poster

Air Force 2

 • USA

  In Her Line of Fire

 • Slovensko

  Air Force Two: V rukách rebelov

Akční / Thriller

USA, 2006, 84 min

Scénář:

Paula Goldberg

Kamera:

Neil Cervin

Střih:

Asim Nuraney
(další profese)
 • RetroMan
  *

  Pokud vám nevadí, že letadlo je jen model, že výbuchy jsou jen světelné záblesky a počítačová animace, že střely dopadají na zem v jiném úhlu, že závěr filmu není na moři, ale na jezeře a že Mariel Hemingway je chlap, pak se to dá docela dobře zkouknout. Televizní film odehrávající se v džungli s minimalistickou "predátorskou" hudbou, obrovskými chybami na straně partyzánů a neskutečně makabrózního US viceprezidenta a jeho přítelkyně z tajný služby, která si počíná jak MacGyver. Někdy nevím, jestli má koule viceprezident nebo jeho ochránkyně.(16.3.2010)

 • Wacoslav1
  **

  Rozjizdi se to jako slusny becko Keith je celkem sympatak prvni pulka by usla ale to finale to totalne zabilo predevsim ten hlavni hajzl co si hral celej film na megadrsnaka je zabitej fakt ultra trapne skoda mohlo to dopadnout lip ale co cekat od dalsiho hitu spolecnosti dvd edice ty maji holt patent na antihity(30.10.2012)

 • vegetol.mp
  **

  Neškodná televizní výplň, která je dobrá tak na deštivé sobotní odpoledne. Herci ujdou, rozpočet nízký, triky mizerné a režie rutinní. Jediné, čím je tenhle film zajímavý, je snad to, že vznikl ve společnosti Regent, která se specializuje na filmy s gay a lesbickou tématikou. Což v praxi znamená, že agentka si ve filmu začne s tou mladou novinářkou. Český divák se to ovšem nikdy nedozví, protože má na dvd cenzurovanou verzi, kde z celého románku zbyla jedna chabá slovní narážka. Tož tak.(9.7.2011)

 • AdamesWWE
  ****

  [7/10] Celkom dobré akčné béčko. Ako pokračovanie perfektného Air Force One to brať nemôžeme, pretože to ako pokračovanie vôbec nefunguje a stým zámerom to nebolo točené, ale zaujal ma aj tento film. Potenciál príbehu opustených ľudí na ostrove ohrozených žoldniermi nebol naplnený, určite sa z toho dalo spraviť aj čosi viac, no aj tak sa nato dobre pozerá, film je krátky a po páde lietadla to začne už byť zaujímavejšie. Prostredie filmu celkom dobré. Herci sú dosť béčkoví, obvzlášt ženské obsadenie, tam ma nik nezaujal a blodnýna s m4 v ruke vyzerá dosť hlúpo. Ani hlavná úloha prezidenta ma nedostala, David Keith nemá takú charizmu aby som mu mohol fandiť, ale záporák to plno vynahradzujek ten bol veľmi dobrý. Air Force Two nie je zlý film, aj napriek svojim negatívnym stránkam - obsadeniu, pár zlých záberov, celkovo slabšia kamera, priemerné akčné scény, ale aj tak tie 4 dám. Bavilo ma to.(5.12.2012)

 • Fallen_One
  *

  Zpatlanej název. Film vypadal klasicky béčkově do doby než se ukázaly "triky" a nelogické chování skoro všech postav + samozřejmě kýbl klišé xkrát viděný. Tentokrát logika i uvěřitelný děj utrpěly citelnou porážku a jediný důvod proč to neházím do odpadu je hláška odkazující na MacGyvera. Zvláště některé dialogy byly vyloženě na přesdržku a korunu tomu nasadila kolona vzbouřenců na údajně úplně opuštěným ostrově. Těch tam bylo. Těch bych si určitě niiikdo nevšiml.(29.6.2010)

 • - Film se natáčel v Aucklandu na Novém Zélandu. (rafix)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace