Dunston: Sám v hotelu

Dunston Checks In

Dunston: Sám v hoteli

Komedie / Dobrodružný / Rodinný

USA, 1996, 85 min

Dunston: Sám v hotelu je filmem pro celou rodinu, převážně pro děti. Nemusíte u něj vůbec přemýšlet a po celou dobu se bavíte. Dunston je šimpanz, který krade v luxusním hotelu pro svého pána, ale dá se na stranu spravedlnosti. Je to hodně podobné filmu TRABLE S OPICÍ. Menší roli si zde zahrála ve svých 55 letech i rajcovní čubka Faye Dunaway v roli revizorky hotelů. [995. hodnocení, 34. komentář, 50%](2.1.2020)

Filmy se zvířatama vždycky bývají hezké, obzvlášť když na ně máte vzpomínky z dětství. A pokud v nich ještě navrh hraje nějaký primát, sranda je vždycky zaručena. Stejně jako v tomto filmu. Dunston je fakt sladký stvoření a ty jeho držtičky, no prostě úžasný. Sečteno podtrženo, tohle je hezká rodinná komedie, ve které chlapec v hotelu dělá průšvihy s opicí.(7.1.2019)

Výsledky z ostatních webů: IMDb - 5,4/10 | Rotten Tomatoes: Tomatometer - 12%, Audience Score - 40% | FDb.cz - 59.5% | Slušná komedie pro děti, která vás několikrát donutí se ze srdce zasmát a jejímuž stupidnímu humoru opravdu párkrát podlehnete. I tak je to ovšem totální blbina, ale když jsou Vánoce a alespoň zčásti se vám podaří vypnout mozek, tak se to dá. Čistý průměr. 50%(28.12.2020)

• Hillock

Na tuhle komedii jsem se těšil, že se znovu po jednadvaceti letech pobavím. Bohužel jsem zklamán. Nechápu, co jsem na ni tenkrát viděl. Dokonce mám i knížku. No jo, co se ti líbí v dětství, v dospělosti nepobereš. Je to fakt, že čím je člověk starší, tím je vyspělejší a má na vše jiný názor než zamlada. Každopádně tato komedie se bude zaručeně líbit dětem.(6.1.2020)

• wosho

Hrůza. Děsný paskvil co nelze ani popsat jako imitace scénáře (vykrádačka snad všech úspěšných rodinných filmů od poloviny 80let). Impontentní režie, která je jako z mokrého sna zoofilního nadržence milujícího orangutany. Herci? To raději se ani nebudz zmiňovat, ale co tam do prčic dělá Faye Dunaway?? To jí došly dolary v prasátku??? Celkově se jedná o mizernou sračku s vychcanou opicí a vlezlým prckem.(22.6.2010)

• - Faye Dunawaj získala za svůj výkon cenu Zlatá malina pro nejhorší herečku ve vedlejší roli. (Terva)

• - Interiéry scén odehrávajících se v hotelu v New Yorku se natáčely ve staré budově Bullocks Wilshire v Los Angeles, která už není nadále otevřená. (HappySmile)

• - Poté, co kluk ve sklepě otevřel ventil vody naplno a fontánka v hale začala stříkat až k recepci, následuje záběr, kde se hosté hotelu všelijak válí kolem fontány, i v ní, ovšem voda z fontány nevytéká pod vysokým tlakem, ale zcela normálně, jako před akcí. Přitom kolo regulačního ventilu upadlo a tlak vody nikdo nesnížil. (pjotri)