telke cca pred 4 rokmi a viem že som to pozeral len kvôli Debore a jej zadočku :) Odporúčam nepozerať. ()

hippyman odpad!

člověk si zapne bednu, aby neobědval potichu, a chuť mu úplně zkazí tahle švajnhund slátanina... takže bacha! odpad! ()

Marek1991 odpad!

Tak toto bola sila! Nehovoriac o tom, že na reinkarnáciu neverím! Hlavná hrdinka však má opäť pekné telo a aj hlavný hrdina vyzerá ako poriadny chlap, ale to tú blbosť ani zďaleka nezachráni! Mám ten pocit, že sa pri týchto komentároch k telenovelám, často opakujem, ale je to stále to isté. Keby ich spojili takmer všetky do jednej 500 dielovej telenovely, spolu so všetkými nápadmi, čo sa v nich doteraz objavili a tým pádom by sa skresal aj čas, možno by to bola najlepšia telenovela všetkých čias! Takto sú tieto veci iba obyčajná špinavá škvrna na svetovej kinematografii. ()

GILLWANDER odpad!

Kvôli takýmto hovadinám som úplne prestal pozerať televíziu. Ak chcem vidieť dobrý film či seriál, nemusím si zapnuť bedňu, kde nonstop bežia sračky, stačí ak sa postavím od preležaného gauča položím umastený ovládač a vyberiem sa do najbližšieho cheap pajzlu s DVD filmami. Videl som pár časti tejto zlátaniny, sestra od toho nevedela odtrhnúť oči a vždy som jej vravel, že väčšiu pičovinu v telke snáď ešte nedávali... Nepočúvala ma... 0% ()

Kikania

Hmmm, prvá telenovela, ktorá odo mňa dostala 2 hviezdičky. Všetky tradície telenovely tam boli:D, ale to prevtelenie hlavných postáv bolo natoľko pre telenovelu ozvláštňujúce, že sa na to dalo bez ujmy na zdraví pozerať... ()

-ELFKA-

1* za sexi herca v hlavnej úlohe ;-) Aj keď som stále musela myslieť na to, že v jeho tele je prevtelený starý dedko.. Ale bohatý!! :D ()

sellsakul odpad!

Total SHIT!!! Presne ako povedal hippyman: "člověk si zapne bednu, aby neobědval potichu, a chuť mu úplně zkazí tahle švajnhund slátanina" ()

fiLLthe3DD

Další z řad "netradičních" telenovel, tentokráte o reinkarnaci a pomstě: Isabel zavraždí svého manžela, načež se jeho duše převtělí do negramotného rolníka - nyní se coby Salvador rozhodne pro odplatu. Oproti ostatním "novelám" se tato odlišuje i charakterem hlavní protagonistky: Isabel je vražedkyně, mrcha a podlá intrikánka, nicméně pociťuje výčitky za své činy, mnohdy se i trápí a to z ní dělá úžasný nečernobílý charakter... Jsem sotva u 20. dílu, ale jako kulisa při cvičení ideální :) ()

Arius

Telenoveli nemam moc v oblube iba par vynimiek akou je prave tato.Jednu hviezdu stahujem sa dost otrepany dej a tu druhu pre mne nesympatickych hercov a herečky. ()

Gardenboy odpad!

Dobrý bože na nebi ... je to stále o tom istom ale stále horšie a horšie ... skombinovať romanticku telenovelu so scifi nápadom (duch zloducha sa prevteli do hlavného hrdinu a ovlada ho) je niečo pri čom som chcel spáchať samovraždu ... určite v tomto spracovaní keď som ho sledoval ()

10Domik10

Netreba hodnotiť odpadom, len aby si človek zvýšil počet hodnotení a napísať k tomu zlátanina. Po zdravom uvážení je to prekvapivo na 2 hviezdičky. ()

Dantte..

Ale jo nebylo to zas tak špatné, v druhé půlce ale už to až moc prodlužovaly, závěr se jim zase nadmíru povedl. ()