poster

Biznis

 • Velká Británie

  Business, The

 • Slovensko

  Biznis

Thriller / Drama

Velká Británie, 2005, 97 min

Režie:

Nick Love

Scénář:

Nick Love

Hudba:

Ivor Guest

Střih:

Stuart Gazzard

Scénografie:

Paul Burns

Kostýmy:

Andrew Cox
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ridick
  ****

  drsna britska gangsterka zo spanielskeho prostredia 80. rokov....je to dost cool a herci su typovo vynikajuco vybraty..obzvlast tamer hassan v role charlieho je neuveritelny a nechcel by som ho nikdy stretnut..akurat ten koniec je dosarpany v zmysle koniec dobry - vsetko dobre, ale je to zaujimavy kusok, kt. stoji o vasu pozornost...(5.7.2007)

 • cab
  ****

  Frankie prcha jednoho leta z Londyna na jizni pobrezi Spanelska, kde dostane praci jako ridic mistniho mafiana Charlieho. Po par akcich mu rozum a vzpominka na otcovy rady rika, aby se vratil, odkud prisel. Ale touha stat se nekym a mit more penez je vetsi. Gangsterka zasazena do 80. let se skvelou hudbou, zenami a drogami ma "cool feeling" od zacatku az dokonce a diky rejzovi, kamere a britskemu humoru vse odsipa az moc rychle. Wheather u like it or not, keep watching it till the end ;-) 85%(15.3.2007)

 • igi B.
  ***

  Trendy - leč rutinní gandsterka ala osumdesátá, které trošku škodí právě ta přílišná snaha být cool... Sice svižně, leč se spoustou takových těch provařených klišé natočená story o vzestupu a pádu gangsterské partičky odkudsi z jižního Londýna na jihošpanělském pobřeží, sex, drogy a peníze a jinak ničím objevný nebo zajímavý film. Neříkám, že se mi nelíbil. Ale za víc jak tři hvězdičky tenhle business nestojí...(22.7.2006)

 • Malarkey
  ***

  Úchylně pošahaný film s dokonalou osmdesátkovou muzikou, která mi ve spojení s filmem šíleným způsobem připomínala počítačovou hru Grand Theft Auto. Horší už byla ale skutečnost, že se film přeléval z vážnosti k parodii a pořád nevěděl, na které straně mince vlastně stojí. Ve výsledku to dopadlo tak, jak to většinou s takovými filmy dopadá. Špatně.(18.4.2011)

 • FilmFan24
  ****

  Povedená britská retro gangsterka odehrávající se v 80-tých letech v prosluněném Španělsku. Vzestup a pád (vyloženě do hoven) mladého gangstera v podání oblíbence Dannyho Dyera, k tomu přesná výprava do nejmenšího detailu a od úvodních titulků dobře šlapající soundtrack toho nejlepšího z osmdesátých roků...Bavil jsem se.(16.6.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace