poster

Biznis

 • Velká Británie

  Business, The

 • Slovensko

  Biznis

Thriller / Drama

Velká Británie, 2005, 97 min

Režie:

Nick Love

Scénář:

Nick Love

Hudba:

Ivor Guest

Střih:

Stuart Gazzard

Scénografie:

Paul Burns

Kostýmy:

Andrew Cox
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • BuryGol
  ****

  Nedá se nic dělat. Jamile je to gangsterka ve který se objeví britská angličtina, tak jí musim vidět. No a kór když tam hraje hlavní roli Danny Dyer. Nick Love sice už natočil lepší věci (třeba Fotbalovou fabriku) ale času u tohohle filmu strávenýho jsem rozhodně nelitoval. Sice je pro mě rozdíl mezi "Filmem za 4*" a "Filmem za 4*", nicméně současný hodnocení je holt nějak daný. Prostě se nedržte dál od Drog, zločinu a děvek!(3.2.2009)

 • F.man
  ****

  80-ky, disco, košile, teplákovky, kabrieloty, zbraně, drogy, ženy, Vice City a pořádný Biznis k tomu. Já se při téhle anglické retro gangsterce docela bavil, a to i přes to, že příběh by dokázala napsat i opravdová od Matela... Asi tou rozvlátou atmosférou nebo co... The geezer was so hard even his nightmares were scared of him.(23.7.2010)

 • Balu...
  ***

  Hraje si rozhodně navíc než ve skutečnosti je; nicméně já mu to s přivřením obou očí žeru =). Snaha se musí cenit; viděl sem v tom kus Guye Ritchieho. Došlo jehněčí je top citace. Libová oldschool muzika, štylový oblečení Fily, přitažlivá slečna Linda Henry, zbraně a hafo drog. Dá se..(5.7.2006)

 • Faye
  ****

  Frankie se snaží mít na paměti otcovu radu z vězení „Jestli nechceš skončit jako já, vyhýbej se zločinu, ženským a drogám" jenže „ potom už není nic, co by se ještě dalo dělat “ A navíc zrovna doručil zásilku Charliemu, který v tom všem umí chodit, právě potkal svůj vzor a především zamiloval si ten jeho „životní styl“. Očekávala jsem jenom průměrnou gangsteru a i když zápletka nebude pro většinu asi nic nového, má to šmrnc. Okouzlující prostředí (slunné pláže, golfová hřiště, bazény, kluby), britský humor a hlavně skvělou hudbu z let 80. Blondie, Duran Duran, David Bowie a další „Je lepší být Někdo jeden den než Nikdo celý život.“(19.4.2006)

 • grizly007
  odpad!

  Tak tohle byla exkluzivní sračka. Gangsterky mám jako nejoblíbenější žánr ale tohle je uplná parodie. Nejvíc prachů se investovalo do soundtracku. Už na začátku když to pan "režisér" rozbalí s klasickýma hitama všech gangsterek jsem se musel smát. Tady si někdo chtěl udělat britskou verzi Scarface a přitom je to horší než Jedna ruka netleská :)))) nechápu to hodnocení tady to je už uplně mimo mísu. Herecky je to hrůza a příběh respektive vykreslení všech postav je tak okopírovaný z úspěšných filmů že je to až k neuvěření. Příšernost. Roli mafiánů by tý partě nevěřil nikdo. Působí to jak panoptikům buzerantů.(27.10.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace