Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Ben Keats (G.Bellows) je managerem společnosti, která vyvinula satelitní systém Kidtrack, který dokáže vystopovat jakoukoli bytost na planetě. Vincent Palmer (Ch. Slater), profesionál placený konkurencí, nabídne Benovi tučnou sumičku za jeho vynález. Ten ji však odmítne. Vincent mu pohrozí, že v minulosti zabil manželku muže, který jeho nabídku nepřijal. Jediná šance, jak uchránit svou rodinu je porazit Vincenta v jeho vlastní vražedné hře. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (12)

Shit 

všechny recenze uživatele

nuda nuda nuda. Jen Slater to občas trošku pozvedne, ale fakt nevim kdo vybíral toho hlavního "hrdinu". Je naprosto bez charisma a v podstatě mi bylo úplně jedno jestli chcípne nebo ne. O ději se snad ani nemá cenu zmiňovat, byla to hodinka a půl při který sem mohl dělat cokoliv a stejně bych o nic důležitýho nepřišel ()

Smok 

všechny recenze uživatele

Keďže som film nevypol hneď v úvodnej prezentácii "detského stopovacieho roztoku" Kidtrack, (máme tu aj závan sci-fi) bol som nútený odsledovať ešte hodinku a pol absolútne nelogických vykonštruovaných a nudiacich udalostí. Jedna hviezda za Slatera a jedna za Duncana, ale takéto filmy radšej prosím rovno do tv, nie na DVD. ()

Reklama

igi B. 

všechny recenze uživatele

Tak tohle je tedy magořina. Popkornová bída pro popkulturní mdlé mozky. Ch.S. ale na tom musí být opravdu špatně, když už bere role i v takovýchto >B< eďarských slátaninách... Čudlácké herecké kreace jen tvrdí upocenou >práci< scénaristovu, o réžii v rejži nemluvě. Ano. každý má právo na svůj kulturní prostor... Škoda dalších slov... :o( ()

Beky 

všechny recenze uživatele

Christian Slater je kvalitní herec!!! Přesně takokvý ten typ, co vše zvládá levou zadní, co si užívá života ( jeho skandály jsou pověstné ), ale co také dokáže odehrát svoji roli perfektně, pokud přijde ta správná nabídka...........teď nepíšu o tomhle direct to DVD!!!...jemu odpustim cokoliv ( i když s tim Bollem to přehnal )...a tak tento film povišuju jeho výkonem do čistého průměru!!!..Estella Warren je jinak moc pěkná ženská:)))...jo a ten klaďas, já ho znám, ale nevim odkud, a taky nehrál zle!!!!...a mistr MSD...dlouho jsem ho neviděl, ale šlo to, on umí dobře ty smutný pejsánky!!!..dávám 50% ()

Radiq odpad!

všechny recenze uživatele

To byla ale kravina!!! Psychopat se vsere do života jednoho hňupa a tomu nedojde, vo co mu vlastně de. A když to začne poznávat, tak už je pozdě. Ale kdyby nebyl blbej, jak v tom filmu, tak se bude chovat úplně jinak a nenechá se takhle vojebávat. Třeba když ta jeho ženuška je na toho psychopata hned jak na největšího kámoša a všechno mu věří. No prostě kravina! A konec - že psychopat musí být zabit - nemusím ani komentovat. A ten nápad se sledovacím zařízením ve formě roztoku majícího jednoznačný složení nebo co podle asi DNA, to je taky pěkná blbost. Christian Slater je už fakt pěknej lůzr. ()

Galerie (14)

Zajímavosti (1)

  • Designér Phil Smidt a zvukař Ken Cade soutěžili o kanadskou cenu Leon v kategorii nejlepší design a nejlepší zvuk. (Terva)

Reklama

Reklama