• PogoJoe
  **

  Průměrně natočená inscenace bez originálního nápadu se slušnými hereckými výkony J. Hrušínského, Z. Adamovské, S. Skopala a K. Brožové. Klasický scénář, klasická zápletka, pouze pobyt na jakémsi "alternativním" venkovském stavení se spoustou šílenců čerpajících energii z buků je malým rozptýlením. Jestli jsem se za celý film jednou zasmál, tak je to hodně - a to by se u komedie stávat nemělo. Navíc to sterilní "televizní" prostředí dané malým rozpočtem...(19.4.2006)

 • brooklyn73
  ****

  Pro mne velice dobra zabava za ctyri.Doopravdy jsem se smal.Nektere dialogy jsou famozni a skvele zahrane.Uplne nade vsemi vsak cni Jan Stastny hrajiciho opilce, takhle dobre zahraneho opilce jsem u nas uz dlouho nevidel.Vlastne jsem ani nevedel , ze je tohoto pan Stastny - Vitasek schopen,kazdopadne gratulace jeste jednou - velika zabava.Panu Zelenkovi take patri dik.(16.1.2007)

 • cross
  ****

  Velice příjemná a místy velmi vtipná televizní komedie, kterou kazí především až nepříjemně zbytečná pointa. Jestli je ovšem potřeba něco ocenit, pak je to naprosto geniální herecký výkon Jana Hrušinského, který mě dokázal bavit už jen tím, že byl v záběru - jeho odlehčený, komický a záletnický inženýr, který se nechá zblbnout každou sukní a neváhá změnit svůj život přesně dle zásad sličných dívek je co do výrazu tváře, jednání i komunikace filmovou postavou, která působí značně uvěřitelně a právě proto tak nesmírně zábavně. Pod tíhou takové role pak odpustíte ledasco - především pak nekomplexní scénář a tak trochu nedotažené využití hlavního motivu spirituální přítelkyně, ze kterého se, jak ukazují některé scény, dalo vytřískat mnohem víc. I tak, prvních cca. 60 minut zaručuje velmi dobrou zábavu!(29.4.2006)

 • Big Bear
  ***

  Z tohohle mírně vyčuhuje Hrušínský ale jinak mně to nějak výrazněji nebavilo. ,,Princezna ze mlejna'' Andrea Černá těžce afektovaně přehrávala i obě dcerky Hrušínského. Brožová kupodivu hrála velmi civilně a když jsem tak na ni koukal asi bych se také nechal překecat k nějakému tomu masírování :-). Od komedie ale čekám, že se budu smát a tady se mi to ani jednou nepodařilo. No asi jsem také zablokovaný s nakřáplou aurou. Tři ucpané čakry - víc nedám. * * *(11.11.2013)

 • Deimos
  **

  TV/// Obsazení 6/10 Děj 4/10 Hudba 5/10 Efekty 6/10/// +herci a jejich výkony, trošku vtipné, režie -námět, děj/// Tak buhužel. Začátek vypadal velmi slibně a občas jsem se u filmu i dobře bavil. A to hlavně díky hercům, kteří byly výborní. Jenže pozdější průběh filmu je celkem divnej a docela i nudnej./// Celkem 49%///(1.8.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace