Dunston: Sám v hotelu

Dunston Checks In

Dunston: Sám v hoteli

Komedie / Dobrodružný / Rodinný

USA, 1996, 85 min

Rozpočet $-miliónovTržby USA $9,871,065Tržby Celosvetovo $10,673,065(14.3.2009)

Je to film pro děti (a mojí mámu :-)), takže ho podle toho taky tak hodnotím. Splňuje přesně cílová očekávání - pobavit, lehce poučit a hlavně při sledování nechtít po nikom myslet.(23.9.2004)

Na to, že sem nic nečekal jsem se moc dobře bavil - i když se za to dela stydim!(8.9.2002)

• wosho

Hrůza. Děsný paskvil co nelze ani popsat jako imitace scénáře (vykrádačka snad všech úspěšných rodinných filmů od poloviny 80let). Impontentní režie, která je jako z mokrého sna zoofilního nadržence milujícího orangutany. Herci? To raději se ani nebudz zmiňovat, ale co tam do prčic dělá Faye Dunaway?? To jí došly dolary v prasátku??? Celkově se jedná o mizernou sračku s vychcanou opicí a vlezlým prckem.(22.6.2010)

• gouryella

Ve filmu krome roztomile opicky neni nic ke koukani - pribeh naivni, herecke vykony tez. Hodne podprumerny detsky film(7.8.2002)

• - Faye Dunawaj získala za svůj výkon cenu Zlatá malina pro nejhorší herečku ve vedlejší roli. (Terva)

• - Interiéry scén odehrávajících se v hotelu v New Yorku se natáčely ve staré budově Bullocks Wilshire v Los Angeles, která už není nadále otevřená. (HappySmile)