Biznis

Scénografie:

Paul Burns

Kostýmy:

Andrew Cox

Nedá se nic dělat. Jamile je to gangsterka ve který se objeví britská angličtina, tak jí musim vidět. No a kór když tam hraje hlavní roli Danny Dyer. Nick Love sice už natočil lepší věci (třeba Fotbalovou fabriku) ale času u tohohle filmu strávenýho jsem rozhodně nelitoval. Sice je pro mě rozdíl mezi "Filmem za 4*" a "Filmem za 4*", nicméně současný hodnocení je holt nějak daný. Prostě se nedržte dál od Drog, zločinu a děvek!(3.2.2009)

80-ky, disco, košile, teplákovky, kabrieloty, zbraně, drogy, ženy, Vice City a pořádný Biznis k tomu. Já se při téhle anglické retro gangsterce docela bavil, a to i přes to, že příběh by dokázala napsat i opravdová od Matela... Asi tou rozvlátou atmosférou nebo co... The geezer was so hard even his nightmares were scared of him.(23.7.2010)

Hraje si rozhodně navíc než ve skutečnosti je; nicméně já mu to s přivřením obou očí žeru =). Snaha se musí cenit; viděl sem v tom kus Guye Ritchieho. Došlo jehněčí je top citace. Libová oldschool muzika, štylový oblečení Fily, přitažlivá slečna Linda Henry, zbraně a hafo drog. Dá se..(5.7.2006)

Frankie se snaží mít na paměti otcovu radu z vězení „Jestli nechceš skončit jako já, vyhýbej se zločinu, ženským a drogám" jenže „ potom už není nic, co by se ještě dalo dělat “ A navíc zrovna doručil zásilku Charliemu, který v tom všem umí chodit, právě potkal svůj vzor a především zamiloval si ten jeho „životní styl“. Očekávala jsem jenom průměrnou gangsteru a i když zápletka nebude pro většinu asi nic nového, má to šmrnc. Okouzlující prostředí (slunné pláže, golfová hřiště, bazény, kluby), britský humor a hlavně skvělou hudbu z let 80. Blondie, Duran Duran, David Bowie a další „Je lepší být Někdo jeden den než Nikdo celý život.“(19.4.2006)

• grizly007

Tak tohle byla exkluzivní sračka. Gangsterky mám jako nejoblíbenější žánr ale tohle je uplná parodie. Nejvíc prachů se investovalo do soundtracku. Už na začátku když to pan "režisér" rozbalí s klasickýma hitama všech gangsterek jsem se musel smát. Tady si někdo chtěl udělat britskou verzi Scarface a přitom je to horší než Jedna ruka netleská :)))) nechápu to hodnocení tady to je už uplně mimo mísu. Herecky je to hrůza a příběh respektive vykreslení všech postav je tak okopírovaný z úspěšných filmů že je to až k neuvěření. Příšernost. Roli mafiánů by tý partě nevěřil nikdo. Působí to jak panoptikům buzerantů.(27.10.2012)