poster

Biznis

 • Velká Británie

  Business, The

 • Slovensko

  Biznis

Thriller / Drama

Velká Británie, 2005, 97 min

Režie:

Nick Love

Scénář:

Nick Love

Hudba:

Ivor Guest

Střih:

Stuart Gazzard

Scénografie:

Paul Burns

Kostýmy:

Andrew Cox
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • F.man
  ****

  80-ky, disco, košile, teplákovky, kabrieloty, zbraně, drogy, ženy, Vice City a pořádný Biznis k tomu. Já se při téhle anglické retro gangsterce docela bavil, a to i přes to, že příběh by dokázala napsat i opravdová od Matela... Asi tou rozvlátou atmosférou nebo co... The geezer was so hard even his nightmares were scared of him.(23.7.2010)

 • FilmFan24
  ****

  Povedená britská retro gangsterka odehrávající se v 80-tých letech v prosluněném Španělsku. Vzestup a pád (vyloženě do hoven) mladého gangstera v podání oblíbence Dannyho Dyera, k tomu přesná výprava do nejmenšího detailu a od úvodních titulků dobře šlapající soundtrack toho nejlepšího z osmdesátých roků...Bavil jsem se.(16.6.2008)

 • metal.storm
  ****

  Film začína perfektným predslovom a pokračuje úvodnou scénou s Tommym Johnsonom a drogovým dealerom a.k.a predavačom kebabov. Navyše akonáhle Danny Dyer vypráva príbeh, má film príjemný šmrnc. Takže nech by to bolo o čomkoľvek inom, malo by to úroveň.(28.8.2016)

 • jenik71
  ***

  Je to o tom, že kdo chce hodně, nemusí mít také nic. A navíc může skončit v pěkné stoce. Doslova. Není to špatný film, ale žádné velké nadšení mě také nepřepadlo. Díky dobrému hudebnímu doprovodu z osmdesátých let dávám 3 hvězdičky. Prostě průměrná gangsterka.(13.6.2009)

 • igi B.
  ***

  Trendy - leč rutinní gandsterka ala osumdesátá, které trošku škodí právě ta přílišná snaha být cool... Sice svižně, leč se spoustou takových těch provařených klišé natočená story o vzestupu a pádu gangsterské partičky odkudsi z jižního Londýna na jihošpanělském pobřeží, sex, drogy a peníze a jinak ničím objevný nebo zajímavý film. Neříkám, že se mi nelíbil. Ale za víc jak tři hvězdičky tenhle business nestojí...(22.7.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace