Extrémní stroje

• USA Extreme Machines
všechny plakáty

Seriál zavádí na místa, kam se běžný smrtelník téměř nedostane a představuje věci, o kterých jsme neměli ani potuchy. V každém dílu rozebere dané téma pěkně do hloubky-začne historií daného vynálezu, jeho tehdejším uplatněním a pak už pouze sledujeme, jak se měnil v průběhu let. Každý díl je zaměřen na jiné téma. Veškeré stroje, jež jsou zde popisovány, přispěly nemalou měrou k rozvoji lidstva a mnoho z nás si život bez nich dnes už ani neumí představit. (Marcus.das)

whack odpad!

Je mi smutno, keď vidím tie odporné Zem ničiace obludy. Moje srdce by zahriali len plamene šľahajúce z ich konštrukcií. ()

gogos

Perfektni dokument, ktery ukazuje dosud nezverejnene zabery ruznych prototypu (videl jsem serii Vojenska technika). Zajimave informace, perfektne podano, libi se mi ze tam jsou i technicke informace. Jen je skoda ze je to zamereno z 90% pouze na americkou vojenskou techniku... ()

Chuppa

Není to jen o vojenské technice, viděl jsem díl o obrovských těžebních strojích nebo o rozbíječích ledu, či obrovských nákladních Airbusech. Je to zajímavá podívaná, neuvěřitelné co člověk dokáže sestrojit. ()